سخن

نام های جایگزین: سخن

بازی موبایل قادر خواهد بود به شما فتنه تنها محافظ! اشکار ساختن پرده ی اسرار، و شما هشدار می دهند که، در مجموع، محافظ صفحه نمایش تغییر نخواهد کرد، اما هر بار که آنها بازی شخصیت های زشت است که در پس زمینه آن به نظر می رسد شروع، متفاوت خواهد بود. بنابراین، شما با Gremlins در، دورف، انسان، و حتی تعداد زیادی از شخصیت های خنده دار دیدار خواهد کرد. بلافاصله مطلع ارزش منو بازی ناقص است. به عنوان مثال، کلید ESC سنتی در اینجا این است که بیرون آمده است، و در نظر گرفته شده است به مطرح کردن منوی اصلی از این بازی. بنابراین، به منظور کنترل بازی به شما به راحتی داده شد، توصیه می کنیم شما بلافاصله کلید های پیکربندی مجدد برای خود.

بازی موبایل آغاز می شود، نه بیشتر، نه کمتر، با مراجعه به قهرمان خود را در مراسم فداکاری در صفوف سربازان قهرمان ناشناخته که تواضع متمایل قبل از اختصاص مشاوره خود را. بعد از یک مدت طولانی و خسته کننده کمی (به عنوان آن را به ما به نظر می رسید) بیان تمام رزمندگان شورای، اسلحه خود را بلند کرد و پشت سر هم به فریاد با صدای بلند. به عنوان منطق می رود، شمشیر قهرمان تازه اختصاص داده شده باید طولانی ترین باشد. چند دقیقه بعد ما در روستای متروکه را تحمل کند.

سخن باید هر بازیکن دانلود کنید عنوان این بازی است که واقعا یک پروژه با کیفیت. با وجود این واقعیت است که در نگاه اول ممکن است یک روستایی گرافیک کمی به نظر می رسد، آن را ساخته شده است با کیفیت واقعا خوب است. بهترین دست خود را شما می توانید در نظر تنظیم گزینه های پانل حداکثر تنظیمات کیفیت. ما همچنین فکر کردم این نوع از آسان 2D گرافیک برجسته از این پروژه بود. این بازی است که اینقدر تند و سریع و مناظر تغییر باور هر یک از دیگر، و فکر می کنم در مورد یکنواختی لازم نیست.

دانلود بازی موبایل امکان نیز برای لذت بردن از عملکرد کیفیت از اشیاء پویا. بر خلاف برخی از شخصیت های استاتیک و مناظر، اشیاء در حال حرکت هستند در اسرع وقت با کیفیت بالا ساخته شده است.

توسعه دهندگان آن را به عنوان هیجان انگیز سبک، که در آن رویدادی در اولین کسی رخ می دهد توصیف می کنند. تمام مسابقه ها کیفی نشان داده شده است به طوری که حتی یک شخص غیر روحانی قادر خواهد بود بدون آنکه از کلاس که هر یک از آنها متعلق به درک.

در سخن خواهد با استفاده از سلاح های قدرتمند بازی. با این حال ماندن در قلمرو روستا، شخصیت اصلی می یابد اتاق ابزار رها. در اینجا تمام شرکت کنندگان از پروژه را پوشش می دهد نوع اصلی از سلاح های، ویژگی های آن و منافع. شما می توانید به دلخواه ترکیب حرکت های مختلف است که می تواند combos ویژه به ارمغان بیاورد. علاوه بر این پروژه تنها به سلاح سحر و جادو اعمال می شود - تقریبا همه شمشیر و یا چکش دارای ویژگی های جادویی.

قبل از شروع گیم پلی، به شما دانلود بازی موبایل است که می تواند به طور مستقیم بر روی وب سایت اصلی این بازی انجام می شود لازم است. به شما شخصا می تواند از مزایای این پروژه را مشاهده کنید، شما می توانید آن را دانلود کنید و یا پیش نمایش و به سخن تریلر های ویدئویی، که با جزئیات تمام مزایای توصیف شده است!

 

بازی همچنین