رونز از سحر و جادو

نام های جایگزین: رونز از سحر و جادو

می خواهم فانتزی اصلی؟ می خواهید بازی رایگان و آنلاین؟ آیا می خواهید تراشه های جدید برای توسعه شخصیت؟ مبتنی بر مرورگر چند نفره نقش بازی بازی، بهتر است به عنوان رونز از سحر و جادو شناخته شده آنلاین - سپس به "سرزمین ناامیدی" بروید. در اینجا شما را گرافیکی مدرن 3D، طرح هیجان انگیز با بسیاری از quests و، البته، جنگ در مقیاس بزرگ در قالب پخش در مقابل پخش پیدا کنید.

به بازی رونز بازی سحر و جادو آنلاین، به شما دانلود (ofsayta) و نصب مشتری بازی (برنامه برای اجرای بازی از کامپیوتر شما) نیاز دارید. حداقل سیستم مورد نیاز برای PC به شرح زیر است: CPU: AMD 2500 (و یا اینتل پنتیوم 4) 2. 0GHz، 1 فرفره از RAM، کارت گرافیک کارت گرافیک Nvidia GeForce 5700 128MB (یا ATI کارت گرافیک Radeon 9600 و مشابه)، 10 گیگابایت فضای آزاد هارد دیسک. من هنوز هم نیاز به نصب یا به روز رسانی از DirectX 9. 0C. رونز بازی آنلاین سحر و جادو است که توسط هر مرورگر پشتیبانی می شود.

اکنون حساب کاربری ایجاد کنید. تاریخ در بازی رونز از سحر و جادو در مرورگر در سایت رسمی انجام می شود. کلیک کنید "شروع بازی" و در پایان، انتخاب کنید "رفتن به صفحه ثبت نام." شما فرم را دریافت، آن را پر کنید و بر روی "ثبت نام رونز از سحر و جادو». در صورت شما نیاز به نام کاربری (نام صفحه) و نام انجمن، آدرس رمز عبور صندوق پستی فعلی را مشخص. در پایان حساب ساده به منظور بررسی و قبول قواعد بازی. که تمام است که شما را به رونز از ثبت نام آنلاین سحر و جادو نیاز است.

سپس به ایجاد شخصیت را ادامه دهید. مسابقه در یک بازی - از آن مردم است. اما هشت کلاس های شخصیت وجود دارد: رزمندگان، پیشاهنگی، جنایتکاران و مجرمین، ماگس، کشیش، شوالیه، نگهبان و Druids. خوب، را انتخاب کنید که می خواهید این بازی را بازی رونز آنلاین از سحر و جادو. رزمندگان - نبرد صنعتگران ماهر پس از خرد کردن نیروی حمله. پیشاهنگی - شکارچیان و انتقالها، تیراندازی با کمان استادانه و کمان پولادی. جنایتکاران و مجرمین - آکروبات و طرفداران برای حمله به عقب، خنجر سلاح اصلی خود و سرعت. مگی - عقل از سر فرزانگان و طرفداران، سلاح های خود را - جادوها سحر و جادو، آتش و رعد و برق پرتاب. کشیش - واسطه بین مردان و خدایان، و حتی دارای قدرت های جادویی معجزه آسا، می تواند سلامت بازگرداندن و بازگشت به زندگی است. شوالیه - طبقه قدرتمند ترین، آنها پوشیدن زره های سنگین و به راحتی توسط هر سلاح اداره می شود. پاسداران - آنها با طبیعت یکی شده، شکست ناپذیر در غوغا است و یک سلاح اضافی در برابر دشمن، حیوانات خانگی خود را. Druids - عقل از سر فرزانگان و شفادهندگان، به زانو در آوردن دشمن با جادوها است. نکته اصلی این است که شما دقیقا می دانند مفید، که شده است، رسیدن به سطح 10، شما می توانید یک قهرمان کلاس مکمل را انتخاب کنید، که در اینجا دارای یک سیستم طبقه دوگانه است. علاوه بر این، اگر مورد نظر، شما می توانید مکان های کلاس را تغییر دهید.

رونز بازی آنلاین سحر و جادو که در آن تمام شخصیت های یک مشترک مشخصه - قدرت، چابکی، استقامت، عقل و حکمت. سلاح های که شما قادر خواهید بود به بازی رونز از سحر و جادو، یک شمشیر با یک دست، خنجر، دسته، محور یک دست، cudgels، شمشیر دو دست، staves، محور ها و چکش، کمان و CROSSBOWS، و سلاح های پرتاب وجود دارد.

همچنین، به بازی رونز از سحر و جادو، یعنی، به حرکت در اطراف نقشه بازی، شما نیاز به رونز - سنگ های ویژه ای است که می تواند در اشیاء تعبیه شده و دریافت انواع توانایی های خاص.

این بازی دارای یک حرفه، این ابزار استفاده شود. تنها راه برای کسب مدال طلا و تنوع مهمات خود را - به عنوان یک هنرمند به عنوان به عنوان یک جنگجو مهم است.

اما، البته، مهمتر از همه، چه چیزی را به خود جذب بازی رونز از سحر و جادو آنلاین - در حال جنگ گسترده و دیدنی در قالب PVP (پخش در مقابل پخش). انواع کلاس ها و سلاح، و همچنین مهارت های نظامی ارائه این شخصیت تلاش فضای منحصر به فرد از نبرد، که ما مطمئن هستیم شما خواهد شد تا در حال حاضر احساس نشده است.

 

بازی همچنین