S4 لیگ

نام های جایگزین: S4، C4

بازی آنلاین S4 ترکیبی از اکشن و گرافیکی انیمیشن زرق و برق دار لیگ است. بنابراین من معتقدم که زمانی که شما یک تیرانداز غیر معمول با گرافیک های دیدنی و جذاب و خیره کننده را تجربه کنند، این بازی شما را ترک نمی کند بی تفاوت.

شما دسترسی به تمام سرویس دهنده در جهان است، که بدان معنی است که شما قادر خواهید بود به مبارزه با به تشخیص خود با بازیکنان از نقاط مختلف جهان است.

S4 لیگ برتر آنلاین فرصتی برای ایجاد شخصیت منحصر به فرد خود را فراهم می کند. در بازی ذخیره، در محدوده، صدها نفر از چیزهای خنک و لباس، سلاح ها و لوازم جانبی وجود دارد. شما همچنین می توانید انواع تغییرات از مدل مو و سر و صورت خرید را بین شخصیت مرد و زن را انتخاب کنید - ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد بسیار ساده است. اگر چه از آن خواهد شد تیرانداز سبک بزرگسالان ماهر و یا یک شخصیت انیمیشن زیبا در S4 لیگ همه امکان پذیر است.

هنگامی که شما ekipiruesh شخصیت خود را، شما می توانید در این مسابقات شرکت کنند.

در این بازی شما می توانید حالت ترکیبی است که در آن شما می خواهید بازی را انتخاب کنید. در اینجا فرض می کنیم حالت زمین نشستن کامل هواپیما، که در آن شما نیاز به نشان دادن جنگ و تیر اندازی مهارت خود را، وظیفه اصلی شما خواهد بود به استاد توپ و بازگشت آن را به دروازه حریف است. یا، برای مثال، Deathmatch حالت ظالم و نفس گیر، که در آن برای کشتن بازیکن شما نیاز به نشان دادن مهارت های استراتژیک و مبارزه خود را.

حالت مشروبی که بدرقه نوشابه برای یک زمان خاص شما را مجبور به پنهان کردن و فرار از تعقیب است. من به شما هشدار می دهند که از آن آسان است، به ویژه هنگامی که شما به دنبال یک درو خود را. اما اگر شما ترجیح می دهند تیرانداز کلاسیک، S4 لیگ آنلاین است به شما ارائه حالت بازی، آنجا شما قادر به نشان دادن مهارت های خود را در جنگ علیه ربات است که همه چیز را در راه خود نابود می شود. در اینجا شما را به سفر اندازه گیری 3D، در راه خود را برای دیدار با هزاران نفر از مخالفان و نابود کردن آنها. علاوه بر این، شما از استفاده از مهارت های رفلکس های بزرگ و ایده های استراتژیک سریع مورد نیاز است.

تاریخ در بازی S4 لیگ به شما این فرصت را به شیرجه رفتن به جهان از بورس و انیمیشن، به علاوه هنگام ورود به بازی شما مجموعه ای از مبتدی، که شامل خواهد شد: آموزش نیمه خود کار و شمشیر پلاسما، دو مهارت است که افزایش عرضه از زندگی در 15 و تا 30 واحد، و همچنین شلوار معمولی با ژاکت.

S4League حرکت انیمیشن گرافیک ایجاد شده است - هنگامی که شما اجرا خواهد شد، پرش، ساقه و پرواز شخصیت خود را به نگاه بسیار جذاب! درست مثل شخصیت از کمیک محبوب. تازه ها گرافیک سبک شما را با جنبش های با کیفیت و صحنه های شخصیت بی عیب و نقص ارائه، حتی اگر شما هنوز هم تازه کار هستید، و این اولین گام خود را در S4 لیگ آنلاین.

یکی از ویژگی های جالب این است که S4 لیگ بازی بر روی هر کامپیوتر با ویدئو.

در دستیابی به عنوان بهترین بازیکن شما باید برای دیدار با هزاران نفر از بازیکنان حرفه ای و توجیه عنوان کرد.

تاریخ S4 لیگ آنلاین، پیوستن به قبیله و تبدیل به شماره یک در میان بسیاری از بازی انیمیشن و اکشن!

 

بازی همچنین