ﺭﺎﮑﺑﺍﺮﺧ

نام های جایگزین: ﺭﺎﮑﺑﺍﺮﺧ

بازی خرابکار - بازی کامپیوتر، که نشان دهنده یک ترکیب کامل از ژانرهای مختلف، آن را به عنوان ترکیبی از عناصر و autosimulator، و عناصر تیرانداز و سبک عمل، همراه با ماجراجویی. یک بازی ایجاد شده و منتشر شده در سال 2009، از همه گیر استودیو و هنر الکترونیک.

بازی می گیرد در فرانسه، که در طول جنگ جهانی دوم، آلمان نازی اشغال کردند. در این وضعیت، یک راننده مسابقه و مکانیک ایرلندی دولین تصمیم به شرکت در مبارزه با فاشیسم و ​​دریافت تایید از مبارزان فرانسوی از جنبش مقاومت، و همچنین از هوش UK.

گیم پلی بازی است جدی پرنیان و آزادی عمل بسیار شبیه به GTA بازی معروف است. بازی Saboter دریافت شده از توسعه دهندگان اصلی آن طراحی بصری غیر متعارف. بنابراین، تمام جهان بازی، که توسط نازی ها اشغال شده، به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در تن خاکستری، و تا جایی که، به عنوان شخصیت اصلی در بازی می گذرد، تکمیل وظایف مختلف در زمینه های مختلف - در سراسر جهان بازی با تمام رنگ نقاشی شده است. حالت بسیار مهم است که می تواند با موفقیت بازی خرابکار - آن را به حالت خفا. پس از همه، بدون شخصیت اصلی است تا در لباس نازی ها در لباس پوشیدن نیست، پنهان نیست، پنهان کردن آن غیر ممکن است برای انجام وظایف آن است. بازی خرابکار کاربران آن را قادر به انجام وظایف در مناطق بازی در دنیای واقعی از پاریس و حومه آن - در نزدیکی برج ایفل، قوس د Triomphe، SACRE COEUR، کلیسای مادلین، و غیره § و این وقایع در Saarbruecken و لو هاور.

در آن صورت، اگر شما تصمیم به دانلود خرابکار، شما شروع به بازی، به شما خواهد آموخت که یک داستان و سمت ماموریت وجود دارد. آنها باید برای رفتن پارسه، اما شما می توانید به اهداف و در بازی آزاد خود را انتخاب کنید. این اهداف عبارتند از برج های مراقبت، پست با خودروهای زرهی، اسلحه ضد هوایی، ایستگاه های گاز، ژنرال، و غیره غیره اگر شخصیت اصلی هنوز هم متوجه - وجود دارد نیز شامل می شود اضطراب. این بازی دارای پنج سطح زنگ های مختلف. به عنوان مثال، در سطح اول به نظر می رسد اضطراب لوازم خودرو و موتور، گشت، و سطح پنجم از اضطراب معنای اتصال به جستجو مبارزان که قهرمان آزار در پرواز سطح پایین پوسته.

اگر شما بخواهید ویدیو خرابکار اینترنت، شما می دانید که این بازی شامل مخالفان زیر است: سربازان SS، سربازان از سربازان ارتش سربازان نیروی دریایی شرکت گشتاپو ترور و غیره

بازی به طبقات سلاح های خاص تقسیم شده است. در اینجا وجود دارد و اسلحه کمری و مسلسل و نارنجک انداز و تفنگ ساچمه ای، و غیره غیره پارسه مجاز به طور همزمان مجهز به هر دو نوع از سلاح گرم. علاوه بر سلاح های متعارف موجود در دستگاه خرابکار، که نه کمتر از چهل گونه حساب به چهار دسته اصلی تقسیم شده است. اگر شما می خواهید برای دریافت نیمی از مسیر، و یا هر وسیله نقلیه زره پوش، پس از آن نیاز دارید که خودتان رانندگی به گاراژ. سپس آنها شما را به دفع. خرابکار در مخازن است. به عنوان مثال، تانک پرتاب کننده. او انجام حریف خواهد شد بسیار بالا است. در خرابکار تا به بسیاری از شخصیت های مثبت و منفی. با آنها شما قادر خواهید بود تا به محض نصب این بازی بر روی PC و فرو رفتن خود را در این دنیا بازی خطرناک ملاقات خواهد بود.

را امتحان کنید! ما فکر می کنیم که شما زمان را صرف بازی پشیمانی نیست. موفق باشید!

 

بازی همچنین