مقدس

نام های جایگزین: مقدس

مقدس - کامپیوتر فانتزی بازی نقش بازی در ژانر RPG. تولید کننده بر اساس آلمان از Ascaron، به زندگی به ارمغان آورد یک سری از بازی های مقدس، ترجمه شاهزاده تاریکی. بازی جالب و هیجان انگیز است. شما فشار خیلی زیادی ندارد و یا ساخت کل زنجیره در جنگ استراتژیک است. این امن برای سفر و مأموریت های کامل است.

چگونه به پایان خواندن این بررسی از بازی، ما به شما توصیه می برای مشاهده فیلم ها و تصاویر مقدس. و پس از آن شما می توانید بازی سایت مقدس دانلود کنید.

بازی مقدس شما فراهم می کند فرصت برای کشف جهان داستان. شما در این قاره، آنکارا بازی، در جهان از مقدس.

بعدی شما یک انتخاب برای شخصیت از گزینه های پیشنهادی:

• گلادیاتور.

• Mage را نبرد.

• وروجک جنگل.

• وروجک تاریک.

• Serefima.

• Vampiressa.

گلادیاتور - بهترین در جنگ غوغا. COPE ها با هر نوع سلاح.

نبرد مگه - سلاح اصلی از سحر و جادو، بلکه یک دستور خوبی از شمشیر، دسته، کارکنان، و غیره غیره توصیه مبتدیان به آن را انتخاب کنید نیست. یک سلاح است که او تنها با استفاده از.

جنگل وروجک - خوب برای مبتدیان. این نماینده فقط در مسافت های طولانی مبارزه است. استفاده از الف ها سحر و جادو، و تنها بهترین تیراندازی محدوده نزدیک با کمان و کمان پولادی.

نایت - جنگنده غوغا. با استفاده از قدرت الف ها تاریک و سم. بسیار جالب و قدرتمند شخصیت. سلاح تنها برای استفاده خود را دارند.

Serefima - وارث فرشته عرفانی. با استفاده از سحر و جادو آسمانی، فرمان دادن به خوبی از شمشیر، تیراندازی با کمان.

Vampiressa - دو در یک. در نور روز - یک جنگجوی قدرتمند، و در شب - یک خون آشام قوی. شخصیت سرگرم کننده.

چه کسی در بازی مقدس شما آن را بازی تنها انتخاب شما. با گذشت زمان، هر یک از شخصیت می توانید امتحان کنید.

بازی شاهزاده تاریکی شخصیت خود را فراهم می کند که مهارت های خاص ابتدا. در طول بازی، بالا بردن سطح، شما می توانید مهارت های ارتقا دهید. همچنین در سطح عملکرد از شخصیت خود را از مجموعه ارزش از ویژگی های استاندارد تاثیر می گذارد. مانند قدرت، استقامت، چابکی، بازسازی فیزیکی، بازسازی روحی و کاریزمای.

برنز، نقره، طلا، پلاتین و نیوبیوم:

مقدس بازی کامپیوتر را به سطح دشواری، که نام فلزات گرانبها تقسیم شده است. به طور کامل - و نقشه آنکارا قاره را به دو بخش تقسیم شده است. بنابراین شما با یک گستره بزرگ برای شما به اصطلاح راه رفتن معرفی شده اند.

بازی به نام شاهزاده مقدس تاریکی است بیهوده نیست. به نظر می رسد که گیم پلی است ماقبل تاریخ. و مانند همیشه، در اینجا می آید قهرمانان با نیت بد، و سپس نیت خود را ترجمه کنید. به یاد داشته مجازات آن. در تبعید، او دستاوردهای مقاومت دوباره و می رود به جهان به حل و فصل بد. ما در حال صحبت کردن در مورد shaddara.

شخصیت شما باید هر تلاش در انجام وظایف را.

اعتماد به نفس است که این بازی مقدس شما در حال حاضر مجذوب. هیچ چیز سرگرم کننده تر از سرگردان وسعت از دنیای رنگارنگ وجود دارد. بعد از برنامه در اینجا با کیفیت خوب، تمام کارت کار کرده است. و موسیقی است که به خوبی انتخاب شده، نه فقط از بازی خود منحرف نشده است.

ممکن است ادامه. موفقیت شما بازی!

 

بازی همچنین