بازی Saints Row 2

نام های جایگزین: بازی Saints Row 2

بازی بازی Saints Row 2 قبل از ارائه رسمی به عنوان چیزی پرجنجال فراتر رفتن از غیر معمول دیده می شد. مرد هیولا یا ستاره صنعت پورنوگرافی خانم ترا پاتریک - چگونه کلیپ های تحریک آمیز به مردم، که نشان تهاجمی جری احتراق ارائه شده است. ظاهرا، توسعه دهندگان این پروژه تمام نیروهای پرتاب کردن برای ایجاد چیزی خارق العاده است. و حتی امروز آن را می سازد هیچ حس به استدلال می کنند، سازندگان و Saints Row 2 به دست آمده به هدف خود - پروژه حمل GTA کمتر محبوب حاکم، در اینجا هیچ ظلم و ستم کمتر، حوادث تحریک آمیز و علت عمل است. گرافیک خوب و گیم پلی سرد مطلوب تکمیل این تصور کلی.

و Saints Row 2 کامپیوتر را توصیف رویدادی که پنج سال بعد از بخش اول صورت گرفت. این همه با این واقعیت است که قهرمان داستان از کما می آید (کاملا ضرب و شتم شروع می شود، اما چنین کراوات جالب، است، نه؟ ) و به وضوح برای خود درک آنچه به صرف زندگی من در یک سلول زندان او نمی خواهم. با دقت برنامه ریزی و ایجاد یک فرار واقعیت - از آنجا که او هیچ عفو و چشم انداز از اتهامات عنوان شده علیه درخواست تجدید نظر هستند خوشبینانه ترین نیست، خروجی یک باقی مانده است. برای کشتن تمام شهود و اراده می توانید آن را در دو حساب مدیریت - شایان ذکر است که در پنج سال مهارت های قهرمان کما از دست داده است.

همانطور که شما احتمالا حدس زده، و این که گیم پلی را آغاز کرده است، شما نیاز به دانلود و Saints Row 2. مدرن به اینترنت با سرعت بالا و لینک مشترک برای تورنت انتقالها اجازه می دهد به منظور کاهش توزیع فرایند دانلود را به حداقل - برای 10-15 دقیقه و شما قادر خواهید بود برای تست بازی در فرد است. نفوذ گیم پلی، شما که زندگی در شخصیت کما تا حد زیادی تغییر یاد بگیرند. ماشین و خانه های شروع به نگاه بسیار غنی، اما نه این تاثیر می گذارد است. شگفت انگیز ترین - دوست داشتنی و مورد احترام باند شخصیت عملا فرو ریخت. البته، این وضعیت قهرمان ما را برآورده نمی کنند، و او را پذیرفته، به تمام معنی، افزایش اعتبار "پرستاران."

در بازی Saints Row 2 نیاز به بازی برای شروع با انتخاب ظاهر شخصیت. این غیر ممکن است که در ویرایشگر شخصیت در این پروژه تمرکز نیست و به طور قابل توجهی از همسالان در بازی های دیگر متفاوت است. شما می توانید "را در زیر خود را" سفارشی تقریبا تمام جزئیات ظاهر. در یک کلام، شما می توانید انجام تمام کارهایی که گیم پلی راحت و لذت بخش بود - علاوه بر این، شما حتی ممکن است قادر به راه رفتن و حرکات خاص برای ایجاد شخصیت خود را دارند. یک واقعیت جالب این است که اگر شما می خواهید، حتی در میان یک ماموریت، قهرمان شما قادر خواهد بود به طور چشمگیری تغییر ظاهر و حتی طبقه. باور کنید، برای انجام در بازی Saints Row 2 ماموریت بسیار ورزش - این چیزی است که متمایل به قوانین منطق نیست. چنین تفاوت های ظریف به طور قابل توجهی می تواند وضعیت خنثی.

آماده برای آنچه انتظار تعداد زیادی از ماموریت های خطرناک، شما می توانید ماشین خود را tyunningovat، بهبود مهارت ها و بهبود ماشین. این همه و بیشتر در جزئیات را در برداشته و Saints Row 2 ویدیو تریلر توصیف شده است.

 

بازی همچنین