و Saints Row 4

نام های جایگزین: و Saints Row 4

همه، بدون استثنا، می دانیم که بازی بازی Saints Row 4 - اقتباس از آثار ادبی تمام پروژه های موجود در مقیاس بزرگ خوب است. بخش جدید حتی به عنوان یک استثنا برنامه ریزی شده نیست. بر عکس - در حال حاضر این بازی تلفیقی از GTA و نمونه اولیه در درمان اصلی از سازندگان از پرستاران از اراده است. با وجود این واقعیت است که این پروژه یک گرم از اطلاعات منحصر به فرد حمل می کند، مثل او. پارسه از سراسر جهان این بازی را شناسایی کند، حتی منتقدان کلاه ها را به توسعه دهندگان، که قادر به قرض گرفتن هر چیزی، اما در حالی که انجام برخی از پروژه خیلی متفاوت و خاص است.

مانند بازی های دیگر کلون و Saints Row 4 در حال تلاش برای تحت الشعاع قرار دادن عناصر وام گرفته شده. در حالی که کسی که در تلاش برای گرفتن یک حس شوخ طبعی و یا فضای کاملا واقعی پرستاران تکیه دیوانگی. پروژه کاملا Bezbashenny می تواند به طور جدی نمی شود، بلکه اثرات منفی آن را درمان به عنوان غیر ممکن است. بخش های جدید از فرزندان حضور تعجب اراده (هر چند در مقادیر زیاد) شغل جالب و مأموریت های متن جذاب. و در عملکرد ناخواسته مشاهده شده عناصر اصلی ماتریس - از قلب به بازی جدیدی آمد، هیچ چیز را نمی گویند.

برای شروع بازی، شما نیاز به دانلود و Saints Row 4. همانطور که شما احتمالا می دانید، فایل های نصب در حال دانلود این پروژه همیشه به سرعت، به خصوص اگر شما لذت بردن از با استفاده از لینک از تورنت انتقالها. طرح از پرستاران چهارم از شخصیت های اصلی مطرح شده به بالاترین سطح از قدرت - در حال حاضر شخصیت اصلی است که به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا معرفی شده (نه بیشتر و نه کمتر، مناظر، تصور کنید که چگونه مسئولانه در حال حاضر باید به بازی بازی Saints Row 4؟ ). نزدیک به محیط زیست همان "رهبر" نیز در نزدیکی قرار دارد - یکی از دوستان رئیس جمهور تعلق دارند در دولت. و، مانند، رخ می دهد در صورت نیاز، به قوانین مقدس و کمک به تصمیم گیری در سرنوشت انسان، تنها با نامه ای از قانون است، اما چیزی غیر منتظره اتفاق می افتد.

و Saints Row 4 کامپیوتر می گوید در مورد حمله به بیگانگان که با گستاخی ربوده مردم محلی. آیا بیگانگان و آقای رئیس جمهور رد نمی کند. سپس همه چیز می آید گیج کننده است و معلوم نیست - به دلایلی بیگانگان قرار داده شده سر از مدل Stilporta دولت، دقیقا مانند یک شهرستان واقعی است. چه آنها می خواهند برای رسیدن به این نامشخص است. با این حال، شما را پیدا خواهد کرد، اجرای برنامه در بازی Saints Row 4 ماموریت از انواع مختلف.

تغییر مناظر اجازه داده است سازندگان بازی به اضافه کردن برخی از عناصر جدید. چند توسعه دهندگان پروژه نقل مکان کرد و به دور از مفهوم GTA، که آنها به شدت در تمام بازی های قبلی تولید خود را به بهره برداری، و تصمیم به تغییر جهت توسعه در جهت فانتزی. خوب، آنها معلوم شد به خوبی، خوب، اصلی، پس با دقت. برای داشتن یک ایده روشنی در مورد این بازی، شما می توانید مشاهده و به خصوص برای بازی Saints Row 4 فیلم تریلر جزئیات نوآوری ها و مزایای استفاده گردد.

 

بازی همچنین