و Saints Row: سوم

نام های جایگزین: و Saints Row: سوم

و Saints Row: سوم - بازی مربوط به صف پرستاران خام، پلاک دیوانه است که به تمام گیمر ها شناخته شده است. این پروژه جدید است و حتی موفق به پیش افتادن از ارزش شوک از همه پیشینیان خود ترکیب شده است. سبک سری پروژه های همیشه برجسته از بازی های دیگر کلون بر اساس GTA باشد. توسعه دهندگان بازی ها موفق شده اند به آمد تا با اصالت SR و به فرزندان خود را ادویه مخصوص به جنون نور است. این مدت زیادی است به یک نوع "تراشه" پروژه، مورد علاقه بسیاری از علاقهمندان به بازی بوده است.

مانند سایر "اصحاب» و Saints Row: کامپیوتر سوم است سفارشی سازی بالا - هنوز هم بازیکن می تواند ظاهر شخصیت خود را انتخاب کنید "به طعم". با این حال، این کلمه گفته شده است و بسیار، من می خواهم به تبادل چند کلمه به ذکر است داستان بسیار جذاب است. رفتن به بازی، به شما خواهد شد بسیار شگفت زده، چرا که از یک باند ناشناخته رفته بود. در حال حاضر پرستاران را تبدیل به یک نام تجاری واقعی است. در "علامت تجاری" خود را در تولید البسه و تنقلات در بازی Saints Row: سوار ماشین سوم حتی با آرم از این بچه ها - بیش از جدی! همکاران دعوت به ساختن فیلم. با این حال، به عنوان است که معمولا مورد در زندگی، شهرت بیش از حد به ارمغان آورده است برخی از مشکلات. یک شهر کوچک اشغال شده توسط اعضای یک باند قدرتمند از "اتحادیه" - پس از مجموعه ای از وقایع ناگوار و غیر قابل توضیح پرستاران در Stillporte می باشد.

به گیم پلی بازی آغاز شد، مانند قبل، ضروری خواهد بود برای شروع و Saints Row: دانلود سوم. بازوی حمایت از تورنت اعتماد، و بعد از چند دقیقه شخصا می توانید ببینید چه مقدسان را برای شما در این زمان آماده کرده ایم. پخته شده، باید توجه داشت که بسیاری، و همه در حالی که بیشتر شبیه جشن عیاشی در طاعون، بی قانونی - به طور کلی، خسته نخواهند شد. به روز شده در بازی Saints Row: ماموریت سوم طراحی شده برای بازی پویا، بلکه به این دلیل خمیازه کشیدن توصیه نمی شود. به عنوان مثال، تصور کنید شخصیت خود را در یکی از وظایف باید برای رفتن به هواپیما پرواز را از طریق شیشه جلو اتومبیل، و یا، به عنوان مثال، به قلب از یک راکتور هسته ای قرار می گیرند و حتی مبارزه با زامبی.

آنچه قابل توجه - پروژه در طول گیم پلی به نگه داشتن نوار تعیین شده توسط ماموریت اول را مدیریت کند. که شده است، به نظر می رسد بسیار متعادل و مناسب است. بنابراین در بازی Saints Row: سوم هرگز بازی خوب و راحت است. علاوه بر ماجراجویی، وظایف برنامه ریزی شده و ماموریت، شما در حال انتظار برای بسیاری از شگفتی در "بازی به طور منظم" زندگی. بنابراین، در وقت آزاد خود را به شخصیت خود قادر خواهد بود به شرکت در فعالیت های املاک و مستغلات، و یا به رقابت با نزدیک ترین رقبای خود. و، البته، مینی ماموریت لغو کسی!

قهرمان اصلی خواهد شد چند راه های جدید برای کسب درآمد، به طوری که مشکلات مالی در این بازی شما می توانید برای مدت زمان طولانی را فراموش کرده ام. تریلر ویدیو سوم: اطلاعات بیشتر و شرح توده را از مزایای جدید هیجان انگیز از پروژه در برداشته و Saints Row توصیف شده است. شما باید خودتان ببینید و به اشتراک گذاری با دوستان.

 

بازی همچنین