حوزه 2: آرنا

نام های جایگزین: ها Sfera: 2 آرنا

کره 2: آرنا آنلاین - رایگان چند نفره بازی فانتزی آنلاین است که شما را به دنیای کره غوطه ور.

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی به شرح زیر است:
- سیستم عامل ویندوز XP/Vista/7
- اتصال به اینترنت
- پردازنده: PIV-1500
- حافظه 1024 MB RAM،
- فیلم: سطح GeForce3 و بالاتر با 64 MB VRAM
- حداقل 700 مگابایت فضای آزاد هارد دیسک.

برای اینکه قادر به بازی بازی آنلاین کره 2: آرنا شما نیاز به نصب آخرین نسخه از DirectX.

تاریخ در بازی کره 2: آرنا ممکن است لازم باشد اگر شما در پروژه نیکیتا ثبت شده است. آنلاین، به عنوان بازی آنلاین کره 2: میدان جنگ به یک رجیستری GameXR گذرنامه واحد متصل می شوند. اگر شما قبلا ثبت نام یک حساب کاربری در عین حال، حوزه 2: ثبت نام آرنا آنلاین به دو روش امکان پذیر است:
- ساده - شما با وارد کردن نام شخصیت مورد نظر و رمز ایمیل؛
- کامل. در اینجا شما مورد نیاز خواهد بود، علاوه بر داده های استاندارد، مقدمه ای از نام اولین و آخرین، و همچنین پاسخ به دو سوال امنیتی. همه از این خواهد شد در صورت از دست رفتن داده ها را برای مجوز استفاده می شود.

فقط به بازی شما نیاز به دانلود و نصب بر روی نرم افزار سرویس گیرنده PC خود را از وب سایت رسمی از این بازی است که شما بیش از 10 دقیقه طول می کشد.

کره 2 آرنا بازی آنلاین بسیار متفاوت از دیگر بازی های این سبک است. این بازی تنها در حفظ دعوا بین بازیکنان واقعی است. جنگ با هوش مصنوعی، زمانی که شما این بازی را بازی کره 2: آرنا آنلاین، قرار نیست انجام دهد. فقط سفر را فراهم جهان نیست، انجام وظایف با معماهای و ساختمان های پژوهش، غارها و مانند آن.

وقتی که شما بازی کره 2: میدان جنگ، پس از آن انتخاب شده است قبل از شما، برای کدام یک از این دو نژاد آن را انجام دهد.
مردم. این جمعیت اولیه از جهان زمینه، مردم به ظاهر معمولی ندارد. آنها ممکن است یک رنگ متفاوت به پوست، چشم، مو، خالکوبی می تواند متعدد. سبک لباس نیز متفاوت است و بستگی به طعم و مزه مالک. مردان معمولا بزرگتر از زنان است، اما برای قدرت قوی تر. مخالفان آنها مردم fremderami تماس بگیرید. افراد بسیار خلاق هستند، می تواند سحر و جادو خود را، اما آن را به خصوص در طراحی مکانیسم های مبارزه با پیچیده خوب است. خون آشام خون اثر شفابخش بر مردم، آنها را قدرت و استقامت می دهد.
Vril. مردم به آنها خون آشام تماس بگیرید. آنها از یک جهان از دست رفته است در حال حاضر Abrak. Vril دارای پوست روشن، گوش کمی اشاره کرد، چشم ها، refluent قرمز. Vril ترس از سیر و یا نور خورشید نیست. آنها در خون تغذیه نمی کند، هر چند که آنها را در خدمت به عنوان ابزاری برای حمایت از، که بدون آن vril را ضعیف میکند. نقره ای آنها را از بین ببرند، هر چند یک سم ضعیف است. Vril حل و فصل املاک. در سحر و جادو بسیار با استعداد، ساخته شده از چوب، فلز، سنگ صنایع دستی ماهر. آنها بسیار سریع، چالاک و استوار می باشد، هر چند تحتانی به انسان در قدرت است.

بازی کره 2: آرنا آنلاین ارائه می دهد بازیکنان توسعه شخصیت در چند کلاس:
- جنگجو
- مجله
- طلایه دار
- کشیش.

هر کلاس به نوبه خود دارای چند رشته است که شما باید انتخاب کنید، شما را به میل خود در بازی را انتخاب کنید.

در منطقه 2: آرنا شما می توانید بازی، جنگیدن در میدان جنگ برای دو رشته: دره رودخانه و دره های گرم گون. هر درست است ویژگی های خود را از مبارزه با. دره رودخانه در میدان جنگ به تصرف گرم Timolanta کریستال شوم و پنج محراب. در شکار، گون Ayzenshloss نیاز به گرفتن قلعه.

(مردم و Vril در همین تیم) آزاد،
- - نژاد (مردم در برابر Vril)
- بین قبیله (قبیله مبارزه در میان خود
:

در طول بازی به شما این فرصت را به شرکت در این نوع از دعوا دارند برای نفوذ).

ثبت نام کره 2: آرنا خواهد قبل از باز کردن این جزیره، بین امواج از هرج و مرج را از دست داد. در این جزیره نمی تواند فرار کنند، به طوری که ساکنان تنها می تواند نبرد بی امان بی پایان با یکدیگر منجر شود.

 

بازی همچنین