شرکت سایه

نام های جایگزین: شرکت سایه

شرکت بازی سایه - چند نفره رایگان شوتر اول شخص افراد نظامی، نیاز به استفاده از استراتژی. برنامه نویس - Doobic بازی استودیو استفاده می شود موتور غیرواقعی مدرن 3. بسیار معروف واقعی فرمت های گرافیکی 3D اجازه می دهد تا سقوط به گرداب حوادث، به طور کامل به فضای خصومت جذب می شود. شما خود را در یک جهان بی رحمانه که در آن به هیچ وجه قوانین ذکر شده وجود دارد. در میدان جنگ از هرج و مرج مطلق، چرا که در جهت بر هم زدن تا آنجا که شرکت کنندگان برنده تمام پولها ممکن است ضربه زننده در رسانه ها. اگر شما محدودیت ها، محدود در زندگی واقعی را دوست ندارد، بازدید از شرکت سایه آنلاین را تجربه احساس آزادی کامل از عمل است. شرکت در درگیری های باند وحشیانه و اثبات به دیگران که حق دارن که یک رهبر!

بازی برای بازی شرکت سایه یک کامپیوتر نیاز به این تنظیمات:

- سیستم عامل ویندوز مایکروسافت است.

- پردازنده P4 3. 0Ghz.

- جیفورس 7600 کارت گرافیک

- RAM 1GB.

از آنجا که این نوع مشتری بازی، شما نیاز به نصب آن بر روی کامپیوتر شما. اما شاید این فقط پس از تصویب ثبت نام شرکت سایه شما. شما می توانید یک حساب کاربری در سایت به هر شبکه اجتماعی که به آن علاقه را ایجاد می کنید، و یا. تاریخ در بازی شرکت سایه شامل مقدمه ای از آدرس ایمیل و رمز عبور. بدون مشکلات غیر ضروری، همه چیز آسان است.

بازی شرکت سایه شما خواهد شد، واحد های رانندگی. در اختیار شما، شما می توانید تا هشت سرباز داشته باشد. آیا در مورد آن نگران نباشید تا زمانی که شما کنترل یکی از آنها، دیگران ممکن است از بین برد. برای محافظت از دستگاه در زمانی که شما می توانید با توجه به آنها پرداخت نمی کند، یک حالت نظارت وجود دارد. از طریق این آنها می توانند خود را در صورت لزوم دفاع کند. توجه داشته باشید همچنین این واقعیت است که دستگاه ها با ویژگی های خاصی برخوردار است. شما باید پمپ و بهبود پارامترهای بخش خود را به منظور فعال کردن آنها را به اندازه کافی منعکس دشمنان حمله قوی است.

پس از اولین بار شما می آیند تا در جرم تنفس در جهان خطرناک است باید قرار ملاقات با یک مخروط محلی دریافت کنید. در این روش شما این کار اولین اولین سود خود را دریافت کنید، و در نهایت. در ادامه شما را provernetsya اعمال خونین، بیشتر از آن یک کیسه با دلار می شود. این پول در این دنیا غیر قابل انعطاف حل همه مشکلات است. پول - نه تنها وسیله ای برای کسب همه لازم است، اما همچنین قدرت و قدرت است.

شرکت سایه بازی آنلاین کاربران ارائه می دهد حالت های متعدد. در میان آنها قطعا چیزی است که خواهد شد مناسب ترین را برای شما پیدا خواهد کرد. حالت اول - تا 24 بازیکن در مبارزه با. این به این معنی است که شما باید خودتان را در میان 24 مزدوران پیدا کردن و بی پروا را به نبرد جوش با عجله. یکی از ویژگی های این حالت توانایی برای کمک به رفقای تحقیر شده است. برای این که شما نیاز دارید فقط pyatyunyu کشش. رقیب که در حال حاضر خسته نبرد طولانی و در برخی از آسیب، اگر به رحمت امیدواریم که نیست. شما wimps می تواند بی رحمانه بدون اینکه تلاش زیادی برای این پایان. حالت بعدی - "پول کثیف". در نظر گرفته شده رژیم بخشنده ترین. دلار کیسه فشار - مشکل آشکار است. سربرگ، صاحب کش بر روی رادار مشخص شده اند. مراقب باشید، چرا که در این حالت، مدت زمان محدود است. و یکی دیگر از حالت به همان اندازه هیجان انگیز - حل مهارت. امکان بسیار زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید دشمن را در زمانی که او فکر می کند که می گذرد توسط هلیکوپتر پشتیبانی مرد مرده تماس، استفاده از نامرئی و حتی سازماندهی یک بمب گذاری فرش شلیک کنید.

لازم به ذکر است که شرکت سایه می تواند با استفاده از فرم اول شخص بازی. این سوئیچ را به تک تیرانداز و یا بررسی دوربین دو چشمی. تجربه پتانسیل کامل در گیم پلی. مراقبت از زره مناسب و معقول، حمل و نقل مبارزه در دسترس است. دنیای بازی های تعاملی تا اشباع و متنوع که غیر ممکن است برای توصیف همه چیز در چند پاراگراف است. بنابراین بهتر خواهد بود اگر تجربه خود را برای رای دادن تمام ویژگی های به تدریج قبل از نیک باز کردن در حین بازی. مطمئن باشید که شما نمی خواهد نا امید به سمت چپ! هفتگی - خوش! موفق باشید!

 

بازی همچنین