Shadowland

نام های جایگزین: Shadowland

Shadowland بازی یک بازی بر خط مبتنی بر مرورگر رایگان است که ترکیبی از فانتزی و زندگی واقعی داستان ها و استراتژی های اجتماعی است. بازیکنان Shadowland آنلاین می تواند یک امپراتوری ساخت، استعمار و تسخیر سرزمین، ساخت یک مزرعه، برداشت و انجام وظایف.

بازی سایه زمین در nline داستان نیروی تاریکی است که محاصره به همه مردم گذاشته . چگونه در جناح انسان برای زنده ماندن؟ این مسئولیت خود را برای بازگشت به آسیب دیده قاره نیروی تاریک و بازگرداندن امپراتوری خود را با استفاده از ارتش خود را از متحدان و همکاران است. شما باید برای رفتن به دیگر دوره و نگاه قهرمانان افسانه ای که به شما در غلبه به شما کمک Shadowland درباره nline .

قبل از بازی Shadowland ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما با سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz، حافظه 1GB RAM، کارت گرافیک - 128 MB. Shadowland ثبت نام می کند بسیاری از وقت خود را و آسان را ندارد:

1. در صفحه اصلی، انتخاب گزینه « ثبت نام ».

2. را نام شخصیت خود را.

3. لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید.

4. یک رمز ورود ایمن را وارد کنید و تکرار آن.

5. انتخاب « ثبت نام ».

فانتزی Shadowland مربوط به تاریخ واقعی بازی: بازی اکشن را در یک دنیای آخرالزمانی به نام قاره خدا، که در آن مردم در حال مبارزه برای بقا در برابر نیروهای تاریکی و ارتش خود را از جهانی دیگر. دکور است در یک جهان فوق العاده پر از سایه های تاریک که در آن جادوگران شیطانی و مقدس است در تقابل با یکدیگر نیست، در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای خطرناک است.

شما Shadowland بازی و ورود به ملکوت استاد، که قرن ها دروازه ایجاد - پورتال قادر به انجام سفر های فضا زمانی در سنین مختلف. شما این فرصت را به نفع خود در تاریخ شرق و غرب در Shadowland بازی، کمک از قهرمانان افسانه ای شرایط و برای پیدا کردن گنج از دست رفته به گسترش توانایی های ارتش خود را، امپراتوری، و از طریق دروازه به سده های گذشته داشته باشد برگشت به صفحه اصلی.

قهرمانان افسانه ای - قهرمانان معروف شاه لئونیداس از 300 اسپارتها در ترموپیل، چنگیز خان، شاه آرتور و دیگر شخصیت های معروف.

هر اتحاد Shadowland بازی دارای نمادهای سفارشی، دارایی های دسته جمعی منابع، ارتقاء فن آوری، مدیریت پرسنل و حتی سیستم حقوق و دستمزد / حقوق و دستمزد.

هنگامی که شما در سطح 10 در Shadowland قاره آنلاین از خدا بر تو نازل برسد، اتحاد شکل می گیرد، و شما شروع به شرکت در ایجاد ارتش خود را با گروه های بزرگ به رهبری شما.

از طریق مهاجرت کشف جهان Shadowland آنلاین. اگر شما از یک منطقه کوچک در یک منطقه بزرگ در فتح خود حرکت می کند، شما خود را یک اکوسیستم جدید، پر از قلعه ها، دشمنان، اتحاد پیدا کنید.

همچنین Shadowland آنلاین به شما اجازه ایجاد قبایل. در مبارزه با آنها به عنوان بزرگترین پیروزی به افتخار جان خود را در نظر بگیرند. تمایل خود را برای قدرت و سلاح های سنگین به آنها اجازه شجاع و تند و شدید در بازی نبرد سایه زمین در nline . آنها حتی می توانند ادغام سحر و جادو تیره در عمل خود را، اما آن را به خویشتن داری، اخلاق و مسئولیت ورزش.

بازی سایه زمین در nline همچنین به شما مزدوران نشان می دهد. زندگی آنها همواره عشایری بوده است، به طوری که آنها نمایش مستقل و تلفن همراه می باشد.

الماس در بازی Shadowland آنلاین - یک منبع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به حذف زمان خنک کننده برای خرید دستورات اضافی برای ساخت و ساز، و همچنین تجهیزات نادر از طریق سفر است. آنها تنها منبع جایزه Shadowland آنلاین می باشد. الماس Shadowland بازی های مختلف از هدایای پولی که شما می توانید تنها الماس، پرداخت پول برای آنها را با پول واقعی، برنده مسابقات یا ماموریت را به نفع خود معبد در میدان جنگ و یا فروش کالا در حراج.

 

بازی همچنین