بازگشت یا Shadowrun

نام های جایگزین: بازگشت یا Shadowrun

یا Shadowrun گرداند-تاکتیکی نقش بازی بازی های کامپیوتری در سبک فانتزی و cyberpunk. شرکت مستقل طرح Harebrained، که توسعه یافته و به اسباب بازی جهان منتشر شد، به یک زندگی دوم خود را. همانطور که در نسخه اصلی بازی بازگشت یا Shadowrun به عنوان یک بیت از یک هیئت مدیره بازی نقش بازی عمل کرده است. و در سال 2013 او نه تنها برای مایکروسافت ویندوز، سیستم عامل مک X و لینوکس، بلکه همچنین برای قرص به هنگام تولد. بازی برای یا Shadowrun بازگشت اندیشه و Shadow بازگرداندن کامپیوتر، تفاوت. این بازی همان.

هنگامی که شما در حال حاضر پر از میل به بازی بازی، شما می توانید در حرکت به جستجو برای سایت های که در آن شما می توانید بازی بازگشت یا Shadowrun دانلود کنید. برای این کار، شما نیاز به جاوا اسکریپت بر روی کامپیوتر شما تنها برخی از نرم افزار لازم است. و بازی با شما است.

بازی یا Shadowrun بازگشت شما شروع به پس از انتخاب جنس، نژاد و طبقه ای از شخصیت خود را به بازی. مسابقه. در نتیجه، نه چندان مهارت های خود را تحت تاثیر قرار دهد. اما طبقه، هر چند که ممکن است و دست است، اما زمانی که شما انتخاب پیکربندی آینده از آمار خود را دریافت کنید در بازی. [_1_: بازی بازگشت یا Shadowrun شش کلاس ارائه

• سامورایی خیابان.

• مجله

• دکر.

• شمن.

• Rigger.

• نبرد ماهر.

خیابان سامورایی - بهترین جنگجو، و با استفاده از بهترین سلاح. آیا می توانم دشمن را خلع سلاح.

مگه - نمایندگان با توانایی های سحر و جادو. آنها در حال خواندن یک پیام خصوصی به کتاب دیگر، حتی از طریق دیوارها. ممکن است ویژگی های شخصیت های دیگر استفاده کنند.

دکر - یک نوع از هکرها. هک، سرقت اطلاعات، نشان می دهد سیستم درب - آن است که موضوع را به همه است که با ماتریس متصل می شوند.

شمن - ارواح تماس بگیرید. هنگامی که نیاز به - فقط باعث می شود توتم و یک روح خاص را تشویق می کند. در صورتی که شما قدرت محاسبه نیست، روح می تواند در برابر تماس گیرنده تبدیل شود.

Rigger - هواپیماهای بدون سرنشین دستکاری برای شناسایی و پشتیبانی آتش.

مبارزه با ماهر - بهتر از هنرهای رزمی بود. با این حال آنها به سحر و جادو. از آن آسان است برای حمله به چندین هدف به طور همزمان.

بازی ارائه شده در مقابل شما مخلوطی از سحر و جادو و فن آوری است. در اینجا الف ها افسانه، اورک ها، و مانند آن است، اما آنها را به نگاه کاملا متفاوت است. چیزی شبیه پانک در این بازی متعلق به این ژانر از cyberpunk.

شما را به جهان یا Shadowrun دریافت در 2054. شما - سایه دونده - مزدور. در سال های اخیر شما آن را به عنوان خوش شانس در زندگی نیست، اما پس از آن شما نامه ای از یک دوست قدیمی که فوت کرد و می پرسد برای کمک در پیدا کردن قاتل خود را دریافت خواهید کرد. شما می توانید این شانس را به مبارزه را از دست ندهید! و در کشتی سوار در سفر برای اجرای شهرستان. در حضور تو تمام اسلحه های ضروری. و این نوع می کند در کلاس شما بستگی ندارد. شما می توانید یک جن با یک تفنگ.

با توجه به اطلاعاتی از دشمنان خود را، پس از آن وجود دارد، البته، آسان است. از آنجا که آنها احمقانه کمی هستند، آتش نیست و به آسان به خودت را بکش.

اما از گرافیک بازی فوق العاده است. همراهی موسیقی است که کمی غم انگیز است، اما با این حال می کند از نکته اصلی منحرف کردن اذهان نیست. برای بازی به خصوص آهنگسازان موسیقی تشکیل شده بود.

پس از خواندن بررسی می تواند ویدئو را مشاهده و بازده یا Shadowrun می تواند گیم پلی شروع می شود. دوست شما در انتظار کمک شما. شما بازی خوب!

 

بازی همچنین