2 ﮏﻧﺎﺷ

نام های جایگزین: 2 ﮏﻧﺎﺷ

سیستم مورد نیاز:

پردازشگر: اینتل پنتیوم 4 @ 2. 4 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon XP 2600 +

RAM: 1. 5 GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 1. 5 GB

ساق پا 2 - بازی رایگان، ساخته شده در سبک انیمیشن، ماجراهای ادامه از یک قاتل سابق، که برای مرگ معشوق خود را در مسیر اصلاح و انتقام بود. اگر چه در ساق پا 2 شخصیت و اصلاح شده، اما عادت به استفاده از روش های خشونت آمیز برای حل مشکلات. برای این کار، آن را با استفاده از انواع اندازه های چاقو، قمه و انتخاب گسترده ای از سلاح گرم. شانک 2 بازی بسیار پویا است و نیاز به مهارت قابل توجه و واکنش. تمام اعمال خشونت کشیده کاریکاتور، همانطور که در بخش قبلی، همه انجام می شود به عمد سخت و خونین است. داستان فکر های مختلف عمیق است و ایده کلی این است که ساق پا، از ضرب وشتم اطراف و جرم و جنایت خسته حل شده است متنفر بودم عناصر جنایتکار نشان می دهد که زمان آن رسیده است که با هم زندگی می کنند، اما به شیوه ای که او برای این بسیار رادیکال را انتخاب کرد.

بازی

ساق پا 2 است که بازی سرگرم کننده و مشتاقانه، به عنوان طرح حول محور شخصیت اصلی. او چرخش و چرخش مثل بالا، عجله برای سطوح دو بعدی، رول، پرش و تکان دادن چاقو، منفجر می شود و انبوهی از دشمنان را از بین میبرد. کشیده تا به چشمه خون و جریان مانند آب، در همه جا انفجار و تیراندازی، شعله های آتش فروزان، و آنچه را که در حال انجام در طول بازی، از اولین تا آخرین سطح وجود دارد. ساقه شخصیت 2 کم حرف و با بولدوزر متانت نوردد را از طریق سطوح متحرک، فوق العاده همه چیز را در راه خود را. برای نابود کردن دشمن می تواند در تمام دستی است که می تواند به دور از دشمن و یا حتی کمی شبیه یک سلاح پیدا شده است. لک لک گرمسیری، اره برقی، بیس بال خفاش، چاقو، اسلحه، تفنگ ساچمه ای، flamethrowers و حتی سینی های باری - همه چیز را به بازی می آید در ساق پا 2. همه این را می توان ایستاده، نشسته، یا پریدن لذت می برد. شانک 2 بازی شما اجازه می دهد به طور فعال استفاده و محیط زیست، از بین بردن دشمن در چاله های بزرگ و abysses، شلیک کردن بارهای آویزان حلق آویز بر سر حوادث عادی است.

رسالت

ساق پا 2، جایی که شما را برای همیشه می توانند بازی کنند، متاسفانه، فقط به هشت ماموریت های محدود شده است. با این حال، آنها می توانند ساعت را، و برای همه یک حالت همکاری، که در آن شرکت خواهد بود که بازیکن دوم را به شرکت در دفاع از زندگی خود را دارند و چندین صدور هل دادن نیروهای دشمن که بر شما بی وقفه صعود در همه طرف وجود دارد. علاوه بر این، به تدریج باز برای رسیدن به و لباس های جدید برای شخصیت اصلی، مانند ظاهر گونه های عجیب و غریب بی خانمان و یا دیگر.

خون و عمل

بازی شانک 2 نمی تواند در مفهوم مدرن این ژانر از بازی های کامپیوتری در نظر گرفته شود یک بازی تمام عیار عمل است. بازی کشیده شده است بسیار رنگارنگ و بصری جذاب. در بازی اکشن است به انکار نیست پویایی و سرعت، و همچنین رول بیش از خشونت به عنوان شخصیت اصلی، کج خلق و عصبانی است و همه که اتفاق می افتد بر روی صفحه نمایش در تمام ماموریت. داستان پمپ، بلکه آن است که برای بازی های این سبک و مورد نیاز نمی باشد، چرا که مهم ترین چیز در آن درایو، حرکت ثابت و مقدار زیادی خون است. فرصت ها در این بازی تنها با تصور این بازیکن، در طول مدت ماموریت و واکنش خود را محدود شده است.

 

بازی همچنین