خرده ریز از رویاهای

نام های جایگزین: خرده ریز از رویاهای

خرده ریز از رویاهای آنلاین - مبتنی بر مرورگر رایگان بازی نقش آفرینی، ساخته شده با استفاده از فلش است. این بازی نیاز به هیچ مشتری دانلود، اما برای توانمند سازی و بهبود بازی colorfully تزئین شده، یک برنامه سرویس گیرنده، که، اگر مورد نظر، می توان دریافت توسعه داده شد.

در خرده ریز از رویاهای بازی آنلاین شما را به یک دنیای مجازی تاریک و ترسناک فرو رفتن، بعد از فاجعه جهانی ویرانگر، که در آن رویارویی بین دو طرف، که به عنوان امپراتوری و هیث اشاره شد، بین که نفرت ابدی و دشمنی. تشکیل

به منظور وارد شدن به این دنیا، شما نیاز دارید که در ابتدا در قطعاتی بازی از رویاهای ثبت شده است. شما باید برای ورود به پست الکترونیکی خود و کلمه عبور به پذیرش شرایط از ثبت نام.

پس از خرده ریز ثبت نام از خواب، شما را به یک بازی که در آن شما را تشویق به عبور از کار رانندگی برای اولین بار است که شما را به اصول اولیه بازی و رابط معرفی کنید. این کار می دهد، نه تنها مهارت های عملی، بلکه مقدار کافی از تجربه.

خرده ریز از رویاهای بازی آنلاین شما ارائه می دهد تا انتخاب کنید از کلاس شخصیت برای svogo. آنها در این بازی، تنها چهار نفر برای هر یک از طرفین درگیر (4 کلاس برای امپراتوری و برای درجه 4 زمین بایر): جنگجو، دزد، کشیش، و Mage را.

بازی خرده ریز از رویاهای آنلاین، شما می توانید تا ده سطح آزاد به تغییر کلاس خود را در آکادمی (روستای مه). پس از سطح دهم، برای تغییر کلاس، شما را مجبور به پرداخت مقدار معینی.

بنابراین، پس از شما در حال حاضر در خرده ریز از رویاهای آشنا آنلاین و سطح دوم رسیده است، شما را به روستای مه، که در آن است در حال حاضر برای شما آماده بسیاری از مشاغل دریافت کنید. در اینجا شما می توانید ماجراجو شما خدمات شکارچی، اسلحه سازی، شخصیت های سایه دار، ماهیگیران، شرکت های وابسته، و وزیر Dorion ارائه دهد. علاوه بر این، شما را با ukoma سیج، معدنچی کهنه و قدیمی کاسپر، که در حومه شهر زندگی می کند دیدار خواهد کرد. اجرای موفقیت آمیز وظایف خود را به شما این فرصت را به نزدیک به انتقال به سطح بعدی را!

در سطح پنجم، شما اولین امتیاز خود است که می تواند بین پارامترهای توزیع کنید. با تغییر این تنظیمات، شما را تحت تاثیر قرار شخصیت از ویژگی های زیر:

قدرت - این قدرت ضربه غوغا و ظرفیت کل شخصیت.

چابکی - شانس و فرصت طفره رفتن از عبور در اعتصاب حیاتی پخش

ساخت - تاثیر بر سلامت کلی و استقامت.

آمار - فرصتی برای با غوغا رسید (برای همه بازیکنان) و دامنه (برای کمان و برخی از جادوها)

موفق باشید - آن احتمال اعتصاب حیاتی است و شانس ابتلا به تولید هیولا / سینه را افزایش می دهد.

اطلاعات - مقدار کل شخصیت مانا است.

همه پیشنهاد در خرده ریز از رویاهای از quests بازی آنلاین شما را نه تنها مقدار جامد از تجربه و پول، بلکه انواع چیزهایی که تسهیل playthrough های بیشتر است.

خرده ریز از رویاهای در بازی خواهد شد بسیار جالب توجه است، چرا که، در حال حاضر چهل سطوح شخصیت ارائه شده است.

بازی بازی خرده ریز آنلاین از رویاها، شما نیاز به رفتن به زندان را - این محل که در آن هیولا بسیار جدی وجود دارد، با شکست دادن که شما غرامت به شکل یک معدن غنی و جوایز برای این کار دریافت می کنند.

در خرده ریز از رویاهای بازی در نسخه های مختلف زندان ارائه شده

زندان برای یک پاس تنها - در نظر گرفته شده برای تکنفره، اما باید توجه داشت که در حال مبارزه با جنگ سخت بر روی سطح وجود دارد. در اینجا هیولا قوی تر می کنند، اغلب دارای توانایی های منحصر به فرد و حمله در گروه.

بلند آوازه شو گروه (برای عبور نمی طراحی شده به تنهایی) - شما نیاز به جمع آوری گروهی از بازیکنان از سطح مورد نظر، به سهام تا در انواع معجون و مواد غذایی، و سپس شما می توانید بر روی یک ماجراجویی بروید.

بازی خرده ریز از رویاها، شخصیت است که مقدار مشخصی از یاقوت، ممکن است یک قبیله ایجاد کنید، اما ممکن است تنها کسانی که به یکی از دو طرف (امپراتوری یا زمین بایر) تعلق دارند. به خاطر داشته باشید که این قبیله به این بازیکن از سوی دیگر غیر ممکن است، و همچنین تغییر جهت آن، در حالی که در قبیله. این را می توان تنها پس از آزادی از قبیله انجام می شود.

در پایان این بررسی، من به این می گویند: بازی در خور توجه است و خرده ریز از ثبت نام رویاهای شما اجازه می دهد به شیرجه رفتن به این دنیای خیالی!

 

بازی همچنین