شوگان: مجموع جنگ

نام های جایگزین: شوگان: مجموع جنگ

شوگان: مجموع جنگ - به نوبه خود مبتنی بر بازی کامپیوتر، با یک استراتژی جهانی است. این اولین بار از این بازی آزاد، آغاز برای توسعه از محبوب سری بازی های ویدئویی مجموع جنگ است. شرکت توسعه داده و منتشر شد یک شرکت بازی در حال حاضر در بازی و تمام نیروهای روح از نظر شناخت او سرمایه گذاری. بازی شوگان: مجموع جنگ ملاقات انتظارات خود را، چرا که در حال حاضر آن را تا به بسیاری از کاربران و طرفداران. شما می توانید تبدیل به یکی از آنها، و شما آن را پشیمانی نیست.

با خواندن این بررسی و نگاه به بازی شوگان: ویدیو ها جنگ و تصاویر مورد بررسی، شما می توانید به سایت مراجعه کرده و بازی شوگان: مجموع جنگ دانلود کنید. در اینجا به شما خواهد آمد برای کمک به برنامه های موجود در کامپیوتر شما.

بازی شوگان : مجموع جنگ بازی آن را به معنی جنگ تاکتیکی خود را در زمان واقعی است. و در حالی که شما در حال اجرا یکی از بزرگترین قبایل فئودالی ژاپن. وقایع بازی اشکار Sengoku-Jidai، که می افتد در آغاز 1530. هدف اصلی شما در بازی - کنترل قبیله در حالی که انجام عملیات جنگی برای رسیدن به عنوان شوگان.

هر قبیله را اشغال بخش بزرگی از قلمرو کشور ژاپن، که در آن زمان در خطر جدایی و استراوا مجاور.

ویژگی های بازی انتخاب شما از این هفت طایفه: Shimazu، موری، ODA، Imagawa، تاکدا، هوجو، Uesugi.

همچنین در بازی شوگان : مجموع جنگ از جمله شخصیت های ارائه شده است قادر به انجام عملیات مخفیانه را بر روی نقشه استراتژیک است. آنها عوامل نامیده می شود، آنها عبارتند از:

  • فرستاده.
  • Shinobi در
  • نینجا.
  • گیشا
  • کشیش - کاتولیک.

فرستاده - بدون مقاومت می تواند از طریق خاک دشمن حرکت می کند. مسئول روابط دیپلماتیک بین قبیله. ضعیف قبل از نینجاها و geishas.

Shinobi در - یک جاسوس است. به راحتی در دشمنان و گزارش زمین حرکت ارتش و تمام حوادث حرکت می کند. ضعیف قبل از نینجاها و geishas. می تواند اعدام شود.

نینجا - این نوع از قاتل. هدف آن است که عمدتا در رده بالاتر است. آسیب پذیر به دیگر نینجاها و geishas. آیا می شود در صورتی که در خاک دشمن اجرا. اگر این کار به صورت خودکار نمی میرند.

گیشا - قاتل حرفه ای است. ترکیبی از توانایی ها و Shinobi در نینجا. حتی اگر تلاش نیست، آن است که هنوز قابل رویت نیست، و نمی میرند. ضعیف قبل از نینجا و گیشا. اما در مورد nindzyay شانس برای زنده ماندن از ضربات یک گیشا، و نیست.

کشیش - کاتولیک - وفاداری استان قلمرو دشمن را کاهش می دهد. در حالی که افزایش آن را در قلمرو آن است. می توان نینجا یا فاحشه را تحت تاثیر قرار.

با کمک این قهرمانان می تواند به اهداف خود دست یابد سریعتر.

بازی جنگ شوگان در گرافیک با کیفیت خوب، نه ممکن است با بهترین کیفیت از جزئیات ارائه شده است. موسیقی، که کمتر اهمیت برای گیم پلی، همچنین دارای فرم خوب است.

شما می توانید کل جنگ شوگان دانلود کنید و در زمان و هدر رفتن نیست و منجر به ارتش برای آغاز جنگ برای به رسمیت شناختن از قبیله خود. و فراموش نکنید که بازی به مشورت شوگان: دوستان کل جنگ.

خوب گیم پلی شانس!

 

بازی همچنین