شکارچی خاموش نسخه 5

نام های جایگزین: شکارچی خاموش نسخه 5

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو 3. 0G گیگاهرتز

RAM: 2GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 10 GB

شکارچی خاموش نسخه 5 - شبیه ساز جنگ نیروی دریایی، که در آن بازیکن می شود این فرصت را به عنوان کاپیتان کشتی جنگی در زیر آب را احساس کنید. حضور به طور کامل دوباره بازسازی شده بر اساس نمونه واقعی از ناوگان زیر دریایی آلمانی، وسیعترین مقیاس عمل، و همچنین وزن geypleya ذاتی فقط شبیه ساز واقعی - قسمت پنجم از سری معروف، لقب شکارچی خاموش نسخه 5 معروف به عنوان سلف خود، سه قسمت اصلی است. بازی شکارچی خاموش نسخه 5 طول می کشد را به حساب تمام عوامل ممکن که کاپیتان زیر دریایی در جنگ جهانی دوم مورد نیاز است. بسیاری از زمان شما برای اسکن اعماق زیر آب در جستجوی یک دشمن بالقوه را صرف کنید و سعی کنید بر روی کشتی های جنگی سطح ناوگان دشمن نگاه کنید، حمله اژدر تا سریع به آن را در پایین.

قدم زدن در محفظه

بازی شکارچی خاموش نسخه 5 این فرصت را شخصا اقدامات خدمه خود را مشاهده کند. این گزینه در دسترس بود، با شروع با بخش سوم، با این حال، تمام گوشه و زیر دریایی خود را برای مشاهده بودند. در حال حاضر شما در نقش کاپیتان می توانید خود را از طریق قسمت از کشتی پیاده روی کنید و ببینید که برای خود روحیه خدمه خود را به عنوان آنها را برای یک حمله قریب الوقوع آماده، اگر هیچ خستگی یا نارضایتی وجود دارد. بازی شکارچی خاموش نسخه 5 اجازه می دهد حتی کوچک برای نگهداری گفتگوها با اعضای تیم، که در آن شما می توانید در یک مکالمه آسان در مورد سلامت ملوانان همسر خود را یاد بگیرند، نامه هایی از یک دوست، و غیره غیره اما این نه یک سرگرمی از مهم ترین بازی ها و کل کشتی می تواند از اتاق اژدر به دم عبور می تواند یک چند دقیقه، و موضوعات برای ارتباط با ملوانان و افسران به سرعت شروع به زحمت، تمرکز می ایستد به طور مستقیم در مدیریت از کشتی و انجام فرمان خود مشکلات ناوگان.

انسجام

در شکارچی خاموش نسخه 5 خواهد شد، نقش عمده، نه تنها روابط درون تیم، بلکه ویژگی های شخصی هر یک از اعضای گروه بازی کند. شکارچی خاموش نسخه 5 بازی به شما می دهد این فرصت را به دستور مستقیم به هر یک از اعضای تیم است، اما همچنین مشاهده لیست در یک مجموعه از نقاط قوت هر یک از افسران و مردان. ملوانان اژدر محفظه به انجام مانورهای مکانیک و آکوستیک در فاصله بیشتری می تواند یک هدف بالقوه شناسایی سریعتر شارژ خواهد شد، سریع تر. برای توسعه این امکانات نیاز به عینک های ویژه ای است که شکارچی خاموش نسخه 5 خواهد بود برای اجرای موفق وظایف خود را به عنوان کاپیتان برای عمل و اجرای وظایف از ماموریت تعلق می گیرد.

داستان

کمپین موضوع را برای شما در سپتامبر 1939، یک روز پس از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز خواهد شد. قهرمان اصلی داستان خواهد بود ستوان اسکار Entvikler. ماموریت اول بازی را برای شما به یک مقدمه، آموزش و داستان از روز اول جنگ رویارویی در زیر آب بزرگ است. بعد شما انتظار روزهای هفته تا کی شدید مبارزه کاپیتان زیردریایی نیروی دریایی آلمان، که در آن شما خواهد گشت مبارزه با انجام، برای حمله به کاروان با لوازم خانگی، مقاومت در برابر زیردریایی متحدان. در طیف گسترده ای از تنظیمات بازی، که در آن شما می توانید خود را گزینه های گوناگون کنترل و اتصال، ترجمه آنها را از دستی به حالت اتوماتیک.

 

بازی همچنین