مهندسان

نام های جایگزین: راه ابریشم آنلاین

نمایندگی شما آنلاین چند نفره نقش بازی بازی است که شما را در روز از چین باستان، شرق میانه و اروپا است. این مهندسان بازی آنلاین که در آن جاده بزرگ ابریشم وب اتصال بین جهان از آسیا و اروپا است. شما از این فرصت به ماجراهای خود را کمک به تزئینات خطاطی و غیره جاده ابریشم.

مهندسان بازی آنلاین نیاز به دانلود و نصب این بازی بر روی کامپیوتر شما.

: برای این کار، مراحل زیر را دنبال

1. در سایت اصلی بازی، دانلود دانلود بازی (3. 2 مگابایت)

2. سپس فایل دانلود شده را اجرا و باز کردن مرکز بازی خود را.

3. وجود دارد، "بازی من" که در آن شما می توانید شروع به دانلود بازی مهندسان را انتخاب کنید.

4. بعد از این اجرا دانلود دانلود فایل صرف نصب بازی. زمانی که راه اندازی این بازی، شما به طور خودکار به سرور بازی متصل شود.

:

به منظور شیرجه رفتن به دنیای بازی مهندسان ماجراجویی در آن، کامپیوتر شما باید حداقل شرایط زیر باشند

پردازشگر: پنتیوم 3 800 مگاهرتز یا بالاتر

حافظه: 256 MB

سطح ویدئو: GeForce2 یا ATI 9000

صدا: DirectX 9 سازگار است. نقشه 0C

هارد دیسک: 4GB یا بیشتر

سیستم عامل: ویندوز 98، ME، 2000، XP، ویندوز ویستا.

بعدی، شما باید منتقل می شود مهندسان ثبت نام ساده

1. در "ثبت نام" در سایت بازی اصلی شما از نوع شخصیت خود را (تجاری، شکارچی و یا دزد) مشخص

2. نام کاربری جدید خود را (نام است که شما بر روی سرور بازی یاد بگیرند)

را وارد کنید

3. تایید رمز عبور جدید. همچنین یک سوال امنیتی (نام قبل از ازدواج مادر شما، و غیره را مشخص ) و پاسخ، در مورد شما رمز عبور خود را فراموش کرده ام.

4. فرستادن به ایمیل

بعدی، شما باید پذیرش خود را از قواعد بازی را تایید می کند. همه این داده ها به عنوان یک درخواست برای ثبت نام فرستاده می شود. پس از مدتی در ایمیل تایید شما می آید با لینک به مشخصات خود را در بازی، پس ما می توانیم فرض کنیم که ثبت نام در این بازی مهندسان به پایان رسید.

در حال حاضر مهندسان بازی آنلاین شامل 2 نژاد: اروپایی ها و چینی.

نژاد اروپایی است. بازی بازی مهندسان برای مسابقه اروپا می تواند شش کلاس شخصیت با استفاده از: جنگجو، Mage را، جادو، شاعر، یک کشیش و یک راهزن. هر کلاس منحصر به فرد است و دارای ویژگی های خاص در بازی. نژاد اروپایی است به طور کامل در گروه بازی که جبران ضعف بازیکنان فرد متمرکز شده است. هر کلاس در گروه باید کارهای خود را که مطابقت دارند توانایی های خود را.

نژاد چینی.

شمشیر، کمان، نیزه:

نژاد چینی می کند راه های فردی و مسلح به انواع سلاح مانع است. توسعه مهارت در سلاح خاص اجازه می دهد تا بازیکن را به ترکیب آن با دیگر گونه ها و به دنبال توسعه شاخه ای منحصر به فرد. بازی به عنوان شخصیت از نژاد چینی، شما می توانید شخصیت خود را به تنهایی و بدون کمک از گروه توسعه،.

جاده ابریشم بازی آنلاین است که به طور منظم به روز شده، و مهندسان جهان آنلاین در حال تغییر است. بنابراین شاید ظهور نژاد جدید، شخصیت و کلاس.

همانطور که در بالا ذکر شد، در هنگام ثبت نام، شما یک حرفه را انتخاب کنید

که برای آن شما دعوت به بازی در آماده سازی سطح مهندسان 20. سه نفر از آنها: مرچنت، شکارچی، سرکش.

مرچنت. بازی برای بازی آنلاین مهندسان برای معامله گران پس از اخذ سطح 20 سر به انجمن از بازار خریداری کن. پیوستن به تیم شما ایجاد یک نام مستعار و لباس های جدید تجاری. بعد از این وام مسائل سازمانی: خرید کامیون، ایجاد یک گروه با دیگر معامله گران و شکارچیان به حفاظت بهتر از کاروان، کالاهای خرید و درایو آن را به دیگر شهرستانها برای چانه زنی شکار.

شکارچی. وظیفه شکارچی است برای محافظت از کاروان از حمله راهزنان و هیولا. برای این کار، او می شود یک درصد از فروش معامله گران. شما می توانید یک شکارچی پس از اخذ سطح 20 تبدیل، شکارچی انجمن و گروه های سازمان یافته (کاروان) با معامله گران و دیگر شکارچیان پیوست.

سرکش. پس از پیوستن به یک سطح تیم 20 OUTLAW شما تا جاده ماجراجویی، که در آن برای زنده ماندن شما باید انجام دهید به غارت و چپاول عبور کاروان ایجاد یک باند با دزد. باید با احتیاط از شکارچیان که پاداش برای سر خود را دریافت خواهید کرد.

مهندسان بازی آنلاین (جاده ابریشم) - ایجاد شرکت کره ای Joymax، که به لطف زیبایی خارجی و تعامل جهان خود را خواهد بینی خود بسیاری از بازی های آنلاین در سبک همان پاک کردن. شما می توانید ایجاد یک شخصیت است به صورت جداگانه و به طور مستقل از بازی. تمام آنچه که مهم محیط بازی خود را و راه حل های خود را است. ثبت نام مهندسان شما را در جهان از سفر در کلانشهر جهان باستان (بغداد، استانبول، دمشق)، و نیز سایر شهرستان بی سابقه ای جادویی غوطه ور. این یک دنیای ماجراجویی برای علاقهمندان به بازی که از سراسر آسیا، امریکا و اروپا سفر می کند. تاریخ آنها را!

ماجراهای در جاده ابریشم جهان آنلاین در انتظار شما!

 

بازی همچنین