بازی SimCity 4

نام های جایگزین: بازی SimCity 4

پردازنده: پنتیوم III 600

RAM: 128 MB

ویدیو کارت: به Direct3D 7

بازی SimCity 4 - محبوب شهر برنامه ریزی شبیه ساز، که در یکی از سریال های استراتژیک پایدار در بازار کامپیوتر چهارم شد. بازی SimCity 4 بازی یک لیست گسترده ای از فرصت های که در آن بازیکن در دسترس است terraforming برای ایجاد یک پلت فرم راحت تر برای ساخت و ساز شهرستان خود و یا چشم انداز منحصر به فرد است که شهرستان خود را از دیگران متمایز می کند. در بازی SimCity 4، شما می توانید این شهرستان در بخش های خاصی تقسیم و تشکیل مناطق - مناطق مسکونی، مراکز کسب و کار، مناطق صنعتی و اطمینان از امنیت اجتماعی، حمل و نقل و ابزار سیستم برای ساکنان شهر شما.

حالت های بازی

همانطور که در اقساط قبلی از بازی سری بازی SimCity 4 می تواند در چند حالت مختلف انتقال، دارای ویژگی های مشترک اما لیست بسیار از ویژگی های مختلف ارائه دهد. حالت خدا، حالت شهردار و حالت سیم - کل گیم پلی در بازی SimCity 4 به سه مرحله اصلی تقسیم شده است. در بازی SimCity 4 حالت خدا اجازه می دهد تا شما را به تغییر زمین مساحت زمین، جایی که آن را به شهرستان ها، کوه ها خود را ساخت و مقایسه راست جنگل و اجازه دهید تخلیه رودخانه. پس از تشکیل سایت برای کلان شهر شما و مرزهای حل و فصل با همسایگان، شما قادر خواهید بود به شروع ساخت و ساز در حالت شهردار. هر زمان بازی بازی SimCity به شما اجازه راه رفتن در اطراف شهرستان خود را به عنوان یک شهروند فردی، که نیاز به ایجاد یک شخصیت واحد، یک سیم کارت که در شهر شما زندگی می کنند و لذت بردن از تمام مزایای که شما ایجاد کرده است.

ساختمان ها در بازی SimCity

انتخاب بهترین بازیکن یک لیست گسترده ای از ساختمان ها و دوره های مختلف و سبک های معماری و خبره واقعی وجود دارد در اینجا را پیدا خواهد کرد و دکو هنر و سبک نئو مشتق از زبان لاتین، و حتی به سبک هنر و صنعت آمریکا. علاوه بر این، در اینجا شما می توانید ساختمان های معروف بسیاری از شهرستانها بزرگ در جهان، مانند سان فرانسیسکو و یا لس آنجلس پیدا کنید. همه آنها با دقت خیره کننده در مدل های سه بعدی، که اولین استفاده از گرافیک سه بعدی در بازی از این سری بود. کارت گرافیک سیستم اجازه می دهد تا ساختار به عنوان نزدیک که ممکن است برای افزایش شهرستان خود را و آنها را در جزئیات بزرگ را در نظر بگیرید، و برای انجام این کار آن را در طول روز ممکن است نه تنها خواهد شد، اما در شب که به ظاهر از شهرستان خود را پر از چراغ های زرق و برق و تابلوهای تبلیغاتی است که نگاه کنید واقعا وصف ناپذیر. جو این همه تنوع بصری اشباع از شهرستان های بزرگ تکمیل خواهد شد جای تعجب دقیقا مشابه موسیقی و آهنگ صدا، که در آن آرام و آرامش بخش به موسیقی شما برای تلفن های موبایل از کلان شهر زندگی شما را بشنود.

 

بازی همچنین