حماسه

نام های جایگزین: حماسه

برای شروع بازی آنلاین بازی افسانه، شما نیاز به سیستم های زیر مورد نیاز:

مرورگر با قاب پشتیبانی و جاوا اسکریپت.

مرورگر توصیه شده برای این بازی مایکروسافت اینترنت اکسپلورر 6 است. 0 یا بالاتر. مرورگر اپرا توصیه نمی شود، از آنجا که ممکن است صفحه نمایش نادرست از هر مرجع، عملکرد نادرست برخی از کلید میانبر

با وضوح حداقل صفحه نمایش - رزولوشن 800x600، توصیه می شود - 1024X768 .

به منظور شروع بازی افسانه، شما نیاز به پر کردن فرم ثبت نام. تاریخ اختصارات شامل چند بخش است:

1. نام شخصیت را وارد کنید.

2. ابداع رمز عبور. سعی کنید به آمده تا با یک رمز عبور پیچیده، به طوری که هیچ کس جز شما می تواند آن را حدس زد.

3. انتخاب یک شخصیت نژاد.

4. رابطه جنسی از شخصیت را انتخاب کنید.

اختصارات بازی آنلاین جمعیتی از نژادهای مختلف، که هر کدام دارای مزایای خود را دارد. در افسانه آنلاین شما می توانید عضو یکی از مسابقه ارائه شوند

مردم

الف

دورف.

کوتوله ها.

دورف.

مردم از نژاد همه کاره است. آنها به طور مساوی به هر نوع فعالیت دور انداخته شوند. در طبیعت این نژاد بسیار مهمان نواز، اما هرگز به از دست دادن هوشیاری. مردم به راحتی آموزش داده هیچ گونه مهارت سلاح، اما نتایج برجسته در هنرهای رزمی نمی تواند برسد. آنها در کوه ها و دشت ها، رودخانه ها و دریاچه ها در نزدیکی تسلیم.

الف مسابقه بسیار زیبا - ظاهرا آنها کامل است. آنها عاقل، دستور خوبی از مهارت های جادویی. در سلاح، به جز شمشیر سحر و جادو، و ترجیح می دهند پیاز. الف تحصیل کرده و آموزش دیده، دوستانه.

کوتوله ی - نژاد توقف. آنها در تپه و یا در جنگل زندگی می کنند. کوتوله ی خلاق و دارای سطح بالا سحر و جادو. این نژاد ویژگی های عشق باور نکردنی از طلا و جواهرات. آنها بسیار مهربان، اما نه اجتماعی هستند.

کوتوله و کوتوله ی قد و قامت کوچک، پس حیله گر و زیرک. دارای حس مشتاق از بوی و شنوایی. کفش ها پوشیده نیست، آسیب پای خود محافظت پوست کرک. این نژاد، عمدتا در بخش کشاورزی مشغول اند.

جالب است به بازی عضو افسانه نژاد دورف. دورف ها هم کوچک، کلفت و فوق العاده قوی و مقاوم را افزایش دهد. زیستگاه اصلی آنها - کوه ها و غارهای زیرزمینی. فعالیت اصلی آنها استخراج سنگ های قیمتی و مواد معدنی است. علاوه بر این، دورف در ساخت سلاح های با کیفیت بالا تخصص دارند.

اختصارات وقتی ثبت نام آنلاین کامل است، شما می توانید از کلاس شخصیت را انتخاب کنید. بازی آنلاین شرح ارائه می دهد انتخاب بزرگ

1. تیتان - نیروی توسعه یافته.

2. آدمکش - مهارت و چابکی توسعه یافته.

3. جنگجو - توسعه قدرت و چابکی.

4. Archmage - عقل توسعه یافته.

5. جن گیر - توسعه خرد

6. جادوگر - توسعه هوش و خرد.

اختصارات - بازی آنلاین، که می گیرد در مناطق مسکونی توسط موجودات خونخوار و فوق العاده ترسناک است. در اینجا سحر و جادو - بخشی جدایی ناپذیر از زندگی است. شما باید به مبارزه با بسیاری از هیولا به تصویب یک مقدار زیادی از ماموریت های هیجان انگیز است، شما اتحاد ساخت و ضبط دشمنان قلعه. بازی افسانه - پس از خرید بسیاری از دوستان جدید که شما را در طول بازی کمک خواهد کرد.

اختصارات آنلاین - آن را صدها هزار نفر از مناطق بازی و مکان های بازی، که در آن شما در طول ماموریت مراجعه کنید. بسیاری از مشاغل خطرناک هستند، چرا که مبارزه با مخالفان می تواند آسیب جدی شود. بنابراین، در این بازی تا به بسیاری از راه های که شما را قادر به بازگرداندن سلامت شخصیت خود را. البته، سلامت قهرمان خود بهبود یابد، اما آن را بسیار آهسته است. و نه صبر کردن، شما می توانید راه سریع استفاده کنید. رزمندگان و جادوگران، در حالی که در اتاق آموزش، می تواند یک بهار به نیروی تازه یافتن استفاده کنید. مواد غذایی ویژه و نوشیدنی هستند که در مغازه های خرده فروشی و میخانه به فروش می رسد، بهبود سلامت. به صرف پول، شما می توانید انرژی را از چشمه ها، زیارتگاه ها و منابع دیگر به دست آورید.

بازی افسانه بازی آنلاین است که بسیار جالب است. تاریخ در بازی ای به شما می دهد یک فرصت برای شیرجه رفتن به جهان دلربا از سحر و جادو. شما هم خوب و منحرف کردن اذهان از خاکستری از زندگی روزمره، به کاوش در وسعت گسترده ای از بازی!

 

بازی همچنین