شوالیه آسمان

نام های جایگزین: شوالیه آسمان

بازی آسمان شوالیه - چند نفره بازی است که شبیه سازی حمل و نقل هوایی. با تشکر از این پروژه، شما می توانید در راس این مدل از هر هواپیما از قرن XX نشسته، تا به آسمان و شروع جنگ های هوای گرم. شما در مجمع الجزایر استوایی بزرگ و مجموعه ای وظیفه اصلی می شود قبل از اینکه شما می شود، به دست آوردن تسلط در این سرزمین های وسیع. هر جنگ به ارمغان می آورد عینک و شهرت است که اجازه می دهد تا به مطالعه مهارت های جدید و تحقیقات فن آوری. کار برای بهبود هواپیما خود را با استفاده از ماژول های صادقانه به دست آورده، و شما قطعا قادر به دستیابی به تمام اهداف خود خواهد بود! فن آوری های جدید - ابزار اصلی برای افزایش اثربخشی مبارزه است. بنابراین اگر شما انجام نمی شود تنبل به انجام همه چیز ممکن است برای به دست آوردن شهرت، شانس خود را متناسب با افزایش آن افزایش خواهد یافت. بیا! موفقیت در دستان شما است!

آسمان شوالیه بررسی - اولین گام به سوی یک ماجراجویی هیجان انگیز است. به یاد داشته باشید برای پر کردن چند زمینه از جمله نام فرم مناسب خلبان، آدرس ایمیل و کلمه عبور، و سپس تیک تایید پذیرش توافقنامه کاربر و می تواند به مرحله دوم حرکت می کند. پس از ثبت نام را دانلود کرده و نصب کلاینت بازی. در هنگام نصب سرویس گیرنده هر گونه مشکلی ندارد اگر PC شما با پارامترهای زیر: سیستم عامل ویندوز XP/Vista/7/MacOS. پنتیوم پردازنده IV 1،8 گیگاهرتز (یا معادل آن از AMD) کارت گرافیک با 128 MB، DirectX 9 و دستگاه. 0C. کارت صدا سازگار با DirectX؛ فضای خالی دیسک سخت 550 MB و 512 MB RAM. به منظور اجتناب از ترمز در آن به عنوان شوالیه آسمان بازی خواهد کرد، شما یک اتصال به اینترنت از 128 کیلوبیت بر ثانیه یا بالاتر نیاز دارید. هنگامی که مشتری را اجرا کنید و در یک جهان بازی شگفت انگیز به خودتان پیدا کنید، انتخاب بین کشورهای موجود خواهد شد و قادر به رفتن در اولین مبارزه خود را.

سیستم مبارزه با این نوع از جنگ ها: آموزش مبارزه با (فرصت برای یادگیری به مبارزه، به تلاش قدرت خود را)، مبارزه با بازیکن دیگر (جنگ بین تیم از بازیکنان، که در نهایت یکی از آنها برنده)، جنگ با رباتها (و انواع هیجان انگیز ماموریت ها که در طول گیم پلی انجام). آسمان بازی Ritsari پویا، پر حادثه، پر از نگرانی ابدی. بنابراین آنچه در مورد آرامش بخش از سوال! با این حال، شما شروع به هراس، تفکر است که بین جنگ و روح و روان یک بار ترجمه خواهد کرد، این است که می گویند که همه به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است در نگاه اول به نظر نمی رسد. هر بازیکن در شوالیه آسمان یک آشیانه شخصی داشته باشد. آن را در آشیانه شما بین پرواز ناتوان کننده استراحت بود. در اینجا شما می توانید چنین چیزی لذت بخش به عنوان اصلاح هواپیما لذت ببرید. رفتن به منوی تنظیم، شما تمامی احتمالات را برای تعمیر و نگهداری هواپیما دریافت کنید. بنابراین، آن را از آشیانه می آید در مبارزه بعدی تجدید شده، قوی تر، و در نتیجه با شانس زیادی برای پیروزی دارد.

همچنین بازی شوالیه آسمان شما به عنوان کسب درآمد. نمرات برای این واقعیت است که شما بازیکنان واقعی آمده هواپیماهای واقعی داده شده است. اهداف بیشتری ضربه، بالاتر رتبه شما. بنابراین نورلند مدل در نهایت می شود Flieger، سپس Gauit-بدنی، گروهبان، بزرگ، و به همین ترتیب تا فیلد مارشال. Northwind را با چرخش معمول و عادی را به لنس، سپس به گروهبان، گروهبان، Leytinanta و رشد می کند و رشد می کند، در صفوف آن می شود تا مارشال هوا. Sinpang در حال حرکت از نردبان شغلی، با شروع با عنوان Itte hikehey به زودی افزایش می یابد به Haich پیاده روی، پیاده روی نیتا هیز، همیشه به قله شهرت رسیدن و Taisho است. این سیستم باعث می شود آسمان شوالیه آنلاین جالب است. پس از همه، بنابراین شما می توانید جاه طلبی برآورده، برای نشان دادن دیگران چه می تواند دستیابی و خود را بر روی میوه از کارگر خود می بالد!

در میان هواپیماهای موجود ملاقات اولین جنگنده سریال نورلند مدل (JI UHU)، این هواپیما تولید برای اولین بار با امپراتوری ارابه فرود جمع شدنی ("پشه")، این هواپیما Borean نخستزاده I-5، یکی از بالهای دو لایه مترقی ترین امپراتوری (I-5F) و اولین هواپیما Sinpanga (TA-RI). تجربه دست اول آنچه در آن مانند این است که مدیریت واحد!

یکی دیگر از لحظه های خوب وجود دارد. در سفارشی سازی گیم پلی حاضر از شخصیت های. شما فقط مانند دیگر علاقهمندان به بازی برای دسترسی به یک کمد لباس های معتبر است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر ظاهر قهرمان راه شما می خواهید. به طور خلاصه، این بازی به شما مقدار زیادی از لحظه های لذت بخش را، هر چند، بیشتر او می تواند زمان اختصاص، بیشتر تنگ تر خواهد شد! اجازه دیدار با تمام انتظارات شما!

 

بازی همچنین