Skyrama

نام های جایگزین: Skayrama

Skyrama بازی آنلاین - شبیه ساز فرودگاه رایگان، جایی که شما را تبدیل به مدیر فرودگاه خود را.

بازی Skyrama، شما باید سیستم مورد نیاز را داشته باشد:

حداقل:

• سیستم عامل ویندوز XP SP3، ویندوز 7، ویندوز ویستا.

• CPU پنتیوم © III، 1،6 GHz یا (مک OSX) کامپیوتر سازگار.

• کارت گرافیک 16 MB، 32 MB یا بیشتر؛

• حافظه 265 MB RAM، 512 MB RAM توصیه می شود.

• نسخه فلش پلیر ادوبی / ماکرومدیا فلش پلیر 9. 115. 0

• اینترنت اکسپلورر از نسخه 6 و فایرفاکس با نسخه دوم.

توصیه می شود:

• سیستم عامل ویندوز XP SP3، ویندوز 7، ویندوز ویستا.

• اینتل کور 2 اواز یا موسیقی دو، AMD پردازنده های Athlon X2 3GHz.

• حافظه 2 GB یا بیشتر؛

• کارت گرافیک NVIDIA جیفورس 8800 سری یا ATI سری کارت گرافیک Radeon 4800، 512 MB.

Skyrama بازی آنلاین بدون نیاز به دانلود و نصب، شما تنها نیاز به ثبت نام Skyrama منتقل می کند. تاریخ در بازی Skyrama به شرح زیر است:

1. به نام که تحت آن شما بازی - یک نام مستعار را وارد کنید.

2. رمز عبور را وارد کنید و تکرار آن.

3. مشخص کنید که از طریق ایمیل.

4. و شرایط توافق نامه کاربر قبول و تبدیل به یک بازیکن ثبت شده است.

پس از ثبت نام به اتمام است Skyrama، لازم است چیزی که مسئولیت را به انجام - برای ساخت فرودگاه خود را دارد!

بازی بازی آنلاین Skyrama نه تنها جالب توجه است، اما حتی مفید باشد، چرا که در اینجا zadeystvuete تمام مهارت های سازمانی خود. هیچ محدودیتی و محدودیت برای توسعه فرودگاه وجود دارد - رایگان در توهمات خود را.

شما باید برای ساخت یک جعبه خدمات هواپیما و پایانه برای مسافران. در Skyrama آنلاین همه بر اصل همکاری بین بازیکنان بر اساس - قادر خواهد بود به سازماندهی پرواز به یکدیگر و به تبادل کالا. فرودگاه بازدید از دوستان و دعوت از آنان برای بازدید خود را می تواند به فرودگاه خود را در بزرگترین مرکز حمل و نقل تبدیل کنید.

ویژگی های بازی تنوع زیادی از هواپیماها و مناظر. به سلیقه و دکور خود را تجهیز توسعه طراحی است که حداکثر فردیت فرودگاه خود را. تزئینات ساختمان فرودگاه های مختلف و اشیاء رنگی خواهد شد توجه مسافران جدید را جذب کند.

در Skyrama قطعا سرگرم کننده را به بازی. در آغاز، فرودگاه خود را بسیار کوچک و کاملا توسعه یافته است - از آن هیچ ساختمان، هیچ زیرساخت و تنها یک باند. در طول بازی، هدف اصلی این است که آن را تبدیل به یک فرودگاه بزرگ بین المللی با انجام وظایف مختلف است.

با تنها یک باند، باید اطمینان حاصل شود که آن را همواره آزاد بوده است. فقط فورا فرود آمد باید نوار را برای دیگر فرود در انتظار آزاد کند. پس از فرود هواپیما دیگر، دریافت هزینه های کوچک، که بعد از آن می تواند در دستیابی به هواپیمای مدرن تر سرمایه گذاری کنند. به محض کسب پول به اندازه کافی، در فروشگاه، که در آن بسیاری از هواپیماهای جدید وجود دارد نگاه کنید.

همچنین، به جز برای استفاده در بازی پول به دست آورده اند، این فرصت را به استفاده از پول خود را. برای این کار، شما فقط نیاز به ترجمه آنها را به بازی. بنابراین، شما پول را نه تنها برای ساخت و ساز ساختمان های لوکس جدید، بلکه برای ساخت و ساز از پارک ماشین و اتوبوس متوقف می شود.

هنگامی که شما به پایان رسید ساخت تمام ساختمان لازم و باند zaasfaltiruete، نیاز به پیدا کردن راه هایی برای جذب مسافران. یکی از روش های مانند ساخت و ساز ساختمان های شگفت انگیز روشن است. در رسیدن به موفقیت های مسافران نقش حیاتی است، بنابراین هر راه ممکن به آنها را به فرودگاه خود را بازی کند.

بازی بازی آنلاین Skyrama هیچ وقت خسته نمی شود - همیشه زیادی برای انجام وجود دارد: شما را به تهیه کردن برای همه هواپیما برای انجام بازرسی خود، بارگیری، کنترل و تخلیه توشه، آماده سازی هواپیما برای پرواز بعدی ...

بسیار جالب برای مشاهده قهرمانان زندگی شخصی - قادر خواهد بود برای پیدا کردن که کنترل رمان بعدی آغاز شده و به همین دلیل خلبان با سرپرست ارشد پرواز نزاع کرده.

بازی آنلاین Skayrama اجازه می دهد سرگرم کننده و به صرف وقت آزاد خود را. در کشتی سوار در بسیاری از راه دور گوشه کمی از سیاره زمین - بالا رفتن به آسمان و فتح ارتفاعات جدید!

 

بازی همچنین