تیرانداز از خفا: شبح جنگجو

نام های جایگزین: تیرانداز از خفا: شبح جنگجو

بازی تیرانداز از خفا: شبح جنگجو - توسعه دهندگان بازی های کامپیوتری از ورشو شهر های تعاملی، که آنها در نور از اوایل تابستان 2010 منتشر شد شرکت لهستانی تیرانداز نظامی از فرد 1 ساخته شده است. در اینجا شما را جلوه های ویژه فوق العاده را مشاهده کنید، و اثر حضور خود را در صفحه مانیتور. و این احتمالا به دلیل این واقعیت است که توسعه دهندگان بازی خود را به یک موتور بسیار هوشمند گرفته اند کروم موتور 4.

شخصیت شما - نخبگان نیروهای ایالات متحده مسلح، تک تیرانداز، فوق العاده طرفدار، که او را به خطوط دشمن در برخی از کشور های دور انداخت، اما نه. قدرت در این کشور توسط نیروهای نظامی به دست گرفت. مردم عادی در برابر نظامی حاکم مسلح، و آنها باید تک تیرانداز ما کمک کند. و من باید برای چنین توسعه دهندگان کار در تیرانداز از خفا می گویند که: شبح جنگجو کامپیوتر مجموعه ای از یک گیم پلی خوب است. آن را به خوبی فکر شده کنترل شخصیت اصلی، و این بازی اکشن نظامی بسیار مهم است. پس از همه، هر ماموریت شما انجام نشده، تا زمانی که حریف خود را تا مخفیانه حذف شده است، با بسیاری از راه دور. خوب، این سری بود. اما همیشه با تصویب تمام وظایف در "خفا"، عبور تمام دشمنان خود خسته شده اید شکست. گاهی اوقات، شخصیت خود را به سادگی اتصال کوتاه به آغاز مبارزه است. شما باید برای به اشتراک گذاشتن با پلیس ضد شورش از بین بردن دشمن در ساختمان ها و سازه های مختلف. علاوه بر این، توسعه دهندگان ماموریت بسیار سرد، که نیازی به از بین بردن یک دشمن است، اما چند تن از مخالفان را در یک بار کار کرده است. بچه ها از شهر های تعاملی هر کاری که به منظور تسهیل در روند اجرای چنین ماموریت های، مارک یک روش خاص به اهداف است که باید در وهله اول از بین رفته، و پس از. و لازم نیست که هدف اصلی در مجاورت نزدیک به حمله بود. بنابراین، اگر شما به تیرانداز از خفا تصمیم بگیرد: شبح دانلود جنگجو و نصب بر روی PC خود، مطمئن شوید که چنین ماموریت مهم خواهد بود به "حذف" که جنگنده است که در جایی در روش های دور، اما در همان زمان ایستاده در کنار با "دکمه وحشت." ماموریت های مختلف (شانزده آنها را در بازی) می خواهد تاکتیک به وضعیت خاص توسعه. یکی از تاکتیک های است که، در صورت لزوم، برای از بین بردن رهبر دشمن، در صورت لزوم، یکی دیگر از تاکتیک برای تضعیف تأسیسات نظامی و یا ساختمان ها، و به طور کامل متفاوت باید عمل اگر شما بخشی از فرود حزب، طوفان در عقب عمیق از اردوگاه دشمن از دشمن.

به منظور تیرانداز از خفا: بازی جنگجو شبح و انجام تمام وظایف چهار نوع از سلاح های تک تیرانداز وجود دارد. شلیک از این تفنگ باید قادر باشد. از آنجا که در جهت ضربه به هدف باید به حساب خط سیر گلوله را با ساخت یک تصحیح برای سرعت و جهت باد، به خوبی و در جزء گرانشی.

سلاح اصلی پرنیان انواع مختلف تفنگ تک تیرانداز، غوغا سلاح، مواد منفجره، و غیره § در بازی 4 نوع از تفنگ تیرانداز از خفا وجود دارد. با توجه به توسعه دهندگان، خط سیر گلوله است پس از تنظیم برای باد و وزن محاسبه می شود. یک نکته جالب توجه: به زودی به عنوان به شما ضربه به هدف خود - دوربین فورا شروع به دنبال یک گلوله پرواز به دور! هنوز هم شخصیت اصلی در مواد منفجره زرادخانه و سلاح برای مبارزه با نزدیک است.

اگر شما هنوز هم نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا شما باید تیرانداز از خفا شبح دانلود جنگجو، سپس در نوار جستجو از مرورگر خود را برای دیدن تیرانداز از خفا: شبح جنگجو ویدیو. در اینترنت هستند بسیاری از تریلر و بررسی این بازی وجود دارد. پس از تماشای این فیلم، شما مطمئن شوید که بازی تیرانداز از خفا شبح جنگجو ارزش آن را به آن را امتحان کنید در دست آنها است.

موفق باشید! برو برای آن!

 

بازی همچنین