تیرانداز از خفا: شبح جنگجو 2

نام های جایگزین: تیرانداز از خفا: شبح جنگجو 2

بازی تیرانداز از خفا: شبح جنگجو 2 - تیرانداز از خفا عاقبت بازی های ویدئویی: شبح جنگجو، در ورشو شهر سلامت در سبک شوتر نظامی از فرد 1 ایجاد شده توسط همان شرکت. بازی را ترک تیرانداز از خفا: شبح جنگجو 2 کامپیوتر سه سال پس از سلف خود را در اوایل سال 2013. محلی سازی در قلمرو فدراسیون روسیه در زمان شرکت "جدید دیسک".

توسعه دهندگان لهستانی تو رفتگی در دیوار کمی اشغال شده توسط بازی پیدا کرده اند. پارسه که واقعا پرشور در مورد تک تیرانداز است، به یاد داشته باشید قدرت از دو یا سه بازی، که پرتابه واقعی است. که کسی مثل، می تواند تیرانداز از خفا دانلود کنید: شبح جنگجو 2 و تبدیل شدن به یک تک تیرانداز از تیم ملی نخبگان را برای عملیات ویژه برای از بین بردن عمه ها بد بدون توجه به جایی که در دنیا که می خواهید به انجام امور کسب و کار خود را بد.

بر خلاف سلف خود، این بازی در حال حاضر شبح تیرانداز از خفا جنگجو 2 فراهم می کند برای ماموریت های برخی از کشور های گرمسیری را اختراع نیست، اما در سارایوو کاملا خاص، در فیلیپین و تبت. با توجه به اقدام موقعیت جغرافیایی خواهد شد نه تنها در مناطق کوهستانی و یا در مناطق شهری، بلکه در جنگل است.

همه از این مکان نگاه شگفت انگیز در اوج نمودار است. این تصادفی نیست. پس از بخش اول از تیراندازی تک تیرانداز لهستانی به فروش می رسد 3. 000. 000 نسخه، می تواند به استطاعت برای تیرانداز از خفا خرید: شبح جنگجو 2 هماهنگی موتور CryENGINE موتور های پیشرفته تر 3 است. و این حقیقت به طور خودکار بهبود AI، قادر به محاسبه رفتار دشمنان فرمول به طور قابل توجهی پیچیده است.

اگر شما در تیرانداز از خفا شروع: شبح جنگجو 2 شروع بازی، شما می توانید با شخصیت های زیر آشنا:

• K. "Sandman در" اندرسون - شخصیت، دارای رتبه کاپیتان، تخصص دیده بانی تک تیرانداز، یک گروه از تفنگداران دریایی نخبگان "نیروی Recon است" می باشد. Impeccably صاحب شکار و تیراندازی مهارت ها، این از کودکی آموزش داده شود.

• K. Meddkos - توپچی ها در سارایوو، خائن است. می میرد در پایان بازی.

• دیاز - CIA. توپچی.

• گومز و ویلر - شخصیت از برنامه دوم.

به منظور تصمیم بگیرد که آیا به بازی در این شبیه ساز، تک تیراندازی، شما می توانید بر روی اینترنت در مورد بازی تیرانداز از خفا جستجو: شبح جنگجو 2 ویدیو. پس از تماشای فیلم های متعدد با بررسی و بازی تریلر، شما می توانید برای خودتان ببینید که بخش دوم از تیراندازی تک تیرانداز لهستانی کار خیلی بهتر از اول است. علاوه بر این، با این تفاوت که در اینجا پرتابه کاملا واقع بینانه تیراندازی در تیرانداز از خفا انجام شده است: شبح جنگجو 2 می تواند مورد استفاده قرار گیرد 6 تفنگ تیرانداز از خفا، دستگاه های دید در شب، اسلحه سرد، مواد منفجره مختلف، عینک و تصویر سازهای تا حرارتی غیره بسیاری از علاقهمندان به بازی که طرفداران شبیه سازی تیرانداز از خفا، سرعت و جهت باد، محل سکونت، تعداد تنفس، پخش سرعت، فاصله تا هدف به چنین رویکرد جدی به تیراندازی تجدید نظر شود، هنگامی که شما نیاز به در نظر گرفتن نه تنها گرانش، بلکه. این ها و دیگر اطلاعات از این بازی را می توان یافت، اگر شما در این بازی رسمی به http://www.unicode.org/ وب سایت. توسط. ru/games/sniper-ghost-warrior-2، بازدید از هر gamer که پرت کردن همه شک و تردید و تصمیم تیرانداز از خفا شبح جنگجو 2 دانلود و نصب این بازی بر روی PC خود را به صرف ساعت ها از عبور از ماموریت توسعه دهندگان ارائه شده است.

مراقب باشید، دقت، دقیق در اجرای وظایف، نامرئی به دشمنان و به طور همزمان تعیین می شود.

موفق باشید!

 

بازی همچنین