SoccerStar

نام های جایگزین: SoccerStar

SoccerStar آنلاین - مرورگر رایگان بازی چند نفره سبک ورزشی است، در سبک طنز آمیز قاب. پروژه توسعه دهندگان، استودیو L39، و منتشر شده توسط عمل مانند دینامیت. در جهان بازی شما باید در نقش خسته کننده از مربی را ندارد، به جای آن شما خودتان را در اطراف زمین بازی را اجرا خواهد کرد و گل، احساس آزادی و شادی از پیروزی. شخصیت خود را - یک بازیکن تازه کار، که در آینده به مقصد برای تبدیل شدن به یک ستاره واقعی است. شما مطمئنا او را به آینده ای روشن تر منجر شود، تکمیل ضربات مهارت خود را. اهداف بیشتر چه می توانید نمره، سریع تر خواهد شناخت آمده است. موقعیت خود را جلو و عقب را به شهرت را انتخاب کنید!

ثبت نام SoccerStar درب به ورزش با تمام چشم انداز آن باز می شود. ایجاد حساب کاربری دشوار نیست. شما باید وارد در زمینه شکل خاص مانند اطلاعات: نام بازیکن، آدرس ایمیل، رمز عبور. شما همچنین باید جنسیت را انتخاب کنید، بلکه برای قرار دادن تیک در تایید پذیرش شرایط عمومی و قواعد بازی. به هر حال، در طول ایجاد شخصیت، شما می توانید ظاهر را انتخاب کنید، پس از آن وجود دارد یک تابع وجود دارد، چگونه به تغییر چهره.

بازی SoccerStar در دسترس برای همه comers. بار هر چیزی را داشته باشد. سیستم مورد نیاز کم است، و به همین دلیل نیست که نگران باشید که اگر پیکربندی کامپیوتر عملکرد خنک همان است. نکته اصلی این است که نصب شد پلت فرم ویندوز 98/2000/ME/XP، در دسترس از یکی از مرورگرهای مدرن و اینترنت متصل شد.

بنابراین، شما کسی از بازیکنان بلند پروازانه است. چه به طور خاص به شما کاری انجام دهید؟ مهاجم، هافبک، مدافع و دروازه بان: این در چه حرفه ای از گزینه های زیر را انتخاب کنید بستگی دارد. بستگی به کلاس از توابع است که به شما در طول بازی داده می شود. اما در هر صورت باید برای مقابله با پارامترهایی نظیر جهت ضربه، زاویه ضربه، چرخش توپ و نیروی ضربه. قادر خواهد بود تا آنها را به درستی در معرض - بر این باورند که موفقیت در جیب شما!

تبدیل به یک عضو باشگاه فوتبال - سپس همراه با دوستان خود را برای رسیدن به ارتفاعات زندگی حرفه ای ورزشی. به یاد داشته باشید که تنها با همکاری با یکدیگر، شما می توانید تیم مقابل برنده شوید. این است که نوع ورزش که در آن هر انسان برای خود. نمی در ضمن، اگر مورد نظر، در زمانی که شما می توانید باشگاه خود را ایجاد کنید اگر شما را دوست ندارند به بخشی از یکی از راه های موجود. ممکن برای این باشگاه از بهبود، یعنی مربی، مدیر و ورزشگاه.

بیشتر در آماده سازی برای بازی بعدی بستگی دارد. آغاز SoccerStar بازی شما فقط باید به طور مداوم قهرمان خود را آموزش دهد. عوامل دیگر را تحت تاثیر قرار رفاه بازیکن فوتبال، و از این رو در اعتماد به نفس خود را. این لباس که می تواند از طریق kostyumizatsii تغییر و، البته، غذا می باشد. اگر شما می توانید معنای زندگی یک ورزشکار درک، بازی SoccerStar خواهد شد بسیار هیجان انگیز را برای شما به ورزش.

به هر حال، SoccerStar بازیکن در حال حساب و کسب درآمد. در غیر این صورت، که در آن پول را به همه لازم است؟ شما پول بازی و ستاره به دست آورند. در حالی که سطح درآمد بستگی به محبوبیت همان شما. به زودی شما قادر به پرداخت هزینه و تعطیلات مناسب و معقول و غذای خوب، و لباس های سرد خواهد بود.

شاید شما علاقه مند به این پرسش که چگونه اغلب شما می توانید در این زمینه با توپ، به نمایش گذاشتن استعداد خود می باشد. در این مدت باشگاه های برگزاری دو بازی در روز مسابقات قهرمانی برای هفده روز و هر روز آخرین. پس آن را نمی خواهد خسته شود! این باید بگویم که تیم در ابتدا توسط شخصیت های کامپیوتر کارکنان، لازم است برای شما برای شروع بلافاصله قادر به رانندگی توپ است.

بازی فوتبال خنده دار که در آن ها گیم پلی آسان به درک متفاوت است. حتی اگر شما هرگز در زندگی واقعی بازی در حال اجرا در اطراف زمین که آخرین بار به عقب در زمان مدرسه، به هر حال شما شانس در تاریخ همتراز با دیگر علاقهمندان به بازی، هر چند آنها به رخ کشیدن ثروت از تجربه. شما به سرعت یادگیری و درک تمام تفاوت های ظریف. به زودی خودم فکر آن روز را بگیرد و نمی تواند بدون شی ء بازی های رنگارنگ زندگی می کنند! تاریخ، به منظور توسعه سود سهام خود را! دیگر بازی هزینه قابل توجهی، و در نتیجه فرصت ها. اجازه دهید فوتبالیست زندگی شما را لذت بخش! لذت بردن از گیم پلی!

 

بازی همچنین