سرباز جبهه 2

نام های جایگزین: سرباز جبهه 2

بازی جبهه سرباز 2 آنلاین تیرانداز کامپیوتر بازی به سبک آزاد است. این بازی - ادامه بخش اول از این بازی محبوب در سراسر جهان است.

انگلیسی است که در بازی سرباز جبهه 2 ثبت نام انجام شده است.

: برای ثبت نام در سرباز جبهه 2 شما باید توصیه های زیر پیاده سازی

1) ورود به بازی سرباز جبهه 2، با استفاده از هر موتور جستجو جستجوی آن است.

2) پس از این، شما نیاز به کلیک بر روی دکمه « بخوان تا ». بعد از آن شما باید قبل از فرم ثبت نام از این بازی سرباز جبهه 2 ظاهر می شود. در این فرم، شما همچنین می توانید ثبت نام اولویت از طریق فیس بوک (شبکه اجتماعی در اینترنت) را. در زیر شرحی از ثبت استاندارد در بازی است.

3) بعد از خط اول شما نیاز به وارد کنید آدرس ایمیل شما (آدرس ایمیل شما).

3) بعد از آن تاریخ تولد خود را وارد کنید.

4) سپس کدی است که در خط بعدی معرفی شده ارسال.

5) و در نهایت بر روی چک باکس دکمه « بخوان تا و بازی ! " با کلیک کردن این شما را با تمام قواعد بازی سرباز جبهه 2 به توافق برسند.

بازی بازی جبهه سرباز آنلاین 2 بزرگسالان می توانند افرادی که در سایت بازی ثبت نام کرده اند. شما همچنین باید با توجه به سیستم مورد نیاز برای بازی پرداخت:

ویندوز XP، ویندوز ویستا، ویندوز 7 - OS ( عامل سیستم ).

اینتل پنتیوم 4 مارس. 0Ghz - CPU ( پردازنده ).

2 GB - RAM ( RAM ).

NVDIA جیفورس 6600 - GPU ( ویدیو ).

مستقیم X 9. 0 - صدا (صوت) بود.

بازی جبهه سرباز 2 شما می توانید کلاس های زیر بازی:

1) DELTA FORCE پس از متعدد حوادث تروریستی در سال 1970 تشکیل شده بود در USA. این گروه بر اساس SAS تاسیس شد.

2) نیروهای ویژه - او در سال 1949 تشکیل . این گروه روسی است. او تحت رهبری نیروهای مسلح اتحاد جماهیر شوروی در جهانی دوم جنگ ساخته شده است.

3) SAS - در ژوئیه 1941 توسط دیوید استرلینگ در انگلستان تشکیل شد. در ابتدا این گروه به نفوذ نیروهای آلمان از شمال آفریقا و حمله از عقب در طول جنگ جهانی دوم ساخته شده است.

4) GIGN - این گروه در فرانسه گروه کاری ویژه 1973 [ایجاد شد _8_ ].

5) GAFE - در اصل در سال 1986 ساخته شده است برای اطمینان از ایمنی از جام جهانی در مکزیک. در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از ارتش مکزیک.

6) UDT - کره جنوبی U فرمان ایجاد شده است [_85_ ] در سال 1955 . آنها رابطه قوی با نیروی دریایی ایالات متحده مهر و موم پشتیبانی می کند.

بازی 2 جبهه آنلاین سرباز بازی آنلاین پرطرفدار برای کسانی که می خواهند به احساس از جنگ نظامی است. شما خودتان را به عنوان یک سرباز در یکی از گروه های معروف ترین در جهان خواهد بود.

SF 2 بازی - آن را به یک بازی کامپیوتری واقعی، پارسه شجاع که nestrashno مشکلات مختلف مواجه است.

ثبت نام در بازی های کامپیوتری سرباز جبهه 2 زنده و لذت بردن از دستاوردها و پیشرفت در بازی خود را. در جهان باور نکردنی از سرباز جبهه 2 آنلاین شکست نخورده بودن این سرباز غرق کنید!

 

بازی همچنین