نسل های صوتی نوستالژی نسخه

نام های جایگزین: نسل های صوتی نوستالژی نسخه

پردازنده: 2 هسته اواز یا موسیقی دو 2 گیگاهرتز / پردازنده Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

کارت گرافیک: 512 MB حافظه

فضای دیسک: 11 GB

خارپشت به نام صوتی -

نسل بازی صوتی توسط طراحان و برنامه نویسان از سگا به 20 سالگرد یکی از شخصیت های محبوب ترین در دنیای کامپیوتر ایجاد شده است. نسل های صوتی تقریبا همه پلت فرم بازی های موجود از زندان آزاد شد، و در طرح دست به حمل طرفداران سرعت خارپشت شجاع در تمام قسمت های سری بازی، یادآوری هر یک از ماجراهای خود. بازی هدایت شخصیت اصلی در زمان برای تمام قسمت های قبلی این بازی، با شروع اولین، در بعضی از آن می تواند سفر به خود را ملاقات کند.

سفر کامپیوتر

قابل توجه است که توسعه بازی برای سیستم عامل های مختلف برخی از تفاوت های بین نسخه های کنسول، و یکی که برای رایانه های شخصی منتشر شد. بنابراین، صوتی نسل PC تا به تعدادی از تفاوت های قابل توجه است. اولین ناوبری آسان از طریق سطوح بازی، جهان، که هر کدام را می توان از مکان های ویژه ای از سطح انتخاب جهانی، به شدت یادآور سطوح اولیه از قطعات برای اولین بار از بازی های صوتی قابل دسترسی است. ناوبری سطح اول نسل های صوتی کاملا تعاملی، می تواند همه چیز همان است که در همه دیگر - دویدن، پرش، با اشیاء اطراف ما تعامل، تنها چیزی است که در سطح شروع نشده، به طوری که دشمنان و شما می توانید بدون حرکت امن برای تلو تلو خوردن بر جهش دیگر و یا فرود در سنبله. در ابتدا بازی نسل های صوتی به ما می دهد تقریبا بی رنگ انتخاب سطح جهان است، اما به عنوان شما را از طریق رنگ پیشرفت را روشن تر خواهد شد و به سطح باز، حمل قهرمان در جهان کلاسیک صوتی، مدرن، است و بعد از آن یک سوم باز جهان - مراحل بازیها عصر.

جهانیان صوتی

هر سه بازی از جهان از یکدیگر متفاوت است، اما حفظ فضای کلی. هر یک از سطوح هر یک از جهان از چهار قسمت به هم پیوسته تشکیل شده و هر سطح خواهد شد پس از عبور از قبل باز شده، و مهم نیست که جهان تا به این سطح درمان، بازی دارای یک نظم سخت است. پس از عبور از جهان مدرن، زمانی که صوتی می تواند رئیس اصلی دنیای مدرن برنده صوتی باز و پاداش چهارم جهان است، که یک مکانیسم ناقص است که در آن قهرمان داستان باید جمع آوری هفت هرج و مرج زمرد. هنگامی که تمام سنگ های جمع آوری، و ساز و ثابت است، شما میتوانید در نبرد با تبه کار از تمام دنیای بازی دسترسی داشته باشید.

جوایز

در هر یک از اعمال هر سطح از بازی خواهد بود پاداش مخفی ستاره سرخ حلقه، که فرصتی برای باز کردن جدید، مهارت های قبلا ناشناخته، افزایش سرعت شما در حال اجرا و یا قهرمان ارتفاع پریدن و یا اضافه کردن انواع جدیدی از حمله است که تنها به کار برای شما در یک سفر نمی دهد . شما باید مراقب باشید، چرا که محل پنج حلقه گرامی شما یکی از دوستان بسیاری از صوتی، یک پنجره کوچک قبل از هر قسمت کشف کنید. پس از رفتن را از طریق تمام سطوح، بازی در حال آمدن است به پایان و قبل از پخش خواهد شد و ماموریت های اضافی که در آن او نه تنها می تواند بخشی، بلکه شخصیت های دیگر باز کردن، انجام وظایف خاص و گرفتن برخی از پاداش های اضافی.

 

بازی همچنین