صوتی و سگا همه ستاره بازی

نام های جایگزین: صوتی و سگا همه ستاره بازی

پردازنده: پنتیوم 4/Athlon 64 3. 2 گیگاهرتز

RAM: 1 GB

کارت گرافیک: کارت گرافیک GeForce 7600/Radeon X1300

فضای دیسک: 5. 2GB

صوتی سگا همه ستاره Rasing - بازی در ماجراهای از یکی از شخصیت های بازی قابل تشخیص از دنیای کامپیوتر، خارپشت صوتی است. مسابقه صوتی به ما ارائه برای برگزاری رقابت بین هر یک از شخصیت در سری بازی های ماشین عجیب و غریب و یا موتور سیکلت. هر یک از شخصیت های در دسترس خواهد از ویژگی های منحصر به فرد خود که آن را می توان در ورود به صوتی سگا همه ستاره استفاده شود. صوتی قادر خواهد بود برای تبدیل به سوپر صوتی، افزایش سرعت و قدرت ماشین شما. صوتی بازی های مسابقه ای، و همچنین پروژه های جانبی دیگر مانند تنیس و بسیاری دیگر، بر اساس این ایده از این سری، این امکان را به نگاه سوی دیگر در یک دنیای بازی و محبوب ترین بازی در تاریخ از سرگرمی های تعاملی.

بازی

قبل از بازی صوتی سگا همه ستاره Rasing ما نشان می دهد یک ویدیو بسیار پویا و رنگارنگ، که در آن جنگل زمرد در وسایل نقلیه مختلف، هواپیما، اتومبیل، موتور سیکلت، پرواز شخصیت های شناخته شده از تمام بازی های صوتی. بازی بعدی صوتی سگا به نام منو پیشرفته که در آن شما می توانید یکی از گزینه های مختلف نژاد های موجود را انتخاب کنید. اولین از آنها در بخشی سگا همه ستاره خواهد بود مسابقات متشکل از چند مرحله، و کسانی که به نوبه خود، مانند بازی های کلاسیک سطح صوتی از چهار قسمت جداگانه تشکیل شده است. خانه و هدف در هر مرحله - اشغال مکان های بالا که تنها سه. فقط در این روش شما قادر خواهید بود را به نفع خود فنجان آرزو و رفتن به مرحله بعدی، که تا آن زمان بسته می شود خواهد بود. علاوه بر این مسابقات، در منوی اصلی شما می توانید نسخه های دیگر از این بازی، مسابقه تک و حتی یک گزینه را زمانی که شما می توانید بر روی یک کامپیوتر برای بازی کردن با دوست خود انتخاب کنید.

قهرمانان

همه شخصیت ها را به هر کسی که تا به حال در یکی از داستان در مورد سرعت بالا خارپشت صوتی بازی آشنا هستند. در بازی صوتی مسابقه می تواند برای شخصیت های مثبت بازی نه تنها، اما برای خائنانی بدنام. در اینجا ما دوستان قدیمی از جمله دکتر Eggman، دم روباه، ریو Hazuki، میمون آمیگو، صوتی خود و بسیاری از شخصیت های دیگر از جهان از شرکت بازی سگا دیدار خواهد کرد. هر کاراکتر را با وسیله نقلیه خود را زوج و غیر ممکن را جایگزین خواهد شد. چه کسانی هستند قهرمانان خواهد مربع استفاده کنید، و کسی که بیش از یک هواپیما های کوچک را دوست داشت. قابل توجه است که در هر یک از وسایل نقلیه صوتی سگا نه تنها ویژگی های خلبان آن متفاوت است، اما یک کنترل منحصر به فرد.

انتخاب

صوتی مسابقه بسیار پیچیده نیست و ادعا کند که به طبیعی بودن مدل های فیزیکی، با این حال، آن است که لازم نیست برای بازی های این سبک. نکته مهم در اینجا یک شورش از رنگ ها و رویداد های پویا، که نژادها در پشت بام است. تمام نژادها را در حداکثر سرعت برگزار شد، و vybudete فشار ثابت بر روی گاز، در تلاش است تا به طور موثرتری را وارد کنید نوبت بعدی، درآمد این نقاط جایزه و یا شتاب موقت است. علاوه بر این به هر یک از آهنگ های خواهد شد جعبه با انواع پاداش های مفید مانند موشک های خانگی، معادن و فلزات و یا شتاب دهنده مدیریت مرتب شده اند. یکی از حالت های بازی های جالب ترین به شما اجازه انجام بسیاری از وظایف ساده است. که یک مسابقه حذفی، جمع آوری حلقه، عکسبرداری و بسیاری امکانات دیگر وجود دارد.

 

بازی همچنین