روح از نهایی ملت

نام های جایگزین: SUN

روح از نهایی ملت - چند نفره فوق العاده نقش بازی بازی با پویا داستان. توسعه دهندگان پروژه های کره جنوبی از سرگرمی های مجازی Webzen. امکانات در حال حاضر میلیون ها نفر از کاربران فتح. سیستم بازی منحصر به فرد، گرافیک شگفت انگیز، جنگ های شگفت انگیز سزاوار جوایز، از این فرصت برای بهبود کارها، موسیقی زیبا هوارد شور - شما را ترک نمی کند بی تفاوت. این اقدام مسحور، که این وقایع در قرون وسطی، به شما اجازه استفاده از بهترین توانایی های خود را به انجام تاکتیک های برنامه ریزی شده را به نفع بازیکنان دیگر و نابود کردن هیولا بد، اکتشاف و تسخیر سرزمین های جدید است. متوقف نمی نیمه راه، همه مشکلات قابل حل، اصلی ترین چیزی که - به باور شانس من!

برای نصب سرویس گیرنده و شروع به بازی بازی S سازمان ملل آنلاین شما یک کامپیوتر با پارامترهای زیر نیاز دارید:

- OS ویندوز 2000، XP ، VISTA ،

- CPU پنتیوم 4 1. 8 گیگاهرتز یا بالاتر

- کارت جیفورس TI یا 4200 کارت گرافیک Radeon 9200،

- درایور های DirectX 9. 0C.

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت 3GB.

- رم 512 MB .

با دانلود شما می توانید پس از تصویب خواهد گذشت S سازمان ملل ثبت نام آنلاین. بلافاصله پس از آدرس ایمیل به شما اطلاع، شما یک ایمیل ارسال شده به حساب خود را فعال کنید. تاریخ در بازی S سازمان ملل زندگی - سریع و ساده فرآیند را قادر می سازد تبدیل به یک مقیم قانونی در جهان است که در آن حادثه خشم هیجان انگیز است.

برای شروع S سازمان ملل بازی آنلاین باید شخصیت خود را ایجاد کنید. برای این کار، شما باید عضویت در یک مسابقه تعیین، تعیین نام مورد نظر، و ظاهر، یعنی مو، ویژگی های صورت، رشد انتخاب کنید. کلاس های موجود ارائه شده توسط S سازمان ملل آنلاین، است که با برخی از ویژگی ها و توانایی های رایج است. پنج کلاس وجود دارد:

1. Barseki (مانند طعمه و آماده همه قدرت بسیار زیاد خود را به صرف پول در تولید، سخت، سخت، عادت به نگاه فقط در آینده)

2. افسانه شمال اروپا (خوب همانطور که در دعوا های دور و نزدیک، سریع، روشنگری، دارای مهارت های مبارزه خوب، و همچنین ممکن است، در صورت لزوم، احضار یاران جادویی)

3. شوالیه اژدها (به لطف قدرت بسیار زیاد می تواند به طور ناگهانی از بین بردن گروه های تمام دشمنان، قوانین تاسیس سختی و وفادار افتخار)؛

4. عفریته (سحر و جادو آزمایشگاه فارغ التحصیل با دانش عمیق از جادوها است که می تواند برای خوب و همچنین در مورد استفاده آسیب برساند. به عنوان مثال، توانایی به درمان رفقا و باعث آسیب قابل توجهی را به دشمنان)

5. سایه ها (قاتلان وحشتناک ترین، ماهرانه با خنجر و شلاق مدیریت در نظر گرفته شده، بسیار مغرور و بی رحم لعنت و جادوها می دانم ).

کلاس مورد علاقه خود را که شما برای کارشناسی ارشد در S را انتخاب کنید سازمان ملل زندگی و درک عناصر اساسی از گیم پلی. اجازه دهید آنها را به منظور.

دوربری - حرکت از یک موقعیت به موقعیت دیگر با استفاده از آرام انتقال از راه دور. بنابراین، شما می توانید سرزمین های جدید را کشف، اما آن را در دسترس تنها با دستیابی به سطح خاصی است. همچنین به صرف کمی. برای هر حرکت شما مجبور به پرداخت مقدار مشخصی از eymov. همانطور که برای توسعه فضا، هر کارت دارای درصد آن استفاده از منابع مالی. افزایش این درصد را می توان به روش های مختلف. به عنوان مثال، جمع آوری اقلام خاص، پیدا کردن سینه با ارزش، کشتن هیولا و کاپیتان.

بدست آوردن افراد سطح - بهبود پارامترهای اساسی مانند قدرت، دفاع، و غیره § شما از این فرصت برای بهبود اسلحه و زره پوش خود را، و این شانس پیروزی در جنگ را افزایش می دهد داشته باشد. برای صرفه جویی در همه چیز درست، شما می توانید به کمک استاد، است که قادر به ایجاد آنچه که شما بخواهید به دنبال. S سازمان ملل بازی آنلاین فراهم می کند برای استفاده از انواع اقلام است. این بال ها و معجون و سنگهای قیمتی، و خاص و لوکس کن. لازم به ذکر است که برخی از افراد خود را به تبلور به من قرض بدهید. با اشاره به ویژه NPC، شما می توانید کریستال دریافت گارنت حفاظت کریستال و یا کشتار کریستال.

مکعب - چیز خاصی در میان موارد دیگر است. سعی کنید به آن را دریافت با انجام ماموریت لازم است. با استفاده از آن، می توان آن را تجزیه و ایجاد تنوع از همه چیز مفید است.

تشنج از سرزمین - نبرد در معبد خون، که در روزهای یکشنبه برگزار می شود. در کانال اول هر سرور دروازه معبد. برای شرکت شما باید در یک تیم آن زمان استفاده شود.

سیستم مورد نیاز - پنج عنصر که اتر است، که به منبع انرژی Brokilona است را تشکیل می دهند. بازی S سازمان ملل کاربران آنلاین حاضر در این واقعیت است که آتش، آب، باد، زمین و تاریکی مرتبط داده اند بین راه غیر قابل درک.

مبارزه با منطقه - میدان های جنگ که بازیکن می تواند خود را ایجاد کنید. در این مناطق، از شما انجام ماموریت و بهبود شخصیت. این خوب است که در هنگام ایجاد منطقه برای PvP است و یا PVE جنگ شما شخصا تنظیمات و گزینه بپرسید. انتخاب کنید و انتخاب کنید که آیا شما ترتیب شکار برای هیولا و کسب مقداری پول، که آیا مبارزه با بازیکن دیگر، و یا سعی کنید انجام وظایف آموزش.

thrillseekers عزیز، S سازمان ملل بازی آنلاین تضمین می کند شما آدرنالین خود را افزایش دهد! شما را ناامید خواهد شد، عجله برای دیدن این تجربه خود را! موفق باشید!

 

بازی همچنین