SOUL

نام های جایگزین: SOUL

اگر از طرفداران 3 D ، پس از آن بازی SOUL قطعا شما خوشحال می شود شما می باشد. در این بازی در شبکه، شما می توانید با انواع کاربران در حال حاضر ثبت نام بازی. علاوه بر این، نه چندان دور سیستم مدیریت از ویژگی های جدید که به موجب آن همه شرکت کنندگان می توانند با یکدیگر ارتباط با استفاده از یک میکروفون است که تا حد زیادی تسهیل خواهد کرد که روند بازی و آن را بسیار جالب تر ارائه شد. آماده برای آنچه انتظار تعداد زیادی از درگیری و جنگ در جنگهای دریافت کنید. شما غارها و پادشاهی عجیب و غریب را ببینید. گرافیک بازی تحسین. جوهر اصلی SOUL آنلاین - هنوز برای برنده شدن در میدان جنگ. لازم به ذکر است که روند جنگ در بازی اجرا بسیار خوب، همه در جنگ ها سریع و درست است. لذت بخش ترین این است که توسعه شخصیت atypically رخ می دهد - یک روند هیجان انگیز و لمس کردن است.

شما باید به جلو و تا مهارت های مبارزه تاکتیکی خود را. پیش از این بود در هر بازی آنلاین - در حال حاضر بازیکنان قادر به ترکیب چندین روش های مختلف در همان زمان خواهد بود. طرح بازی است که از نزدیک به روند بازی مربوط می شود. نگاه به جلو به بسیاری از وظایف و ماموریت های مختلف، که شما کامل شما قادر خواهید بود به انتخاب تاریخ توسعه شخصیت خود را. این نوع از برجسته از این بازی، که به تساوی می کند و بصورتی پایدار و محکم "قلاب" در بازی است!

برای شروع بازی در ثبت نام SOUL ضروری است. تشکر اقتباس شده برای رابط کاربران بازی روسیه به درک پیچیدگی های خاص از پر کردن فرم آسان خواهد بود. از آنجا که آن را یکی از دو بازی است GameXP ، شما نمی توانید برای یک جدید ثبت نام کنید، اگر شما تا به حال برای مقابله با این طرح بازی.

1. به طوری که ثبت نام آغاز شده، با کلیک بر روی eponymous "ثبت نام" را فشار دهید واقع در بالا سمت چپ.

2. در اینجا شما را فرم ثبت نام، که نیاز به کامل مطابق با سیستم دهید را ببینید. بنابراین، در جعبه اول شما نیاز به ارائه آدرس ایمیل خود را که تحت آن شما خواهد شد و در بازی به عنوان ورود SOUL باشد.

3. بعد، شما نیاز به نوشتن رمز عبور خود را و اگر شما می خواهید برای پر کردن فرم اضافی.

4. اگر می خواهید به دریافت پیام از تیک سیستم شوید.

5. کلیک کنید "ثبت نام" و بعد از حساب خود را فعال کنید بر روی لینک که در ایمیل آمد و مشتری بازی دانلود شما می توانید شروع به بازی بازی SOUL.

برای دانلود بازی، شما می توانید به سادگی بر روی دکمه به همین نام را کلیک کنید. روش نصب و راه اندازی کارفرما خواهد شد در جزئیات بر روی صفحه نمایش است که قبل از شما باز می شود شرح داده شده است.

:

مجموع در جنگ، هر بازیکن می تواند از انواع زیر از اقدامات استفاده

1. پریدن.

2. پرشهای.

3. جنبش.

4. پرواز.

5. جاذبه.

هر کس قادر به بازی SOUL آزاد خواهد شد. عجله و شما دست خود را سعی کنید در این بازی است. مبارزه با هیولا، که هوش مصنوعی اجازه می دهد تا شما را به حمله atypically، در هر زمان جدید است که بازیکنان نیروهای به طور مداوم در حالت آماده باش. هیجان بازی واقعی است پرچ توجه بسیاری از علاقهمندان به بازی، و شما در عجله به آنها ملحق می شوند!

 

بازی همچنین