SpaceInvasion

نام های جایگزین: SpaceInvasion

آنلاین آشنا با بازی SpaceInvasion. جلای جهان های جدید و نابودی جهان است که میلیون ها سال می باشد، شما می توانید مقیاس این بازی را به کمال لذت ببرید. SpaceInvasion بازی آنلاین در مرورگر شروع می شود. اما قبل از اینکه شما در جنگ های ستاره ای سر شیرجه رفتن، در چه سیستم مورد نیاز برای ما بازی نگاه کنید. SpaceInvasion بازی آنلاین اجرا می شود در یک مرورگر. به درستی کار کند، شما نیاز به نصب ادوبی فلش پلیر. در حال حاضر مرورگر های محبوب پشتیبانی تقریبا همه. در مورد سخت افزار - سطح به اندازه کافی و کامپیوتر پنتیوم 3 با 16 MB از RAM، نکته اصلی این است که دسترسی به اینترنت داشته است.

تاریخ در بازی SpaceInvasion حتی کوچکترین مشکل ایجاد نمی کند. به منظور شروع بازی شما نیاز به مشخص خود نام مستعار انتخاب - نام مستعار، رمز عبور، آدرس ایمیل، تاریخ تولد، کشور محل اقامت و نشان می دهد موافقت خود را از شرایط این قرارداد. ثبت نام SpaceInvasion به شما توانایی برای دریافت به روز رسانی اخبار بازی ها، و همچنین به عنوان رویدادی بازی قابل توجهی را به صندوق پستی خود را، اگر شما می خواهید شما می توانید توزیع های وابسته.

SpaceInvasion ثبت نام آنلاین اجازه می دهد تا شما را به در یکی از کهکشان ها در جهان باشد. شما می توانید از سیستم های ستاره خود را ایجاد کنید و یا ورود به یک در حال حاضر موجود.

مرکز کهکشان ستاره خود را - این سیاره است که می تواند مزایای بسیاری دارند، اما می تواند اشکالاتی وجود دارد. یکی از پارامترهای کیفیت اصلی از کره زمین - در دسترس بودن منابع برای توسعه (شود Kryptonite، سنگ معدن، فلز، ادویه)، ماهیت جو همچنین می توانید پیچیده زندگی و انرژی شما می توانید یکی از سه راه تولید کند. همچنین، هر سیاره تا دمای محیط خود، ابعاد فیزیکی آن و هماهنگ در کهکشان. SpaceInvasion بازی آنلاین به طوری که شما می توانید به سرعت بهبود سیاره شما، توسعه اقتصادی و نظامی در جهان شما می توانید در تماشای "بررسی از این سیاره است." همچنین، شما را به تماشای ساختمان ها، انجام پیشرفت های علمی و ساخت و آموزش ناوگان.

بازی بازی SpaceInvasion آنلاین، همیشه هیجان انگیز است، کمک می کند تا به آرامش، اما آن را به اقامت در آن شما را مجبور به استفاده از قرص نان خود را به دلیل بدون آماده سازی صالح، تاکتیکی و اقتصادی از ناوگان خود و مخالفان سیاره شما نابود خواهد شد.

اگر شما تصمیم به سرمایه گذاری منابع در علم - این یک حرکت بسیار خوبی است، زیرا invistitsii در علم را افزایش استخراج از منابع و یا قدرت از ناوگان. در میان ساختمان های ذکر معدن که در استخراج فلزات، شود Kryptonite درگیر - دو ساختمان بزرگ است که تامین انرژی و منابع برای ساخت. ثروت و در نتیجه باید در انبار ذخیره می شود. بازی SpaceInvasion بازی آنلاین شما در اغلب موارد، و شما می توانید زندگی از سیاره خود را دنبال کنید، اما در مورد ناوگان نبرد و هر دستگاه پخش خود احترام باید ناوگان خود را داشته را فراموش نکنید. در فروشگاه فرصت برای خرید یک کار ویژه ای است که کار می کنند در حالی که شما بازی SpaceInvasion شما داشته باشد. با SpaceInvasion شما می توانید از هر نقطه با دسترسی به اینترنت بازی - آیا آن را یک گوشی تلفن همراه، تبلت و یا کامپیوتر های قدیمی. جنگ ستارگان به شکستن در سیاره شما به شما این فرصت را به ملاقات با افراد جدید و سرگرم کننده به من بدهید.

 

بازی همچنین