پیشگامان فضا 2

نام های جایگزین: پیشگامان فضا 2

پیشگامان فضا 2 آنلاین - این استراتژی مرورگر فضا، که در آن به مبارزه برای قدرت در فضا. هدف - برای ایجاد یک امپراتوری شکست ناپذیر در کهکشان، استعمار سیاره های مورد علاقه، در حال توسعه بین سیاره ای صنعتی و یا ایجاد یک پاسگاه مرزی غیر قابل تسخیر.

بازی آنلاین فضایی پیشگامان 2 می کند نصب و راه اندازی از مشتری بازی نیاز ندارد و در هر مرورگر مدرن در دسترس است. تمام آنچه که برای شروع بازی مورد نیاز است، ثبت نام فضا پیشگامان 2 است.

در صفحه اصلی فرم ثبت نام، جایی که شما می توانید از روش های ثبت نام را انتخاب کنید وجود دارد، دو وجود دارد.

اول، با استفاده از یک حساب کاربری در فیس بوک یا گوگل، با کلیک کردن بر روی دکمه مربوطه و دستورالعمل های ارائه شده توسط ثبت نام در بازی را دنبال کنید.

اگر شما یک حساب کاربری در فیس بوک و گوگل برای ثبت نام اینجا نیست، پس شما مجبور به استفاده از روش دوم، ثبت نام Looki حساب به طور مستقیم از سایت از این بازی: در زمینه های ثبت نام را وارد کنید نام کاربری (نام)، ایمیل و رمز عبور، پس از توافق با قواعد بازی و مطبوعات شرایط "ثبت نام". ثبت نام در این بازی پیشگامان فضا 2 به پایان رسید. سپس شما می توانید با کلیک بر روی "شروع بازی! "

مهم! Looki-ثبت نام یک حساب کاربری، شما به طور خودکار دسترسی به تمام جامعه بازی داشته باشد!

هدف از پخش است که برای ساخت و توسعه امپراطوری کهکشانی خود. برای رسیدن به این هدف آن خواهد شد لازم برای ساخت چند ساختمان مهم است، که منابع برای ساخت و ساز و توسعه امپراتوری فراهم خواهد کرد.

بازی آنلاین فضایی پیشگامان 2 دارای سه نوع منابع: فلز، کریستال و تریتیوم.

فلزی و کریستال ها به منظور قادر به ساخت یک ساختمان، و همچنین برای مطالعه از تحقیق، با این حال، برای برخی از اهداف آن ممکن است لازم باشد نیز تریتیوم (آن را نیز به عنوان سوخت برای کشتی ها استفاده می شود) مورد نیاز است.

علاوه بر این منابع، هنوز نانوبوت وجود دارد - یک منبع پرداخت می شود که می تواند در زمان ساخت و ساز ساختمان ها، کشتی ها و مطالعات زمان کاهش است.

این بازی دارای یک ارزش مانند انرژی (آن را در مورد باقی مانده و مقدار کل انرژی سیگنال).

پیشگامان فضا 2 بازی آنلاین برای توسعه امپراطوری خود را دارای چنین ساختمان

Metalloshahta، Kristalloshahta سینتی سایزر و تریتیوم - این ساختمان برای ساخت و ارائه منابع لازم.

SES، GPP و توربین های بادی - ساختمان های درگیر در تولید انرژی لازم است.

کشتی سازی - در اینجا کشتی های جدید ساخت، علاوه بر این، کاهش می دهد کشتی سازی آنها ساخته شده است.

آزمایشگاه - در اینجا مورد مطالعه قرار گیرد مطالعات مختلف، علاوه بر این، در زمان مطالعه آزمایشگاهی خود را کاهش می دهد.

اعتماد - این ساختمان را کاهش می دهد ساخت و ساز.

تجارت پایگاه داده - شما می توانید معاملات بین بازیکنان را و اجاره ویجر.

مبدل - در اینجا شما می توانید واحدهای نظامی غیر ضروری در منابع تبدیل و اجاره، به عنوان او مبدل و Megautilizator.

Androidozavod - به لطف او، به طور قابل توجهی از ساخت و ساز ساختمان های دیگر، کشتی ها و دفاع

را کاهش می دهد

دانشگاه - به لطف او زمان کمتر به مطالعه پژوهشی؛

Prombaza - شما اجازه می دهد برای اضافه کردن سایت های ساخت و ساز، می توان در ساخت و ساز موازی معادن و امکانات انرژی انجام شده است.

فضای بازی پیشگامان 2 آنلاین دارای دو تخصص: مرچنت و جنگجو.

اگر دوست دارید مبارزه، حفظ کردن از جنگ، پس بهتر است را انتخاب کنید - جنگجو، و اگر اولویت قرار داده شده است انجام ماموریت های صلح، پس بهتر است - تاجر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این دو حرفه را می توانید در انجمن بازی های کامپیوتری به عنوان خوانده شده.

این بازی دارای هشت بخش: اقتصاد، کشتی ها، خدمات، نیروی دریایی، سیستم، تجارت، و دیگر بازیکنان. هر بخش منو خود را، که شما می توانید یک آیتم برای یک مشکل بازی خاص را انتخاب کنید. بنابراین، این بازی را بازی فضایی پیشگامان 2 آنلاین خیلی جالب است.

لطفا توجه داشته باشید که در 14 روز اول از شخصیت خود را از حمله محافظت می شود، بنابراین شروع به بازی بازی آنلاین پیشگامان فضا 2، من توصیه به استفاده از آن برای گرفتن توسعه سیاره خود را.

یکی دیگر از ویژگی های جالب این بازی، آن را به تعطیلات. بودن در تعطیلات، ناوگان و سیاره خود را تا حدی به فضا دیگر می کند که دیگر شرکت کنندگان در بازی اجازه نمی دهد، از بسیاری جهات، برای حمله به امپراتوری خود را تغییر داده است. علاوه بر این، در طول تعطیلات، معادن و فلزات همچنان به استخراج منابع (و نه در ظرفیت کامل)، کشتی ادامه به دیدار و ساخت ساختمان.

مانند بسیاری از بازی های دیگر، این امکان وجود دارد اگر شما می خواهید برای پیوستن به اتحاد و یا خود را ایجاد نمایید. به موجب آن، برخی از مزایای استفاده در بازی وجود دارد.

به طور کلی، بازی پیشگامان فضا 2 سرگرم کننده و هیجان انگیز است به هر کسی که دوست دارد ماجراجویی فضایی است.

پیشگامان فضا 2 ثبت نام آنلاین در این جهان مرموز به تمام بدو خدمت باز است،!

 

بازی همچنین