رنجرز فضایی 2

نام های جایگزین: رنجرز فضایی 2

بازی فضایی بازی رنجرز 2 قابل توجه است که در آن در فدراسیون روسیه توسعه داده شد. همانطور که سازندگان این پروژه شرکت معروف بازی عنصری بود. این بازی در اواخر سال 2004 منتشر شد و بلافاصله پس از ارائه توسط میلیون ها نفر از کاربران در سراسر جهان به دست آورد. با وجود محترم (با استانداردهای بازی) سن خود را، و این پروژه تا به امروز به راحتی بازیکنان از سراسر جهان جذب می کند. در کشورهای غربی، آن را به عنوان یک بازی رنجرز فضایی 2 شناخته شده است.

یکی دیگر از تفاوت از ترین بازی های کامپیوتری ترکیبی از ژانرهای مختلف در یک پروژه است. بنابراین، در تفنگداران فضایی به راحتی مشاهده و یادداشت های RPG و ماجراجویی متن، بهترین عناصر استراتژی به نوبه خود مبتنی بر و زمان واقعی گذشت و چیزی از پروژه ها و بازی های اکشن و بازی های آرکید و جو در زمان. فقط مطمئن شوید، تا آنجا که صدا و بازی اعتیاد آور است، شما می توانید رنجرز فضایی 2 دانلود کنید. شما انتظار ماجراجویی فضای جدی، که، به عنوان تمرین نشان می دهد، می جالب ترین برای بازیکن به طور متوسط.

رنجرز فضایی 2: Dominators شما را در طول 250 سال پس از جنگ وحشیانه با بیش از klisanov تمدن بوده است. به طور دقیق، شما را در 3300god سفر خواهند کرد. در عرصه از چهار تمدن اولیه انسان که با آن کشور تصمیم گرفته است تا همکاری کنند. در میان آنها:

1. Maloqs.

2. بلبرینگ.

3. Feyany.

4. Gaalians.

همه سربازان در نهایت باید در یک ائتلاف به گرد هم می آیند، به عنوان دشمنان در آسمان به نظر می رسد - Dominators - kibermonstry، که هوش منحصر به فرد خود را دارند. همانطور که می بینید، در رنجرز فضایی 2 بازی شما سرگرم کننده و هیجان انگیز است، در حال توسعه انواع استراتژی است که می تواند به پیروزی ملت منجر شود. فضای تکاور - در این بازی شما خواهد شخصیت خود را مدیریت کند. این می تواند طیف گسترده ای از مهارت دریافت کند، اما برای انجام تمام این آن را برای تنها هدف بود - برای صرفه جویی در کهکشان.

در رنجرز فضایی 2 قهرمانان کمی در مقایسه با اقساط قبلی به روز رسانی. در حال حاضر در دو کلاس جدید در دسترس آغاز شد - کشتی های دریایی و مزدوران. هر یک از اعضای کلاس دارای توانایی های ویژه ای است که می تواند کمک بزرگی در رویارویی با Dominators باشد.

می توانید انتخاب کنید قهرمان خود را در رنجرز فضایی 2 کشتی starships در دسترس خواهد بود. این یک وسیله مهم حمل و نقل، که بدون آن موفقیت شکست است. شما می توانید برای بهبود کشتی و تغییر آن برای نیاز خود خواهد بود.

قبل از اینکه بازی را شروع به شما دانلود رنجرز فضایی 2 نیاز. این می تواند به راحتی و به سرعت توسط تورنت انجام می شود. پروژه راه اندازی کمتر از 20 دقیقه طول می کشد، و بلافاصله بعد از آن شما قادر خواهید بود تا خود را در جهان باور نکردنی از فضای غوطه ور.

برای دیدن با چشم خود و تصور کنید که این بازی است، ما نشان می دهد شما را به تجدید رنجرز فضایی 2 ویدیو تریلر. این کمک خواهد کرد که به این تصور درست است.

 

بازی همچنین