رنجرز فضایی HD

نام های جایگزین: رنجرز فضایی HD

بازی فضایی بازی رنجرز HD: انقلاب - یک مثال کامل از چگونه به چاپ مجدد این بازی در فرمت HD ممکن است زندگی خود را تغییر دهید. با طرفداران تنفس پروژه جدید می تواند "به یاد داشته باشید جوانان" را با بازی بازی های مورد علاقه خود را در یک قالب کاملا جدید. علاوه بر این، احتمال جذب مخاطبان جدید به اندازه کافی بزرگ است - پارسه جوان در نهایت توجه به رنجرز فضایی، درک آنها را به عنوان چیزی جدید و با ارزش است، نه در حالی که او به عنوان یک کتاب نادر از یادرفته، که در آن او با بازی بیشتر از پدربزرگ خود دیدم.

در آن زمان، بازی رنجرز فضایی HD: A جنگ به غیر ایجاد یک احساس، تبدیل شدن این پروژه اولین و تنها است که می تواند با موفقیت ترکیب بهترین عناصر از ژانرهای بازی های مختلف است. در بخش دوم از یادداشت های بازی در هم تنیده RPG و بازی ها، استراتژی و مأموریت های متن. بنابراین، توسعه دهندگان و آن را به تنفس زندگی جدید تصمیم گرفته شد که در این بازی است. علاوه بر این پروژه با فرمت جدید دارای علاوه بر این از برخی از به روز رسانی.

قبل از بازی باید رنجرز فضایی HD است: دانلود انقلاب. تا به امروز، بازی اجرا می شود هموار بر روی تمام سیستم عامل های موجود است که کاملا راحت و آسان برای تشخیص بسیاری از پروژه های دیگر. همچنین، این پروژه می تواند به آرامی حتی مانیتورهای صفحه عریض را اجرا کنید، تصویر در این مورد به نظر می رسد به سادگی خیره کننده. بدون شک، در نسخه به روز شده از بازی رنجرز فضایی HD: انقلاب بسیار جالب بازی خواهد بود، نه تنها از طریق بهبود کیفیت، اما گرافیک خنک.

اضافه شده اند و برخی از نوآوری در گیم پلی خود را. به عنوان مثال، توسعه دهندگان تصمیم به پیچیده کردن بیشتر این مرحله از مبارزه و مبارز علاوه بر dominators روباتیک اضافه شده دشمنان کلاس جدید - دزدان دریایی فضا. دانلود جنگ به غیر: ولتاژ در بازی به شما احساس بلافاصله پس از قادر به رنجرز فضایی HD خواهد بود. پرده برداری از راز و به شما بگویم که شما می توانید انتخاب کنید که کدام طرف به دفاع از شخصیت خود را. حالا شما می توانید به عنوان یک حزب به ائتلاف انسان تبدیل و پشتیبانی نیروهای شر.

دستخوش تغییرات قابل توجه و یک لیست از وظایف پیشنهاد شده است. در نسخه پیش نویس از HD-quests و ماموریت های خیلی بیشتر شد و به آنها حتی بیشتر جالب خواهد بود. بازی تابع مذاکره انجام شده است و شخصیت می تواند مخالفان خود را تحت تاثیر قرار دهد، ترغیب آنها به تغییر ذهن خود و "octyl" پس به صحبت می کنند.

سوار شدن عجله در رنجرز فضایی HD: انقلاب متن کشتی دوستداران ماجراجویی، چرا که در اینجا تعدادی خود را با چندین بار افزایش یافته است. شما قادر به تمرین تمرکز حواس و منطق، هوش و چابکی خواهد بود.

برای مشاهده (برای کسانی که بازی را تجربه نکرده است) و در مقایسه با نسخه های قبلی (برای کسانی که در حال حاضر تجربه پروژه را با)، ما پیشنهاد می کنیم تا برای بازی رنجرز فضایی HD نگاه کنید: انقلاب تریلر های ویدئویی، که با جزئیات شرح داده تمام تفاوت های ظریف مهم ترین بازی.

 

بازی همچنین