رنجرز فضای انقلاب

نام های جایگزین: رنجرز فضای انقلاب

با وجود این واقعیت است که این بازی رنجرز فضایی 2: انقلاب - یک پروژه کامل و مستقل نیست، می تواند به درستی به عنوان مثل در نظر گرفته شود. این مکمل است واقعا به عنوان یکی از موفق ترین. با میلیون ها نفر ظاهر خود را بازی های مورد علاقه یک نفس جدید دریافت کرد و تبدیل شد و حتی بیشتر به شدت جذب نه تنها تجربه، بلکه پارسه جوان است. فضای بازی رنجرز انقلاب بهترین سنت های این ژانر. این پروژه به طور سنتی خیلی گرم و نرم از همه بهترین عناصر از ژانرهای مورد علاقه شما. و عاشق بازی های آنلاین و استراتژی، و ماجراجویی متن و RPG، و همچنین بسیاری دیگر: در این بازی، هر کس خود را می یابد. این تطبیق پذیری برجسته عمده این پروژه، که پیشی بگیرد، به هر حال، تا به امروز، هیچ کس نمی تواند باشد.

بازی رنجرز فضایی 2: انقلاب به شما را به بازی تحت سال دور 3300 داشته باشد. در طی این مدت، یک جنگ بزرگ از بشریت در برابر نیروهای بیگانه است کامل شده است، اما هیچ وقت برای استراحت کشور وجود دارد. در حال حاضر بیش از انسان بلندی تهدید جدید - Dominators. این موجود غیر معمول - اشکال اصلی از زندگی، تفاوت اصلی که هوش منحصر به فرد خود است. بازی فضایی بازی انقلاب رنجرز شما را با یک نام تجاری جدید دشمن که توان پیکربندی کاملا به شدت در حال حاضر. با این حال، مگر اینکه شما می توانید با چنین شخصیت های مقابله؟

قبل از اینکه بازی را شروع به شما دانلود رنجرز فضایی 2 نیاز. کل فرآیند از قدرت شما را در حدود 20 دقیقه برای پیدا کردن و بوت فایل بدون مشکل می تواند در هر تورنت ردیاب باشد. شما می توانید ملاقات با نژادهای مختلف، از جمله:

1. Maloqs.

2. مردم.

3. Gaalians.

4. بلبرینگ.

5. Faeyans.

در بازی فضایی رنجرز 2: قهرمانان انقلاب (همه موارد فوق) برای نجات از ملت خود هر یک از آنها تصمیم به دنبال کمک از جنگلبانان فضای هوشمندانه و شجاعانه.

آماده می شود که این مکمل شما با مهارت های سلاح با نام تجاری جدید. تمام اعمال خواهد شد در نقشه گسترده توسعه، که شما نیاز به بررسی در داخل و خارج!

شخصیت شما - تکاور، هیچ چیز غیر عادی! زود باش دانلود رنجرز فضای انقلاب را به تمرین برای بررسی تمام به روز رسانی و بهبود. شما نیاز به انتخاب یک نژاد و سفینه فضایی خود را. همه چیز آماده است - شما هم اکنون می توانید در رفتن و رفتن! پیش از تعداد زیادی از ماموریت های و وظایف. قبل از اینکه شما برای باز کردن یک کهکشان جدید است. شخصیت شما قادر به مشارکت در تجارت خواهد بود. و البته، شما و قهرمان خود را قادر به آموزش مهارت های تفکر دوباره منطقی در مأموریت های متن باشد.

بازی فضایی بازی رنجرز 2: انقلاب با شما و غیر قابل پیش بینی خود راضی است. هیچ سناریوی خاصی ندارد، همه چیز به طور کامل در اعمال شما بستگی دارد. این به این پروژه ادویه.

برای دیدن برای خودتان صحت تمام موارد فوق، شما ممکن است بخواهید به تجدید نظر به رنجرز فضایی 2: انقلاب تریلر های ویدئویی، که به تفصیل توضیح همه از محاسن عمده ای از پروژه.

 

بازی همچنین