اسپیرال شوالیه

نام های جایگزین: اسپیرال شوالیه

اسپیرال شوالیه - بازی چند نفره آنلاین نقش بازی کردن. ترکیبی از انواع ژانرهای. ایجاد شده برای دوستداران سفر پرماجرا از طریق دنیای ناشناخته. شما Clockworks سیاره یادگیری و مبارزه با ساکنان آن است. اسپیرال شوالیه بازی ممکن است به نظر می رسد بسیار ساده است، اما هنوز هم در آینده، شما همه شیفتگی آن احساس راحتی کنید.

آنچه را که باید به سرعت به گیم پلی ارزش برای شروع ایجاد حساب کاربری در بازی. اسپیرال شوالیه چه کسی به اشتراک گذاشتن یک بار دوم. تنها به درستی مشخص داده های مورد نیاز:

  • آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
  • ابداع و نوشتن رمز عبور خود را شامل و نه کمتر از شش شخصیت.

و بلافاصله می توانید شروع به بازی بازی اسپیرال شوالیه. در اینجا در مراحل اولیه شما آمده تا با یک نام برای شخصیت خود را، و یا شما می توانید یک انتخاب تصادفی از نام برنامه اینترنت استفاده کنید. پوشش خود، از پیشنهاد چهار گزینه - و سپس یک شخصیت ایجاد کنید. شما انتخاب تجهیزات اولیه، و به هر حال، زمانی که شخصیت خود را خود را در حال حاضر دارای یک شمشیر، سپر و اسلحه. هنوز نیاز به تصمیم گیری در رنگ، که در آینده دیگر نمی تواند تغییر کند. در این مرحله شما باید به شخصیت خود اختصاص داده است.

در حال حاضر آغاز خواهد شد. سیاره نا معلوم - Clockworks، شما سقوط غیر منتظره کشتی خود را دریافت کنید. و تو با سه همراهان او، مثل شما izvedyvat قلمرو تصمیم می گیرید. شما خودتان در شهرستان پناهگاه پیدا کنید. در اینجا است باور نکردنی است. دنیا بسیار فوق العاده است که دائما در حال تغییر عرضه شده است.

اسپیرال شوالیه بازی بر این اساس است که شما با هم می تواند در دادن، متشکل از چهار نفر، و مبارزه با تنهایی.

همه تجهیزات خود و اقلام ضروری در طول بازی، شما این فرصت را برای فروش در حراج، و یا فقط خرید داشته باشند. اما پس از آن است که گزینه ایده آل برای کسب درآمد وجود دارد

  • حراج و منابع
  • نشانه
  • کرافت
  • دستور غذاها،
  • رساله.

حراج و منابع - توانایی برای فروش منابع موجود خود را در حراج، در حالی که ردیابی منابع در حال اجرا ترین و گران است.

نشانه - به عنوان درآمد اضافی. در هر سطح از سینه رها.

کرافت - فروش همه چیز را به فربه کردن قیمت ها.

دستور - فروش قبلا در دستور العمل های ارزان خریداری کرد.

رساله - در پایان حراج - به پیشنهاد در مورد محصول خود و فروش آن.

به طور کلی، لازم است که چنین تقلب به نوبه خود و بهبود تجهیزات خود است.

اسپیرال شوالیه بازی آنلاین توسعه یافته گرافیکی کارتونی، مانند ساده است، اما با کیفیت بسیار بالا. بنابراین شما دلسرد نیست، این بازی را به بسیاری از لذت و هیجان. گیم پلی بازی نیز بسیار سرگرم کننده، مانند فراوانی از مبارزات توده در همه جا رعایت نشده است.

فرصت بازی این بازی اسپیرال شوالیه ها به صورت رایگان، تولید کنندگان به طور خودکار دایره خود را از طرفداران افزایش می دهد، و این جذب بازیکنان دیگر.

در این جهان هیجان انگیز است و هر کس می تواند قرار می گیرند، اما در برگزاری آن را بسیار آسان نیست. اما آن را به ارزش است که سعی کنید دست خود را! بعد، در جهان ناشناخته!

 

بازی همچنین