بازی Splinter Cell: لیست سیاه

نام های جایگزین: بازی Splinter Cell: لیست سیاه

بازی فرار از سلول: لیست سیاه - یوبی سافت مونترال یوبی سافت شانگهای، یوبی سافت تورنتو - یک پروژه جدید، که توسط شرکت ساخته شده است. ناشر این بازی، ارائه هیچ شرکت کمتر شناخته شده - یوبی سافت سرگرمی. این بازی در سال 2013، سال ایجاد شده است و منتشر شد. به این معنا که دو هزار سال سیزدهم برای بسیاری از بازی های سال فوق العاده قابل توجه است. شایان ذکر است که در سال 2013، سال معلوم شد بسیاری از بازی ها، اما این - بود محبوب ترین! این بازی می تواند توجه تعداد زیادی از علاقهمندان به بازی را از سراسر جهان جذب کند. بازی Splinter Cell: کامپیوتر لیست سیاه بازی بسیار جالب است. به طور کلی بلافاصله پس از پرنیان می شود به بازی، او بلافاصله متوجه می شود که توسعه دهندگان بهترین خود را انجام داد! مقدار باور نکردنی از شرکت های کامپیوتری، توسعه دهندگان در حال تلاش برای ایجاد یک شاهکار، اما نه همیشه، این تلاش با موفقیت تاج گذاری. و شرکت های مونترال یوبی سافت شانگهای، یوبی سافت تورنتو - معلوم شد برای ایجاد یک بازی تبدیل شده است که هر دو جدید و جالب و هیجان انگیز و به یاد ماندنی! این یک کار باور نکردنی که توسط توسعه دهندگان انجام می شود - قابل ستایش است!

احتمالا همه از خود می پرسد: - در بازی Splinter Cell: لیست سیاه چگونه به بازی؟ اما ما خواهد شد، البته، شما به طور خلاصه بگویم که چگونه و چه شما در حین بازی مشغول باشد.

به محض این که روند بازی از شروع، اولین چیزی که بعد از شروع بازی فرار از سلول: لیست سیاه - شما بلافاصله یک ویدیو تبلیغی کمی را ببینید. در این فیلم خواهید دید که چگونه خائنانی که برای حمله به ایالات متحده آمریکا، برای ایجاد این عجیب و غریب، چیزی بسیار وحشتناک است. و همه ساکنان این کشور به زانو زدن. آنها را ارعاب. برای این خائنانی وحشتناک شروع به آماده شدن حملات مرگبار. مخالفان خود را شروع کرده اند به پاره کردن پایه از سفارت ایالات متحده. وظیفه شما این است برای نجات یک کشور بسیار بزرگ! شما باید برای جلوگیری از حملات تروریستی، به خون شهروندان صلح آمیز و یا بی گناه - و نه ریختن! که مردم با خیال راحت می تواند در خاک آمریکا راه رفتن و نمی ترسیم. در طول بازی شما برای شما آشنا خواهند دید، سام. در واقع، او تا به حال به بازنشستگی، اما هنوز هم، او را در اینجا. از همه مهمتر است - او تا به مهارت های مبارزه است که به شما یک ماموریت آموزشی کوتاه مدت نشان می دهد از دست داده است.

باور کنید، شما قطعا نیاز به دانلود بازی Splinter Cell: لیست سیاه. این یک پروژه فوق العاده هیجان انگیز است. ما شما را تشویق، قبل از اینکه شما درگیر فرایند دانلود بازی های را بر روی اینترنت برای دیدن بازی Splinter Cell: ویدئو لیست سیاه. مشاهده انواع فیلم تظاهرات برای کمک به شما لذت بردن از همه که می تواند شما را به بازی ارائه دهد. شما در ماموریت های اساسی نگاه کنند، به برخی از مراحل اول در بازی. از آن خواهد شد بالا رفت و آموزنده! هنگامی که شما نگاه وله، شما می توانید به طور مستقیم در ادامه بازی را دانلود کنید. به وب سایت رسمی بازی - (http://splintercell. UBI. کام / لیست سیاه / EN-ما / صفحه اصلی /)، قبل از دانلود چک - فرار از سلول: سیستم مورد نیاز را در لیست سیاه، اگر PC شما با این شرایط، شما می توانید بی سر و صدا شروع به نوسان بازی.

ما به شما توصیه می برای بررسی فایل دانلود شده برای ویروس ها. این امنیت کامپیوتر شما را تضمین می کند و خود را چک می کند که مقدار زیادی از زمان را ندارد. این بسیار مهم است که قبل از شما فایل را استخراج کرده اند. هنگامی که شما می بینید که فایل "پاک"، شما با خیال راحت می توانید نصب این بازی بر روی PC خود و لذت بردن از بعد بازی!

ما برای شما آرزو موفق باشید! شما باید تمام کار لازم!

 

بازی همچنین