STALKER: آسمان پاک

نام های جایگزین: STALKER: آسمان پاک

بازی STALKER: آسمان پاک - فوق العاده چند نفره بازی نقش بازی در ژانر اول شخص تیرانداز است که prequel بخش رسمی به نام S. : سایه های چرنوبیل. به عنوان بخش اول و prequel توسعه یافته توسط GSC بازی جهان. بازی استاکر پاک کردن آسمان رویدادی به این جایگاه یک سال قبل از آن حوادث است که از بخشی رسمی از طرح شناخته شده در زمان نشان می دهد. به سمت مرکز منطقه بیش از حد گروه بسته از خاطر Stalker. اتفاق می افتد فوران غیر منتظره و خشونت آمیز، و پس از آن تغییر کل منطقه. بسیاری از سربازان که خود را در مکان های ناهنجاری پیدا درگذشت. به زودی میان جناح های در تضاد است، در نهایت به یک جنگ واقعی برای خاک و زمینه مصنوعات در حال رشد. شخصیت - مزدور به نام اسکار. او تولید گازهای گلخانه ای تر جان سالم به در، در حالی که همه اعضای تیم خود کشته شدند. نمایندگان گروه های مخفی "هوای پاک" مرد فقیر در راه آهن در شمال باتلاق یافت و به پایگاه خود را برده است. در اینجا این است که oklemalsya اسکار و سپس شروع به همکاری با ناجی خود. بعدی چه اتفاقی می افتد، شما می توانند یاد بگیرند، شروع به بازی استاکر پاک کردن آسمان.

سرگردان در دنیای فانتزی، شما قادر به انتخاب یک دوره انجام می شود. شما می توانید اطرافیان و یا از شرکت کنندگان فعال در آنچه اتفاق می افتد در اطراف است. صرف نظر از اقدامات خود را در جهان همیشه سرشار از انواع حوادث. با هر گام از شما انتظار شگفتی های جدید. به عنوان مثال، برای نوبت بعدی را می توان در یک گروه دوستانه به خاطر Stalker یا هیولا خطرناک دن، تله که از آن آن است که عملا غیر ممکن است برای به دست آوردن و یا جایزه ارزشمند پیکربندی شده است. و به منظور اجرای چنین سفر فراموش نشدنی، شما فقط نیاز به دانلود استاکر پاک کردن آسمان. نوآورانه زندگی سیستم بازی شبیه سازی کنترل تمام شخصیت ها و وقایع در منطقه. بنابراین، جهان واقعا پر جنب و جوش و سریع است. دینامیک در گیم پلی بازی اضافه می کند و تغییر زمان روز. در واقع، در روز یا شب در خیابان بستگی به خیلی چیزها. ما به یک مثال کوچک است. در تاریکی، بسیاری از حیوانات دیدن بهتر، شما را از فردی به فرد که در تاریکی باید حتی بیشتر دقت کنید بگویید. شاید در شب است ارزش تکیه از پناهگاه نیست؟ به طور کلی، تمام وقت، و شما نیاز به یادگیری آن را درک کنند. حدود یک هزار خاطر Stalker با موفقیت در این جهان زندگی می کنند. آنها انجام تحقیقات، در صورت لزوم به جنگ را وارد کنید، انجام معاملات تجاری، برقراری ارتباط با یکدیگر و در مورد بقیه را فراموش نکنید. شما می توانید یکی از آنها را تبدیل به زندگی می کنند و شیوه زندگی که بیشتر ترجیح می دهند. خوشبختانه، آزادی عمل در بازی آن اجازه می دهد.

برای آمدن از صدمه ندیده از جنگ، شما باید برای مراقبت از چرخ دنده ها قابل اعتماد. سلاح های استاکر پاک کردن آسمان کاملا متنوع، علاوه بر چیزهای کوچک مانند صدا خفه کن، پرتاب نارنجک، دامنه تیرانداز از خفا منوط به بهبود می باشد. موجود برای استفاده و دیگر موارد جانبی: لباس های محافظ، کیت کمک های اولیه، حسگرها، باند، حفاظت در برابر اشعه. هنگامی که شما دانلود ویدیو استاکر آسمان پاک، می تواند بلافاصله اقدامات لازم را انجام و در نهایت برای رسیدن به ثروت و شهرت و، با وجود همه مشکلات آینده است.

Prequel قادر لطفا برای کاربر با ویژگی های بسیاری است که شما را از راه بدر خواهد کرد. زندگی در جا نمی زند، و با آن تغییر و سرگرمی های مورد علاقه. سعی کنید آن را - شما نمی پشیمانی!

 

بازی همچنین