استاکر آنلاین

نام های جایگزین: استاکر آنلاین

در نهایت، چیزی بود که توسط همه طرفداران از سری معروف بازی های S. انتظار می رفت وجود دارد R. بسیار گفته شده است و در مورد چگونگی آن باید مانند بازی استاکر آنلاین در انجمن های مختلف آنلاین نگاه گفته است. همه ارتش های بزرگ از پارسه CIS آنلاین انتظار لحظه ای که بازی آنلاین همان استاکر آنها را با خروج از پیروزی خود را به فضاهای باز از اینترنت لذت.

و، ناگهان، یک شرکت از برنامه نویسان از یکاترینبورگ سیستم Cybertime جمع آوری شجاعت، و تلاش برای جای خواسته های طرفداران این سری، این تلاش مدتها در انتظار گرفته و نشان داد ما باید مثل استاکر بازی آنلاین نگاه کنید. تبریک پارسه عزیز! حالا شما می توانید ساقه ساز در حال بازی!

برای کسانی که نمی دانند. همه بازی ها در سری S. R. بر اساس حداکثر شبیه سازی واقع گرایی زندگی در منطقه ممنوعه چرنوبیل. و در آینده ای نزدیک، یک جایگزین که در آن NPP رخ انتشار قوی تر از اشعه. این به طور طبیعی در محیط زیست از منطقه را تحت تاثیر قرار. شروع به ظاهر ناهنجاری های مختلف، مصنوعات، و غیره § این مطالعه از این پدیده است و مقابله به خاطر Stalker - hermits منطقه. برای یکی از آنها را و شما را به بازی بازی آنلاین ساقه ساز.

در استاکر آنلاین داریم به بازی با راه اندازی فایل بازی از کامپیوتر شما. شما می توانید این بازی بر روی سایت اصلی این بازی دانلود کنید.
1. در "دانلود بازی" پس از یکی از لینک های دانلود را انتخاب کنید.
2. هنگامی که آرشیو به بازی در کامپیوتر شما بارگذاری می شود، استخراج فایل ها در آن است.
3. با استفاده از بازکردن فایل نصب و راه اندازی آسان، و شما می توانید بازی آنلاین ساقه ساز بازی کند.
سپس در سایت بازی شما باید منتقل می شود ثبت نام استاکر.
1. در ابتدا شما باید موافقت خود را با قوانین انجمن استاکر، آنلاین،
2. سپس نام کاربری (نام که تحت آن شما را در بازی و در وب سایت یاد خواهند گرفت)
3 وارد کنید. آدرس پست الکترونیک [در _7_] 4. تایید رمز عبور
5. زبان شما راحت بازی می باشد، منطقه زمانی را انتخاب کنید.
6. تکمیل یک بررسی ساده که ثبت نام استاکر طی فرد زندگی می کنند و نه یک ربات.

بازی استاکر آنلاین شما تنها در صورتی که کامپیوتر شما را در دیدار این سیستم حداقل مورد نیاز:
حداقل سیستم مورد نیاز:
ویدئو: انویدیا جیفورس 8600، آتی X1600 با SM3. 0 با حداقل حافظه 256MB
RAM: 2GB
CPU: 1800 مگاهرتز
سیستم عامل: ویندوز XP، 2003، ویستا، 7 (32/64bit)
سیستم: آخرین با DirectX 9. 0C. دات نت فریم ورک 3.

هنگامی که چک کردن در بازی قبل از شما استاکر قریب به اتفاق جهان حفظ مبارزه همراهان برای زنده ماندن در یک منطقه محدود شده است از چرنوبیل NPP باز می شود. استاکر آنلاین در حال حاضر در نسخه بتا. به این معنا که در آینده شما باید تنها بهبود های جدید از توسعه دهندگان بازی انتظار می رود.

استاکر بازی آنلاین است که در آن بیشتر از زمان داده شده به انجام تمام انواع وظایف و ماموریت. در ابتدا آنها ممکن است خیلی ساده به نظر می رسد، اما با انباشت تجربه ساقه ساز خود را محکم تر می شود و دریافت وظایف هدف، به عنوان مثال، مطالعه عمیق از ناهنجاری های منطقه. برای اجرای تمام وظایف شما یک تجربه است که می رود بر ویژگی های رشد ساقه ساز خود را دریافت کنید. این بازی دارای هیچ به وضوح کلاس شخصیت تعریف شده، دلیل این که شما خودتان را در انتخاب نقش است که شما را دوست دارند.

همه استاکر بازی آنلاین بر اصول دمکراتیک، که در آن هر انجمن پرنیان بازی حق انتشار نظرات و پیشنهادات خود را در بازی های مورد علاقه خود، آن را حتی بهتر ساخته شده است. تبدیل به یک تازه وارد در خاطر Stalker. شما می توانید برای خود انتخاب کنید سرنوشت یک مزدور و یا به راه زهد، و شاید شما جالب خواهد بود که بیشتر به هم باز کردن رمز و راز از منطقه. گزینه های شما حرکت استاکر جهان هیجان انگیز آنلاین شما بسیار است، و هر یک از آنها را می دهد احساسات واقعی.
استاکر بازی آنلاین است که در انتظار شما!

 

بازی همچنین