جنگ ستاره

نام های جایگزین: جنگ ستاره

ستاره جنگ بازی - فوق العاده MMO - عمل [_5_ ، که این وقایع در آینده دور است. این اقدام پویا، که در آن بازیکن باید به مبارزه در فضا برای کنترل از شهرستانها در رها غزه 1337. نشستن پشت فرمان یک کشتی فضایی، شما متوجه باشید که شما را در یک مکان بسیار خطرناک بروید. اما میراث از پیشگامان واقعا ارزشش را داشت. آثار با ارزش پناهندگان سمت چپ - آن است که، در واقع، کسانی که خیلی چیزهای که وعده ثروت. بنابراین خلبانان از جان گذشته ناپدید شدن تمام اعزامی متوقف نمی شود. حتی درک که زمین می شود ضبط خواهد موضوع را به تنها چند روز است، آیا جنگ های خشونت آمیز برای او باز نخواهد داشت. از آنجا که این دوره از فعالیت های احیای ضربان غیر عادی می سوزد تمام عمر در اطراف، در این دوره فقط به سادگی نمی تواند در حومه کهکشان باشد. یکی هرگز در چه نقطه تحولات ناگهانی و عمده می داند، اخراج صاحبان سابق از شهرستانها رها شده، دوباره، تأثیری داشته است. حس خطر همیشه دنبال خواهد کرد، اما ما فقط می توانیم امیدوارم که شما انجام خواهد داد، و برای مدت کوتاه اقامت رایگان هم در فضای آزاد شود، شما هم به خیلی زیادی. بازی ستاره جنگ - به معنای به شرکت در درگیری میان جناح های تماس های گروه های مستقل برای دفاع از امپراتوری خود را دریافت خواهید کرد، و تلاش برای انجام همه چیز ممکن است برای مزایای آن است. آماده برای یک ماجراجویی هیجان انگیز در جهان که به شما ستاره جنگ ثبت نام را دریافت کنید.

تاریخ در بازی ستاره جنگ به شما اجازه اقدام به دانلود نرم افزار کلاینت بازی، که پس از آن در PC نصب شده است. شما باید در زمینه های زیر را پر کنید: تماس بگیرید، آدرس ایمیل، کشور و شخصیت های که در تصویر. اشتراک در خبر اتفاق می افتد به طور خودکار، اما با رعایت قواعد بازی نیاز به تایید توسط تیک تاک. با ایجاد یک حساب، شما باید مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار پارامترهای ضروری و بدون مشکل نصب می شود. K ستاره جنگ آنلاین نامزد دریافت جایزه به شرح زیر است حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل ویندوز XP ، ویندوز ویستا ، 7 [ _31_]

- پردازنده 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو / AMD پردازنده های Athlon 64 X2

- کارت گرافیک سازگار با پیکسل سایه زن 3. 0 با 512 MB حافظه گرافیکی ( کارت گرافیک Nvidia جیفورس 260 GT و یا بهتر است).

- سازگار با با DirectX 9. 0 ج کارت صدا

- 1 گیگابایت RAM؛

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت خود 2 GB.

سر و کار داشتن با مسائل فنی، شما را تبدیل به یک خلبان کشتی فضایی، و باید به طور کامل برای نبرد آماده می کنند. مراقبت از اسلحه مناسب و معقول، پمپ و کشتی مهارت های خود را برای مدیریت آن. شما انجام خواهد داد، اکتشاف، شکار و حمله، دفاع و حفظ متحدان. البته، در این دیدار نا امن نمی تواند موفقیت ستاره جنگ بازی می کنند. شاهکارهای بر روی شانه قاطع ترین، باهوش، جاه طلب، اعضای خون سرد از فضای جامعه. جنگ بزرگ بین جناح های متخاصم باید شما را نمی ترساند. یکی از طرف تاریخ و بلافاصله یک جایزه به بخش قدرت اولیه دریافت خواهید کرد. این خوب است که برخی از دستاوردهای موجود برای مبتدی جناح انتخاب خود را و راه خود را از شروع، پس به صحبت با شاخص صفر نمی باشد. موجود در بازی جناح در ویژگی های آنها متفاوت است، کشتی کیت استارتر و، البته، شهرت. سه جناح subfractions وجود داشته باشد. رید و فن - امپراتوری لژیون و Varden است، در فدراسیون - ناوگان و پیشتاز و در جریکو. آیا در مورد آنچه پیوستن به یکی نگران نباشید، هرگز قادر به پیوستن به دیگران خواهد بود. انتخاب به طور کامل برگشت پذیر است. اگر برخی از تفاوت های ظریف راضی نیست، شما حق تغییر جناح داشته باشد.

اجازه دهید در سیستم PVP است. در مبارزه با، خلبان ممکن است 16 شرکت کنند. و به این ترتیب، به عنوان یک خلبان مجاز به گرفتن فقط سه کشتی، ناوگان دشمن ممکن است از 48 کشتی است. مبارزه خود را می کشد نه چندان دور، حدود 12 دقیقه. شما نیاز به گرفتن و یا از بین ببرد به طور کامل تمام کشتی های دشمن و یا گرفتن 3 دشمن فانوس دریایی. گذشت زمان، از جنگ به طور خودکار خاتمه یافته است، به طوری که مورد نیاز برای رسیدن به پیروزی واقعا فعال. اما از دست دادن سر خود را و به یاد داشته باشید که حمله، در مورد دفاع را فراموش نکنید. پس از همه، شما به هدف از کسی هستند و می توان آن را از بین برد.

مخالفان توسط سیستم بر اساس سطح فضاپیما انتخاب شده است. شما بازی بازی ستاره جنگ آنلاین، درگیر شدن در جنگ، و با بازیکنان و رباتها واقعی، که، اتفاقا، می تواند رقیب کمتر شایسته.

توسعه خلبان است که به علت انجام قرارداد جناح اختصاص داده است. به تدریج تجربه انباشته شده، و شما حرکت می کند تا توسعه درخت. شما باید به طور همزمان نظارت بر رتبه خلبان و بهبود یافته کشتی. با توجه به امکان استفاده برای انواع کشتی ها، بازی آنلاین ستاره جنگ ارائه می دهد انتخاب بازدارنده، هواپیما حمله، ناوچه. آنها در طراحی متفاوت و توابع مبارزه انجام شده است. Starships می تواند سلاح، موشک، سلاح های ویژه تجهیز. همچنین، شما باید ماژول های اضافی و مبارزه را نصب کنید. خرید همه چیز شما را در پنجره اصلی نیاز دارید. به هر حال، شما بلافاصله قرارداد را در فراکسیون ارتباط با دوستان و فقط بین انقباضات شل کنید.

به خود را در بازی به کامل! تشنگی را برطرف خود را برای ماجراجویی! اجازه دهید انتظارات شما را برآورده و خلق و خوی همیشه در بالاترین سطح خواهد بود!

 

بازی همچنین