STARQUAKE

نام های جایگزین: STARKVEYK

آنلاین StarQuake بازی - افراد فضای RPG انبوه چند نفره. آیا می خواهید به اکتشاف جهان و جهان نفوس خود را برای ایجاد یک مستعمره، برای شرکت در جنگ های دفاعی، و در انجام این کار، توسعه و شخصیت خود را؟ به StarQuake خوش آمدید آنلاین. تعهد به بازی را شروع شده توسط ثبت نام.

تاریخ در بازی StarQuake است هر چیزی غیر معمول نیست. شما باید آمد تا با نام شخصیت به یک آدرس ایمیل معتبر، رمز عبور و کد تایید را وارد کنید. سپس به عنوان خوانده شده و مورد کاربر و قوانین StarQuake جهان را بپذیرید. هم اکنون کلیک کنید "فضای فاتح" و این ثبت نام StarQuake به پایان رسید.

بعدی برای مشخص حساب ایمیل شما به اطلاعات فرستاده شده و شما می توانید مطمئن شوید که ثبت نام خود را آنلاین در StarQuake موفق را. علاوه بر این در ایجاد شخصیت مشغول اند. StarQuake بازی آنلاین است تقسیم به نژاد و تمدن - شما در این سیاره امگا متولد شده، را انتخاب کنید نماد خود و دریافت یک طعم و مزه شما در حال حاضر به دست آورد فضاپیما، به عنوان مثال، که ماژول ها بر روی آن نصب شده است، و یا چه نوع خانه واحد. با توجه به سلاح، افزایش آن در بازار. محدوده: لیزر، پلاسما، موشک، معدن، و سلاح انرژی گرانشی. در اینجا، در ایستگاه امگا، شما می توانید استراحت و مهمات همراه دریافت کنید.

در سلاح و تقویت سفینه فضایی خود را به بازی بازی آنلاین StarQuake شما ماژول های دیگر نیاز

- سیاره - تحقیق، تولید مواد خام، کارخانه های تولیدی، کارخانه های فرآوری، و غیره غیره با آنها، شما می توانید فعالیت های خود را در تنظیم و مستعمره توسعه زیرساخت های خود را گسترش.

- Biomodule - پاداش های ویژه ای به ویژگی های اصلی شخصیت خود را.

StarQuake بازی آنلاین است که در آن سیستم نمره دهی ساده و به هر کسی روشن است - پس از یک دوره موفق، اعطا نقطه تجربه می کنند. با آنها شما می توانید ماژول های خرید و یا کسب درآمد (فروش به دیگر بازیکنان). همچنین دارای یک سیستم رتبه، گسترش به بازیکنان از سطح 4. گرفتن رتبه جدید با او و شما پاداش های ملموس کنید - در مجموع شش عنوان و هر وظیفه به ارمغان می آورد 5، 10، 20 و 25 امتیاز در زیر به مشخصات خود را. برای به دست آوردن رتبه های بعدی، شما باید برای شرکت در به اصطلاح مبارزه هدف - در برابر یک بازیکن دیگر و در خارج از ایستگاه خود را.

بازی StarQuake - این فرصت بزرگ به دانستن جهان است. شما کهکشان گشت و گذار کنید، سیارات منظومه شمسی به بازدید، که متعلق به قبیله های مختلف، منابع آنها را به شرکت در ساخت و ساز و مستعمرات آن است. قبل از اینکه شما این بازی را بازی آنلاین StarQuake به عنوان خوانده شده "اطلس." به طور خلاصه، وجود دارد شما را پیدا خواهد کرد که در مجموع از 11 سیاره و پنج نوع خود وجود دارد - آبی و زمینی، منجمد، گاز و مرده است. هدف بعدی برای توسعه است، البته، زمین سیاره. ثروت و منابع معدنی، و همچنین به عنوان شرایط طبیعی مطلوب (حضور اکسیژن در اتمسفر) آن را یک مکان ایده آل برای ایجاد سیستم استعماری را.

با توجه به موارد فوق، ممکن است کسی تصور که StarQuake بازی roleplayers بهتر تنها سخت است، اما شتاب به شما اطمینان - در تمام فضای "voynushki" بازی در اینجا شما همچنین ممکن خواهد بود. فتح سرزمین برای حفاظت از مستعمرات و یا مستعمرات خود را از قبیله خود را - که در آن شما به طور کامل می تواند بیان مهارت ها و استعداد های بالقوه خود را، به عنوان یک رهبر نظامی.

 

بازی همچنین