ستاره برتری

نام های جایگزین: ستاره برتری

توسعه دهندگان Aeria بازی همواره معروف برای سلیقه های بزرگ و ایده های درخشان بوده است. بازی ستاره جدید برتری - تأییدیه حال حاضر و با وقار. این استراتژی فضا. بر اساس سنت، برای بیشتر یا کمتر جدی گرافیکی مخفی کودک و بازی اعتیاد آور. این پروژه در حال حاضر چند میلیون نفر از سراسر جهان ثبت شده است، و با توجه به اینکه تعداد کاربران ثبت نام شده در حال رشد است، چیزی که در این بازی، مثبت است اعتیاد آور وجود دارد!

ستاره برتری آنلاین اجازه می دهد شما را به مانند یک ولگرد خانه بدوش فضای واقعی را احساس کنید. حالا شما برای رسیدن به پرواز در کشتی های فضایی و نبرد رفتار با بیگانگان استفاده می شود. این بازی دارای نژادهای مختلف انسان، که هر کدام دارای توانایی های خاص خود را دارد. ماموریت شما - برای حفظ صلح در فضا، که برای آن شما سلاح های صادر شده و مجهز به آخرین سفینه فن آوری. هر مبارزه است به طور کامل در دست شما - شما می توانید از همه در داخل فکر می کنم و از، انتخاب استراتژی مناسب ترین و کارآمد می باشد. باور من، تعدادی از دشمنان که می خواهم به شما چک کنید برای قدرت، در حال رشد هر روز، بلکه به این دلیل شما لازم نیست که به دست. و به لطف کلاس درس اجرا و شایستگی مدیریت برای ادامه جنگ و جنگ خواهد بود حتی ساده تر از آن ممکن است در نگاه اول به نظر می رسد.

اگر این بازی آنلاین، پس از آن، البته، در ثبت نام استار برتری به سادگی نیاز به شروع به گیم پلی. اگر چه این بازی مرورگر، پس از ثبت نام، شما را به دانلود و نصب وحدت وب سایت های پخش، که می تواند به طور مستقیم در سایت Aeriya های دانلود شده، و پس از نصب، شما به راحتی می توانید به طور مستقیم از مرورگر های مورد علاقه خود بازی باید. هر چند اینجا و آنجا (هنوز؟ ) مدیریت روس زبان، درک این بازی است که مشکل را به هر کسی، و همچنین فرم ثبت نام نیست. همه در یک سطح بصری روشن می شود، به خوبی، فرهنگ و مترجمان در موارد اضطراری لغو شده است نیست، البته!

برای شروع ثبت نام، شما نیاز به کلیک بر روی دکمه «بازی رایگان»، که در پایین صفحه بازی قرار گرفته است.

پس از آن شما یک فرم است که شما باید برای پر کردن و شروع به بازی در ستاره برتری را ببینید. با دقت به عنوان خوانده شده تمام نکات و ترفندهای سیستم و به نوبه خود پر کنید فیلد های فرم (شما نیاز به وارد کردن نام کاربری، رمز عبور، ایمیل).

هر بازیکن امضا در صورت دلخواه، به جای پر کردن فرم می تواند اعتبار با استفاده از حساب کاربری خود را در فیس بوک شبکه، که تا حد زیادی سرعت بخشیدن به روند انتخاب کنید. و اگر شما قبل از یکی از بازی های Aeria بازی، پس از آن روند ثبت نام برای همه شما خواهد شد به هیچ چیز کاهش می یابد، شما فقط می توانید در زیر داده ها که قبلا ثبت نام بروید.

کهکشان شما در حال حاضر را برای شما در انتظار. بازی ستاره برتری جالب است زیرا آن وظایف و مأموریت های دائما جدید. برای توسعه و بهبود مستمر آماده شده است. دریافت کنترل مسیرهای تجاری، و شما می توانید کنترل خود را بر ستاره دست آوردن! و فراموش نکنید که به بازی رایگان هر کسی ستاره برتری می توانید! 

بازی همچنین