جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی

نام های جایگزین: جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی

پردازنده: پنتیوم III / پردازنده Athlon 1 گیگاهرتز

RAM: 128 MB

ویدئو: 32 MB

فضای دیسک: 3. 7 GB

جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی - کامپیوتر نقش بازی بازی است که در حماسه جهان "جنگ ستارگان." در این بازی شما می باشد را در یک فرصت بزرگ را از طریق سیارات آشنا به مونتاژ های lightsaber خود و حل پازل های بسیاری برای کشف این توطئه و نه به تبدیل شدن به یک شوالیه جدای درست است.

داستان

بازی شوالیه های قدیمی جمهوری، به صورت مختصر به عنوان KOTOR برای 4،000،000 سال قبل از حوادث شرح داده شده در فیلم را تنظیم کنید. در ابتدای بازی شما خود را در یک کشتی به نام "منار مخروطی Endara" پیدا است در زیر رگبار گلوله از حملات از Sith ناوگان در نزدیکی این سیاره Taris. شخصیت خود را - یکی از خلبانان از کشتی، که، همراه با اعضای باقیمانده از تیم را به سطح کره زمین در یک واحد امداد و نجات. این کار برای اولین بار از یک خلبان جوان در جنگ های ستاره KOTOR خواهد بود برای پیدا کردن فرمانده آنها، کاپیتان کشتی از جدی Bastila شان. آیا برای نیروهای Bastila و از Sith شکار، به دلیل آن است که توانایی منحصر به فرد برای مبارزه با مراقبه، که اغلب کمک کرد جلوگیری از یورش نیروهای نظامی از شورشیان. در تمام سال پیگیری باستیل است، از لحظه ای که او در تلاش برای گرفتن لرد سیاه از Sith به Darth Revan، اما به نوبه خود غیر منتظره و خیانت به شاگرد از Sith به Darth ملک ناراحت تمام برنامههای جدی، از Sith پروردگار و تازه به نظر می رسد قدرت و دستیابی به یک شوالیه آغاز شد . همان داستان خود را در جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی آغاز می شود با نجات از جدی از نیروهای دشمن و گرفتن اولین درس های خود را از معلم خود.

کلاس شخصیت

هنگامی که شما شخصیت خود را ایجاد کنید در شوالیه های جمهوری قدیمی، شما می توانید یکی از سه حوزه توسعه با ویژگی های منحصر به فرد آن، مبارزه و فرصت های صلح آمیز را انتخاب کنید. در ابتدا، شما می توانید انتخاب خود را بین یک سرباز را، یک جنگنده با تعداد زیادی از نشاط، رذل، یک شخصیت ضعیف، در حرکت پنهان و اعتصاب در حیله گر، و یا دیده بانی، یک طبقه متوسط ​​بین دو قبلی متمرکز شده است. با توسعه KOTOR طرح جنگ ستارگان، بسته به مسیر شما انتخاب می کنید، شخصیت خود را خواهد داشت جدی یا از Sith، و در اینجا بار دیگر در مقابل شما انتخاب بین سه حوزه توسعه - جنگجو، کنسول یا قیم. جنگجو - جنگنده تماس، و متخصص در دست زدن به lightsaber داشته افزایش یافته است قدرت بدنی، اما نه چندان در نیروی قوی است. کنسول - آنالوگ از شعبده باز در این بازی، تمرکز اصلی مهارت به تکنیک های مبارزه با استفاده از نیروی سازد. نگهبان - سرباز جهانی، به همان اندازه نیز، دارای حق اعمال lightsaber داشته و نیروی.

قدرت

آنالوگ از جادوها سحر و جادو معمول در KOTOR قدرت است، مهارت های خاص در دسترس است از یک نقطه خاص از بازی، مبارزان به عنوان تیره و روشن. هر مهارت خواهد شد یکی از سه حوزه - نور، تیره و یا خنثی است. بازیکن هیچ گونه محدودیتی و او می تواند تمام مهارت های یادگیری، اگر فقط آنها تا به حال تجربه به اندازه کافی، که داده می شود برای به دست آوردن یک سطح جدید. شما همچنین می توانید تمام مهارت، با این حال، نمایندگان از سمت نور خواهد شد هزینه های نقاط بسیار بیشتری در استفاده از مهارت های نیروی تاریک، و بالعکس استفاده کنید، مهارت از Sith جدی تر از تاریک خود داده خواهد شد.

 

بازی همچنین