جنگ ستارگان: Battlefront II

نام های جایگزین: جنگ ستارگان: Battlefront II

جنگ ستارگان: Battlefront II - تیرانداز تاکتیکی و یا شخص ثالث با عناصر استراتژی اقتصادی. تا حد زیادی به ادامه بازی اول. با این حال، این پروژه تا حد زیادی بهبود یافته و گاهی اوقات کسانی که سعی کردم قسمت اول از گیم پلی، تشخیص دهند که جنگ های ستاره ای: Battlefront 2 بازی حتی بیش از هیجان انگیز است. به عنوان قبل از، کاربران مجبور به بازگشت به جهان فوق العاده است. رسم بازی بر اساس II-VI قسمت بدنام از فیلم توسعه "جنگ ستارگان." توسعه دهنده پروژه - شرکت همه گیر استودیو، و ناشر - LucasArts. در سال 2005 منتشر شد و از آن پس بازی جنگ ستارگان: Battlefront 2 عزیزم از تعداد زیادی از کاربران است. واقعیت این است که تیرانداز تا به محبوبیت گسترده ای به دست آورد تعجب آور نیست. پس از بازی دارای یک تن از ویژگی های که جلب توجه طرفداران از مبارزان مجازی. ما چند نمونه ایجاد. جنگ ستارگان: Battlefront 2 کامپیوتر پر از جلوه های ویژه شگفت انگیز، دارای گرافیک عالی و صدای عالی، کنترل کاملا قابل تنظیم، جنگ های فضای ارائه، و همچنین در گیم پلی هستند بسیاری از عناصر سرد مثل دو سرعت، تغییر جنگنده کلاس، انتقال از یک سرور به سرور دیگر وجود دارد و دیگر چیزهای دلپذیر است. همچنین چنین تغییراتی به عنوان تک بازیکن بازی گزینه "کمپین" ساخته شده و "ضبط کهکشان." نوآوری در مورد کلاس های جنگنده رخ داده است. به طور کلی، زندگی ارزش دانلود جنگ ستارگان است: Battlefront 2 و شیرجه رفتن به جذاب او، پر از حوادث روشن گیم پلی.

بنابراین، می تواند به خوبی احساس می کنید از این بازی جذاب. شروع دوره رویداد، که به عنوان ظهور امپراتوری شناخته شده است. روایت است که در اینجا به نمایندگی از مبارزان 501 لژیون جمهوری برگزار شد. عملیات توسعه در مکان های مختلف. شما قادر به بازدید از سیاره ها و ماه خواهد بود. چند نمونه از مکانهای زمینی: مرگ ستاره، Dagobah، Tatooine: MOS Eisley پایگاه فضایی، Tatooine: کاخ جبا را، Endor، داغ، و فضا - فضای Hoth فضایی Maygito فضایی Yavin، و غیره

دو دوره، که هر کدام برای دو ارتش، یعنی کلون جنگ عصر (ارتش کلون جمهوری خواه در برابر ارتش خوانده کنفدراسیون از سیستم های مستقل) و سن از جنگ داخلی کهکشانی (اتحاد شورشی در برابر امپراتوری کهکشانی) مبارزه وجود دارد. نبرد بین ارتش از دوره های مختلف غیر ممکن است. در جنگ را در همان زمان وارد ارتش، که متعلق به همان دوران است. در طول جنگ، در دسترس به عنوان یک زمین، زمین به هوا و فضا تکنولوژی. در ضمن، برخی از نقشه ها که در آن شما می توانید به بالا ارتش با تانک و سایر وسایل نقلیه نظامی وجود دارد. به خاطر داشته باشید که هر یک از ارتش نوع خود را از تجهیزات، اما استفاده از سلاح های جلوگیری از دشمن نمی گاهی اوقات.

انواع جنگ ستارگان: Battlefront 2 ماموریت حتی تسخیر خواهد شد خواستار است. در طول گیم پلی شما را مجبور به انجام یک دسته از وظایف. فقط برای فعال بودن، شما می توانید توسعه و ادامه سفر خود. همانطور که می گویند، یک سنگ غلطان خزه و. ما در حال ارائه این رژیم

- تنها (یک کمپین را به تسخیر کهکشان، جنگ سریع، چالش ها)

- چند نفره که در آن دستیاران و مخالفان واقعی مردم هستند.

شما به محض این ویدئو جنگ های ستاره خواهید دید،: Battlefront 2 را به زندگی بر روی کامپیوتر شما شما بی پروا در گرداب حوادث فوق العاده سقوط خواهد کرد و قادر خواهد بود به تجربه تجربه فراموش نشدنی است. فرض کنید که شما به اندازه کافی خوش شانس برای رسیدن به ارتفاع مورد نظر می باشد!

 

بازی همچنین