جنگ ستارگان: امپراطوری در جنگ

نام های جایگزین: جنگ ستارگان: امپراطوری در جنگ

جنگ ستارگان: امپراطوری در بازی های جنگ، که در آن حوادث رخ می دهد، در فضا، پس بر روی زمین. این بازی یک بازی کامپیوتر استراتژیک است، داستان با یک جنگ ستارگان سه گانه منحصر به فرد ساخته شده است.

این بازی دارای تنها دو حالت بازی: حالت مبارزات انتخاباتی و کهکشانی فتح. هر حالت دارای ویژگی های خاص خود را دارد:

1. حالت کمپین. آیا یک داستان کلاسیک RTS.

2. حالت کهکشانی فتح. در این حالت با استراتژی جهانی و جنگ های تاکتیکی و در زمان واقعی است.

جنگ بازی ستاره: امپراتوری در جنگ فقط می تواند بازیکنان بزرگسالان دانلود کنید. برای کاربران زیر سن قانونی دسترسی به بازی بسته شده است. دانلود

جنگ ستارگان: امپراطوری در جنگ شما فرصت و هر گونه سایت های دیگر که ارائه این قابلیت را داشته باشد. به عنوان مثال، این را می توان در تورنت انجام می شود.

آیا شما یک فرصت وسوسه انگیز برای مشاهده بازی باید

جنگ ستارگان: امپراطوری های جنگ در. این را می توان در وب سایت رسمی بازی و یا در یوتیوب انجام می شود. در این ویدئو نشان می دهد اطلاعات عمومی درباره بازی، شرح ماموریت، حالت های بازی و خیلی بیشتر.

بازی جنگ ستارگان: امپراطوری در جنگ حالت جالب تر کهکشانی فتح است. این حالت به چندین بخش تقسیم می شود:

1. بخش استراتژیک. در اینجا شما باید برای ساخت ساختمان های بزرگ، ناوگان و نیروهای سرب را بر روی نقشه استراتژیک است. در طول بازی شما می توانید در امور پژوهشی و اختراع فن آوری های جدید، کشتی های جدید و سلاح های جدید. چندین سطح تکنولوژیک وجود دارد. شورشیان در این بازی در حال توسعه نه فن آوری خود را، و آنها را به دور از Imperial ها هر فن آوری توسعه یافته، که تبدیل شدن شورشیان اصلی.

2. بخش سازند. جنگ تاکتیکی، به طور مداوم به فضا و سیاره ای تقسیم شده است. آنها در زمان واقعی رخ می دهد. در جنگ های فضای دائما شامل تعداد محدودی از کشتی. در بازی کشتی های جدید در عنوان تقویت کننده نامیده می شود. علاوه بر این به ایستگاه نبرد، حزب دفاع ممکن است رادار کمکی داشته باشد. همچنین در حال حاضر در سیارات باتری. بسته به اندازه از کشتی ها در مناطق آسیب دیده زیر است: اسلحه، ژنراتور سپر، موتور، زره و آشیانه.

جنگ های ستاره ای:

: امپراتوری در سلاح جنگ انواع مختلفی می باشد

1. سلاح در محدوده زمانی معین.

2. نزدیک سلاح های جنگی.

بسته به شرایط، شما یک نوع خاصی از سلاح استفاده کنید.

در بازی جنگ ستارگان: امپراطوری در جنگ، شما می توانید شخصیت های مختلف از جنگ ستارگان بازی می کنند. بسیاری از آنها می تواند در جنگ های فضای، و شخصیت های دیگر، تنها در جنگ های زمین شرکت کنند. شخصیت است که به شما پاداش می دهد وجود دارد، اما در جنگ شرکت نمی کنند.

شما فعال می تواند در اطراف میدان جنگ حرکت می کند، ساختمان های ضبط و استفاده از توانایی های ویژه، اما شما نمی توانید شلیک کنید.

در جنگ زمین مبارزه lightsabers و به طور فعال با استفاده از نیروی.

نیز در حال حاضر علاوه بر شخصیت های بازی هستند و حمایت از شخصیت های بی نام، که شما می توانید یک بازیکن استخدام کند. آنها شکارچیان بخشش، عوامل، قاچاقچیان، و غیره نامیده می شود.

بازی SW EAW برای خبره های واقعی از جنگ ستارگان!

 

بازی همچنین