جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی

نام های جایگزین: جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی

بازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی ( یک نام در نسخه روسی از جنگ ستارگان شوالیه های جمهوری قدیمی ) - multiplatform است ( PC ، ایکس باکس ، اپل مکینتاش ، در iOS ) بازی اکشن است که در آن 2003 - M گرم . شرکت ednomntonskoy ایجاد BioWare ، متخصص در تولید از کامپیوتر به عنوان و بازی های ویدئویی سفارش شرکت های شناخته شده Lucasfilm بازی های رایانه ای بخش گروه. بازی شوالیه های جمهوری قدیمی اولین بازی نقش بازی برای PC است که در آن حوادث در جهان نویسنده «جنگ ستارگان» زمان بود. قهرمان اصلی این بازی است که بین خوب و بد. به معنای واقعی کلمه، از هر یک از گام های او بستگی دارد برای وابستگی خود را به نور یا تاریکی. همه این است که تاثیر مستقیم در پایان از گزینه های بازی.

اگر شما علاقه مند در بازی جنگ ستارگان قدیمی جمهوری هستند، بسیار مهم است که شما به سایت بازی، دانلود آمده و نصب آن را به کامپیوتر شما.

رفتن به بازی، از همان ابتدا شما نیاز به انتخاب ستاره جنگ قدیمی جمهوری کلاس ها، از آن سه وجود دارد: [ _55_]

  • سرباز - یک جنگنده بسیار قدرتمند است.
  • رذل - خیانتکار، شخصیت لغزنده که در هر لحظه می تواند backstab.
  • پیشآهنگی - کلاس، که واسطه ای بین یک سرباز و ارقه.

سپس، هنگامی که شخصیت اصلی خود را به یک انتخاب روبرو است. چه کسی می شود یا از Sith و یا جدی باید به جای قدیمی به کلاس جدید است. [_55_: شما دوباره به یک انتخاب داشته باشد

  • سطح سرباز جدی جدی جنگجو مانند، به طرز ماهرانه اختیار داشت های lightsaber ، بسیار قوی، قادر به پرش به دشمن را از مسافت های طولانی.
  • کنسول جدی - یک کلاس این است که قادر به برقراری ارتباط با نیروی.
  • جدی نگهبان - یک مبارز که ماهرانه با استفاده از سلاح است، و نیروی. مقاوم در برابر ترس غیر پاسخگو، به بی حس کردن و فلج.

علاوه بر این، داستان از این بازی جنگ ستارگان قدیمی جمهوری کلاس های که در دسترس هستند به شخصیت نمی ساخته شده است. این دو کلاس است که برای droids طراحی

می باشد
  • کارشناس خوانده - یک کلاس ایجاد شده برای اعدام از مشکلات جزئی - تعمیر انواع کامپیوتر، هک کردن سیستم های کامپیوتری. این خدمات عبارتند از T3-M4.
  • نبرد خوانده - یک جنگنده که می داند که چگونه به استفاده از اسلحه و بلستر. این خدمات عبارتند از HK-47.

اکشن در اینجا می گیرد در هفت سیاره، که هر کدام منحصر به فرد است: Tatooine، Dantooine، Taris، Kashyyyk، Korriban، Manaan، Rakata نخست. همچنین گیمر را مجبور به بازدید از سیارات و kosmokorabli kosmostantsii: Ebon هاوک، Endariansky منار مخروطی، لویاتان، ایستگاه ستاره ام و ایستگاه Yavin.

بازی جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی شامل بسیاری از شخصیت های . در میان شخصیت های اصلی قابل پخش وجود دارد: به Darth Revan - شخصیت، Bastila شان - سربازان جدی زن نقشه ها و Onasi Canderous Ordo Jolee Bindo - خاکستری جدی کنسول، HK-47 - قاتل خوانده ، T3-M4 - خوانده کارشناس به Juhani - جوان جدی نگهبان، Zaalbar - دیده بانی. در میان غیر کاراکتر بازیکن - Ajunta چوگان مخصوص بازی پال پال به Darth Bandon به Darth ملک ، [ _145_] Bendak Starkiller و بسیاری دیگر.

شما هنوز در این واقعیت است که آیا شما باید به جنگ ستارگان قدیمی Republique دانلود کنید، سپس ما شما را به پرس و جو بازی های ویدئویی آنلاین جنگ ستارگان قدیمی جمهوری و دیدن فیلم کلی و فیلم های تبلیغاتی که شکل این بازی نظر خود را کمک خواهد کرد توصیه می خواهد تصمیم نیست.

بنابراین، باید ستاره جنگ قدیمی جمهوری دانلود کنید بهتر از سایت رسمی و غرق خود را در دنیای فانتزی، جایی که شما و مبارزه و بازی مانع minigames ساخته شده است وجود دارد.

ما مطمئن هستیم که شما لذت ببرید می باشد. موفق باشید!

 

بازی همچنین