جنگ ستارگان: نیروی انداخته 2

نام های جایگزین: جنگ ستارگان: نیروی انداخته 2

بازی جنگ ستارگان: نیروی انداخته 2 - تیرانداز واقعا چند پلت فرم است (ایکس باکس 360، PS3، رشته مهندسی نینتندو، PS2، PSP، نینتندو DS، PC)، که بی تفاوت هر gamer داستان مشتاق را ترک نمی کند تاریخ شگفت انگیز آن، ماجراهای هیجان انگیز و اسرار مرموز. این بازی در اواخر سال 2009 به بازیگر معروف آمریکایی و تهیه ساموئل لروی جکسون ارائه شد در اسپایک بازی افتخاری نیست. توسعه دهنده و ناشر این بازی LucasArts سرگرمی شرکت، lokalizavala خود را در روسیه شناخته شده شرکت 1C-SoftKlab است. قدرت انداخته 2: در نسخه روسی بازی جنگ های ستاره ای نامیده می شود.

رویدادها در وقوع بازی میان قسمت های سوم و چهارم جنگ ستارگان.

قهرمان داستان از خواب بیدار در نوعی از آزمایشگاه بر روی این سیاره Kamino. شناخته شده به تمام پروردگار Vader با شدت خواستار قهرمان است که او یک مرد است، اما تنها کلون تجربی، تنها در جهت است که او اراده امپراتور برآورده ایجاد شده است. با این حال، قهرمان فرار از زندان از آنجا که آنها داستان پروردگار Vader با باور ندارد.

بنابراین در نیروی انداخته 2 شروع می شود داستان. این همان چیزی است که شما خواهید دید که اگر شما به وب سایت رسمی از این بازی بروید و تصمیم به دانلود جنگ ستارگان: نیروی انداخته 2. نصب در بازی PC خود را و شروع به بازی می کنید، از شخصیت های زیر را یاد بگیرند:

• Vader با به Darth.

• شخصیت - Starkiller.

• جونو گرفتگی - محبوب قهرمان داستان ما، یکی از فرماندهان اتحاد و کاپیتان کشتی «رستگاری».

• بارون Tarko - برده تاجر، صاحب کازینو، که همچنین فرمانده واحد، واقع در این سیاره کاتو Neimoidia.

• عمومی کوتا - جدی استاد.

همانطور که در بخش قبلی، در اینجا شخصیت های سلاح و قدرت. بنابراین Starkiller دو lightsabers و خصوصیات این شمشیر بستگی به رنگ کریستال. علاوه بر این بازیکن می تواند نیروی استفاده کنید. توانایی از شخصیت ظاهر می شود بسته به اینکه چگونه به شما منتقل این بازی، و یا آنها می توانند بر روی نقاط است که برای کشتن مخالفان خود را اهدا بهبود بخشد. مهارت های رزمی نیز با این نقاط را افزایش می دهد. در این بازی ستاره نیروی جنگ 2 Anlished قهرمانان به نظر می رسد توانایی های جدید

1. جنون - اقدام آن است با توجه به این واقعیت است که دشمنان شروع به خودکشی یا شروع به کمک به بازیکن خود.

2. نیروهای ضد شورش - اقدام آن است با توجه به این واقعیت است که در کوتاه مدت آسیب و نیروی است که Stapkiller افزایش می دهد.

اگر شما هنوز تصمیم گرفته اند که آیا برای دانلود این بازی، پس شما بهتر است به درخواست آنلاین جنگ ستارگان می شود: نیروی انداخته 2 فیلم ها. آشنا خود را با این و یا برخی بازی های ویدیویی دیگر نیروی انداخته 2، شما می توانید به درک بهتر اینکه آیا یا نه اتلاف وقت خود را در این بازی.

و این (بازی) واقعا خوب است. پس از همه، آن را دارای دو پایان کاملا مخالف: فاینال کات، صحنه بستگی به چیزی دارد - تیره یا روشن - سمت انتخاب شخصیت اصلی. برای نگه داشتن فتنه و شما برای پایان دادن به ناشناخته ترک، ما مطالب از این از انتهای اینجا اعلام نکرده است. دریافت به جنگ ستارگان: نیروی انداخته 2 بازی و این انتخاب برای خودتان! و اجازه دهید بازی تمام به طور کلی، خواهد بود تعجب دلپذیر را برای شما.

 

بازی همچنین