سپاه فولاد

نام های جایگزین: سپاه فولاد

فولادی سپاه آنلاین بازی - شبکه تریلر بسیار زیبا، که کاملا مطابقت جنگ در جنگهای تیمی با استراتژی های فردی بازیکنان فردی است. تیرانداز چند نفره پویا می تواند به توجه شما را از اولین دقیقه. شما خواهید آموخت که چگونه برای مدیریت ماشین های گسترده مربوط به اینده، ارتقا آنها را به حرکت تاکتیکی به نفع تیم منفور دشمنان فکر می کنم. اقدام هماهنگ با جناح اعتماد به نفس و احساس است که شما قطعا poderzhat متحدان قابل اعتماد، شور و هیجان می دهد. استخراج منابع ارزشمند و فتح سرزمین - انگیزه خوب را به همه بهترین به کامل در میدان جنگ. فولاد سپاه آنلاین رویدادی در یک واقعیت به توسعه. انتخاب این حزب برای آنها خواهد به مبارزه با مرگ، بدین وسیله تعیین مسیر خود را در زندگی در این جهان رنگارنگ و به طور همزمان بی رحمانه است.

است که امکان سپاه فولاد بازی بدون نصب یک مشتری وجود دارد. اما، اگر شما می خواهید، شما می توانید اندازه مشتری کوچک دانلود کنید. سیستم مورد نیاز برای بازی تواضع متفاوت است. پارامترهای اصلی - سیستم عامل ویندوز، پردازنده پنتیوم ، یک مرورگر مدرن و اتصال به اینترنت. همچنین شما خواسته خواهد شد که برای ثبت نام در بازی های فولادی سپاه، که درب باز خواهد شد و به جهان ناشناخته است که در آن خشم اشباع حوادث خونین. حساب ایجاد شده است به شرح زیر است: وارد نام کاربری و رمز فکر کردن، به گزارش، آدرس ایمیل و تاریخ تولد. سپس شما باید به تیک تیک که شما از شرایط و ضوابط پروژه نامزد دریافت جایزه خصوصی و ثبت نام فولاد سپاه به اتمام است را بپذیرید.

همانطور که قبلا ذکر شد، به بازی سپاه فولاد، شما باید یک سمت را انتخاب کنید. فولادی سپاه، شورشیان پاندورا، سرزمین های طلایی و Tundran رزمندگان постоянноконфликтуютдругсдругом . امپراتوری ققنوس در مناطق کوهستانی سرد واقع شده است. ساکنان این بخش را ترجیح می دهم راه عقلانی از زندگی، چرا که آنها به طور کامل خراب می باشد. و آنها را در پیشبرد استفاده می شود برای برنامه ریزی هر صورت. پاندورا نیز سرنوشت شورشیان می کند افراط نیست. آنها در بیابان است که در آن هیچ امکان در تمام برای استخراج منابع طبیعی وجود دارد زندگی می کنند. با این حال، نمایندگان جناح پیروزی پشت آنها را از رقبای خود، و در نتیجه می تواند شناور نگه می دارد. دو چیز کاملا متفاوت در سرزمین طلایی. اکنون به وفور در اینجا، و مردم هرگز نیاز خواهد دانست. چنین زندگی آنها را تا حدودی تنبل و غیر قطعی که آن را به مسائل نظامی جدی می آید. زندگی بی فایده آنها دوست دارند، و به همین دلیل چیزی را تغییر زمانی که ثروت خود را شناور در دست. رزمندگان از طبیعت - جناح شدید. این چنین شرایط نامطلوب زندگی ساخته شده است. کودکان از طبیعت آموخته اند به تطبیق خود با شرایط مختلف، پس از هر گونه مشکلات نمی ترسم. علاوه بر این، آنها فقط عشق به کشور خود و در حال حاضر به شکستن هر مکان در هر کسی که جرأت دست درازی به مالکیت خود را.

از آنجا که طرح این بازی است که در جنگ بر اساس، صلح شما می توانید تنها از خواب. دشمنان بالقوه خود را در کسری از بازیکنان دیگر می باشد. به یاد داشته باشید که otvoyuete تر زمین - خواهد شد جناح خود را با نفوذ در جهان مجازی گسترده. همچنین باید به مبارزه با غارتگران که و تلاش برای از بین بردن اموال خود را. فرصتی است برای انجام یک سرقت منابع وجود دارد. آیا زحمت، واقعا یک راه عادلانه برای دریافت نگه دارید از امکانات لازم نیست. پس از همه، این جنگ، تمام امکانات شما تنها رسیدن به هدف ما کت و شلوار. به یاد داشته باشید که ثروت ما اجازه می دهد به منظور بهبود روش، که در اختیار شما. تکنیک قدرتمند - کلید موفقیت در عملیات نظامی. فراموش نکنید که برای مراقبت از سلاح مناسب است. مخازن را می توان در ماژول های مختلف، سیستم های، ابزار، و حتی اسلحه نصب شده است.

لازم به ذکر است که این بازی را بازی فولاد سپاه است شما نه تنها در جنگ ابدی خواهد شرکت. کلاس های بسیاری است که باید با توجه به در اوقات فراغت خود پرداخت وجود دارد. به عنوان مثال، تجارت. کارکنان است که بازار هر امپراتوری بازار وجود دارد. و آن را به توافق برسند، بسیار مناسب است.

بازی های فولادی سپاه برای شما بسیاری از شگفتی لذت بخش آماده شده است. ماشین به سبک داستان های علمی تخیلی porazhat تصورات خود را. گرافیک 3D می دهد احساس از واقعیت است. و توانایی به کار بردن مهارت های استراتژیک خواهد شد هر کسی که می خواهد برای رسیدن به نتایج گیج کننده لذت می برد. توسعه دهندگان بازی ها، شرکت Splitscreen استودیو شرکت، تلاش کرده اند به بهترین آنها برای اطمینان حاصل شود که شما حداکثر لذت را از گیم پلی. این باقی میماند که شما می خواهید یک بازی از عشق و شور و نگرش مثبت!

 

بازی همچنین