Strategoria

نام های جایگزین: Strategoriya

بازی Strategoria به عنوان یکی از بهترین استراتژی که آنلاین در سال 2013 راه اندازی شد. سازندگان بازی قول داده اند را به این ژانر به یک سطح کاملا جدیدی از توسعه است. بنابراین، در بازی های جدید است که عناصر منحصر به فرد به ژانر استراتژیک از بازی های که برتری با تذکرات به شبیه سازی های اقتصادی ترکیب شده است اجرا شده است. با توجه به برخی از ویژگی های ساختاری از این بازی واقعا می تواند در نظر گرفته شود یک نماینده منحصر به فرد در نوع خود. شما هرگز به حال به صورت چیزی مانند. باز کردن درب از قرون وسطی برای بازیکنان از سراسر جهان به تازگی، Strategoria آنلاین در حال حاضر اشاره شد، موفق به کسب مقام اول در میان تمام بازی های مرورگر های دیگر.

این بازی دارای مزایای بسیاری که شما می توانید در مورد آنها طولانی و خسته کننده صحبت کنید. بسیار آسان تر برای خود ثبت نام در بازی و تجربه برای خودتان، آنچه در خطر است. این بازی در زمان قرون وسطی تنظیم شده است. بازیکن نه تنها سعی کنید برای حفظ دست نخورده اموال خود را، بلکه به طور منظم انجام حملات ویرانگر در زمین های همسایه. شما باید یاد بگیرند برای حفظ تعادل بین طرف های اقتصادی و نظامی از این بازی، در واقع مرتکب خطا شدن بستری می تواند به سقوط نظام منجر شود.

همانطور که در بالا ذکر شد، اولین آشنایی با بازی Strategoria همچنین در مراحل ثبت نام الزامی است.

1. در سمت چپ صفحه اصلی این بازی شما یک فرم به اجازه کاربران ثبت نام شده را ببینید.

2. این سیستم اجازه می دهد تا برای مجوز و پیاده سازی با استفاده از حساب کاربری به فیس بوک.

3. اگر شما از طریق شبکه های اجتماعی شما نمی خواهید ثبت نام کنید، شما نیاز به پر کردن یک فرم ثبت نام است که اجازه می دهد تا شما را به بتا بازی تست.

4. بر روی "ثبت نام" را کلیک نمایید به شکل کلیک کنید تا وارد سایت شوید.

5. قبل از باز کردن فرم که در آن زمینه است که به نام «ایمیل»، شما نیاز به نشان می دهد (که شما ممکن است قادر به حدس زدن است) آدرس صندوق پست الکترونیکی خود را.

6. سیستم در خلوص نیت خود را باور دارند، اما شما می توانید سعی کنید به بازی بازی Strategoria، شما باید با شرایط این قرارداد به توافق برسند. چه می توان با چک کردن خط مناسب انجام می شود.

7. کلیک کنید "ثبت نام" و سپس ایمیل خود را به نامه ای را با لینک دریافت به حساب خود را فعال کنید.

8. بر روی لینک کلیک کنید و تکمیل مراحل ثبت نام.

ابداع ورود و عجله بسر می رسانید و نه بازی Strategoria. برای این بازی، شما برای دانلود هر فایل اضافی، شما می توانید بلافاصله بعد از ثبت نام برای بازی در مرورگر مورد علاقه شما. واقعیت مهم این واقعیت است که این بازی است که به طور کامل رایگان Strategoriya است. شما لازم نیست به صرف پول برای خرید powerups و به رسمیت شناختن پیروزی تنها با عقل خود و تفکر بده. Strategoriya به عنوان نزدیک که ممکن است برای تمام واقعیت های جهان در آن زمان. این یک بازی نیست، این زندگی شما می توانید زندگی جالب و هیجان انگیز است. عجله برای پیوستن و کمک در اجرای کودتا در دنیای بازی!

 

بازی همچنین