StreetCrime

نام های جایگزین: StreetCrime

در laurels خود و توسعه دهندگان روسی از بازی های آنلاین استراحت نیست. تا همین چندی پیش بازی StreetCrime ارائه شد. این پروژه ممکن است به شما در نسخه های قبلی آن شناخته شده است. در حال حاضر او تصفیه شده تر است، به روز رسانی و بهبود یافته است. طرح بازی مبهم یادآور تمام نسخه های قبلی. اکشن در بازی می گیرد پس از بحران وحشتناک است که همه خانواده بزرگ مافیا رسید. این آغاز یک مبارزه وحشی برای کنترل و قدرت از بازگشت از مقدار کمی از منابع باقیمانده شده است باعث شده است.

در StreetCrime آنلاین وضوح توصیف وقایع جنگ پس از آن بین قبیله مافیایی، که یک آهنگ به صورت زنده را ترک نمی کند رخ می دهد - فقط هرج و مرج و ویرانی. خیابان های شهرستان به تله خطرناک از تغییر رژیم تهاجمی، اما که تحت مدیران جدید است، نمی تواند کسی می داند. چه می تواند شما را در این وضعیت تمام انجام دهید؟ شما می توانید به دست آوردن مجدد قدرت و به صلح به جهان!

بسیاری از بازیکنان شباهت طراحی گرافیک این بازی با شکوه GTA متوجه شده اند. مقایسه چاپلوس به اندازه کافی است، نه؟

این بازی آنلاین سنتی است، اما دلیل این که شما و شما در حال حاضر می توانید حدس بزنید که در روند ثبت نام StreetCrime مورد نیاز خواهد بود. این پروژه برای انگلیسی زبان کاربران رابط کاربری اقتباس شده است، زیرا هر بازیکن نه تنها می تواند با اصل پر کردن فرم رسیدگی کند، بلکه به راحتی درک اصول اولیه بازی.

با کلیک روی "شروع بازی. رایگان ثبت نام "، شما می توانید در مراحل ثبت نام شروع می شود.

دقت همه سیستم اشاره و زمینه های فرم را در جهت پر کنید، سپس شما می توانید شروع به بازی StreetCrime.

همچنین، هر کس می تواند بازی را شروع، مورد استفاده برای اجازه داده های خود را در شبکه های اجتماعی فیس بوک یا توییتر.

پس از ورود به پروژه شما در حساب به نظر می رسد پنج هزار دلار، که در بهترین سناریو، شما باید به اندازه کافی برای چند روز. بنابراین قبل از تبدیل در ابتدا کار - برای پیدا کردن مناسب ترین راه برای کسب پول. از آنجا که در جهان مدرن، که در آن بیشتر است جدا مافیایی وجود دارد بیش از حد سخت، و سپس شما باید به کسب درآمده است. چه کاری می توانید انجام دهید؟ راب، سرقت اتومبیل، درگیر در عملیات خرید، فروش مواد مخدر و یا حتی بکشند. بازی بازی StreetCrime به صورت پویا می توانید. این یک بازی پر از خطرات و ماجراهای است. تمام این وضعیت زمان کمک خواهد کرد که شما را در مورد مشکلات واقعی بازی را فراموش کرده ام، شما واقعا می تواند فرار و اجازه دهید خود را شل کنید.

کسب درآمد شما شما می توانید در خرید املاک و مستغلات، خودرو، سرگرمی، امنیت و سایر افراط سرمایه گذاری. ثروتمندتر می شوند، شانس بیشتری به شما خواهد شد محل پدرخوانده است. اما مراقب باشید، چرا که حتی پدرخوانده ممکن است به خوبی پشت میله های زندان قرار داده می شود. مراقبت از محافظت و فکر می کنم در مورد باز کردن شرکت حقوقی خود را. و نکته جالب ترین بازی StreetCrime رایگان.

 

بازی همچنین