خیابان حقوقی مسابقه Redline با

نام های جایگزین: خیابان حقوقی مسابقه Redline با

خیابان حقوقی مسابقه Redline با - بازی های کامپیوتری. خیابان بازی مسابقه حقوقی: autosimulator Redline با ارائه شده در این ژانر. این ادامه، بخش دوم، سری بازی، خیابان حقوقی، در سال 2003 منتشر شده است. این نسخه از بازی مانند نسخه اول، طرفداران در سراسر جهان خوشحال. پس از همه، تنها در اینجا می تواند شما را تصور کنید که یک مکانیک واقعی است. و ماشین شما بستگی دارد به طور کامل در دانش خود را از ساختار خود، هر دو داخلی و خارجی.

برای آگاهی بهتر از توصیه گیم پلی بازی شما به پایان خواندن این بررسی و دیدن فیلم کلی بازی ها را در اینترنت معرفی شده اند. Redline با: A potoo، شما در حال حاضر می تواند خیابان مسابقه حقوقی دانلود کنید. برای این کار، اصلی ترین چیزی است که شما تا به حال به دانلود نرم افزار لازم است.

در این بازی شما به عنوان یک شهروند عادی دریافت کنید. شما یک ماشین خرید از یک فروشنده از انتخاب شما. این اولین سرمایه گذاری پول نقد خود را از پول شروع خود است، به صورت خودکار امکان. و پس از آن بخش اصلی بازی شروع می شود. فروش موتور عنوانها و یا شاسی و خودتان آنها را تغییر دهید. انتخاب بخش تنها بستگی به شما. سپس tyuninguete. هدف اصلی - به ماشین شیک، سریع و به ظاهر بی نظیر است. تمام جایگزین ها فقط در پول که مسابقه برنده می شود ساخته شده است. پس از همه، آنها نه تنها چنین است، و نیز برای افزایش سطح.

بازی SLRR نشان داده شده است به عنوان گران قیمت به عنوان آموزش و مسابقه. فاصله آموزش شما نیاز به آزمایش ماشین، و سپس شما می توانید به مسابقه بروید. مسابقه در شب برگزار می شود، چیزی است که خیابان ها را خالی بودند. همچنین بعد از ظهر وجود دارد، اما در چنین مواردی، این روند سخت تر در خیابان ها کامل است. همچنین نه چندان دور از پلیس نمی deetsya. اگر شما آنها را رفع می کند، شما نمی خواهد فرار کنم، آن را نشانی از گیم پلی ارائه نمی دهد. آنها شما را در هر ریز. از راه دور مسابقه در هر زمان جدید است. و این خیلی ساده نیست. هر بار که شما یک مکان جدید است.

در بازی خیابان حقوقی مسابقه: ماشین Redline با مارک مراکز خودکار واقعی است. آنها به طور کامل با این دستگاه منطبق هستند. شاید در حال بارگذاری وسایل نقلیه دیگر به جای آنهایی که موجود است.

خیابان بازی Lega Resing Redline با ارائه سه باشگاه مسابقه خیابانی، سطح به اصطلاح

• سبز.

• آبی.

• سرخ.

سبز - مرحله اولیه، اولین گاراژ خود را. در ابتدا، این باشگاه شما است، تا زمانی که شما رسیدن به نقطه بالا در این باشگاه.

آبی - در حال حاضر یک باشگاه ارشد که سقوط را به نفع خود مسابقه با ضعیف ترین سوار این باشگاه.

قرمز - باشگاه ارشد. در اینجا یک فرصت برای پیشنهاد اتومبیل های خود است. این ظاهر ماشین شما مهم است. آن را مانند عبور یک بلیط است.

شما برنده اگر شما را از طریق هر سه مرحله رفته است. و در نهایت قهرمان در فینال، قرمز، باشگاه تبدیل شد.

البته، این بازی آسان خواهد بود برای کسانی که می دانند واقعیت ماشین آلات ساختمانی به دست گرفتن چه چیزی یا چه شاخص. بنابراین بازیکنان پیروزی بی دقت.

خیابان بازی حقوقی 2 در گرافیک با کیفیت بالا و با موسیقی بزرگ ساخته شده است.

بنابراین عجله و بهترین در اینجا تبدیل، و به این ترتیب می دانیم که جهان خودرو. بازی بشتابید دانلود خیابان Lega Resing Redline با. موفقیت شما بازی!

 

بازی همچنین